відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Расскажу про наш отдых летом 2008г :). Поехали мы в Коблево, пансионат Политехник с компанией друзей. Наша семья + собака и кот и еще 2 семьи с детьми. Все дорого, все убитое, но если думать о хорошем то было все замечательно.
    жили мы в таком вот домике, который должны были снести уже как несколько лет:)
    [​IMG]
    рядом с домиком была такая вот беседочка. Сын осваивал всеми частями тела ее физические свойства:)
    [​IMG]
    Дом находился на склоне плато, если взобраться вверх то открывался такой вот вид
    [​IMG]
    [​IMG]

    Спускаясь по лесенке от домика вниз по склону мы ходили к морю
    [​IMG]
    души отдыхающих спускались и поднимались по этой лестнице :)
    [​IMG] [​IMG]


    Море:) приятно вспомнить холодными зимними вечерами:)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    каждый конечно занимался тем что ему больше нравилось и ни кто ничего не запрещал, это закон на отдыхе!!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 57
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: выдпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    [​IMG]
    ах, море:sad: месяца мало для отдыха

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 48
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Супер фотки! а я теж памятаю пансіонат Політехік. Правда ми там тільки прогулювалися порчу. а мешкали в пансіонаті ТЕТЯНА. Але на Поілтехніці занепад страшний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    І я з сім"єю відпочивала в Коблево в пансіонаті"Чорноморець"ХОЧУ НА МОРЕ!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    як так розумію тема про море??
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 34
  6. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а это где? расскажите как доехать:) есть еще фотки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    отже, я на морі!!!
     
    Останнє редагування модератором: 16 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 36
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве


    Це Чорногрія. Природний заповідник - КОТОРСЬКА БУХТА. затоку утворює Адріатичне море. Краса неймовірна. Думаю для Вас там було б багато роботи, тобто пейзажів до фотографування.

    Завтра , вдома найду - виставлю ще фотографії з пейзажами.
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми другий рік поспіль проводимо відпустку у Туреччині,регіон Кемер,2008го року це було селище Чамьюва, готель Султанс Біч;-)
    Жили ми в осб такому номері:
    [​IMG]
    Так загоряли:
    [​IMG]
    "Лягушатили в лягушатнику":
    [​IMG]
    Моррреее!!!
    [​IMG]

    Взагалі мені Туреччина до душі припала,тому цього року знов ж таки туди збираємось,Крім того фінансово практично на ціну Крима виходить,та й добратися легше,2 години і вуаля.Дуже хочеться до Чорногорії,але мене страшенно захитує...вопщем час ще є,тому будем думати;-)
     
    • Подобається Подобається x 20
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А це наш сімейний відпочинок 2008 - мама, тато, Люпак, Мемі, Вова........
    О чудо: перші Любчикові кроки у море...і дідові після 25-річної перерви
    [​IMG]
    [​IMG]

    а це наш татко..йому добре!!!!!!
    [​IMG]

    телепузик
    [​IMG]
    бабулька позує
    [​IMG]

    а це ми на літачку по хвилях гонимо
    [​IMG]
    морського таргана знайшов
    [​IMG]

    думаю..
    [​IMG]
    ну то такі забавки з татком...а раптом війна..окопи треба
    [​IMG]

    а то мамам у ролі Венери Мілоської..тільки в сукеночці..
    [​IMG]
    довге чекання на вокзалі
    [​IMG]
    нарешті "Ду-ду" приїхав..їдемо до "ЛЬОВА!"[​IMG]

    Ось так ми відпочивали у Кароліно-Бугазі..дешево і сердито!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 45
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Майскрім, а літаком?? 2 годинии і Чорногорія.

    от тільки мамусі замало на фотках. напевно вона за фотографа!!
     
    Останнє редагування модератором: 14 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  12. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Цього року будем порівнювати вартості,все ж таки криза))А минулого року,бронювали Туреччину ще у березні за програмою "попереднього бронювання" та мали значну знижку.Про те що в Чорногорію можна теж літаком,якщо чесно,дізналась під кінець літа,побачивши об"явки на вікнах Міст-туру:o
    Поживемо - побачимо:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я десь натрапляла вже на тему про відпочинок.....та напевно тепер вже сюди.....
    Питаннячко маю до Касі,або може ще хтось володіє інфо....Я так зрозуміла ви відпочивали позаминулого в болгаріі машиною.Розкажіть детальніше....чоловік марить поїздкою на море на машині,ну і так думаємо про болгарію....бо в чорногорію в дорогу з дитиною боюсь....
    ...А ми минулого року відпочивали в туречиині,....загалом все сподобалось,а найліпше то дорога,2 години і все...ніяких мордувань....цього року теж би кудись хотіла летіти,а от чоловік хоче машиною....:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я теж вже десь писала...але мені не тєжко:

    головне дістати візи. не знаю як цього року, але 2 роки тому Румунська транзит+ Болгарська. Транзитні дорогі візи. ми платили по 400 грн з особи. В чорногорії - сербська+румунська - 700 грн з особи. це з врахуванням знайомств і знижок.
    переваги автомобілем-знайомства з іншмим країнами..
    недоліки - троха тяжко поїздка загалом триває 17-23 години. залежно від водія і знання дороги і маршруту. як я писала ми їхали довшою дорогою, у звязку з митницею. кажуть через Чкернівці швидше.
    автобус їде орінтовно 24 години.відносно поселення. ми не знаючи цін і переживаючи ( гиги бо їхали вперше) - забронювали апартаменти дорогі! скажу одразу. цього разу б вже так не робили. В Чорногорії ніц не бронювали, шукали на місці.
    Для прикладу мої знайомі так їдуть в Болгарію -купують візу , проїзд автобусом (при цьому йде групова віза) і все. Житло шукають на місці і літом 2008р. жтлт по 9 євро з особи, а ми літом 2007р. жили по 15. Ясно умови різні, але різниця не значна, просто ми тоді не знали.

    навіть не знаю що ще написати. питайте конкретніше -відповідатиму. загалом - мені дуже сподобалося! і в цьому році як все вийде - хочемо зібрати туди велику компанію і автомобілями поїхати.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    тобто ви і в болгарію і в чорногорію машиною,так?
    Я навіть не думала,що то проблема відкрити візи,а чому? тобто коли їдеш автобусом відкривають без проблем,а індвідуально не хочуть?
    Сестра чоловіка цього року відпочивали в поморье, 20 є задвох,на берегу моря,умови супер...
    а я к з дитиною в дорозі?
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    так ми і в Чорногорію на машині.

    проблема власне в ІНДИВІДУАЛЬНИХ візах, вони дорогі і агенства не хочуть їх відкривати. ліньки возитися. а на автобуси йде групова віза.
    ми теж були в Поморї.
    на жаль в мене ще немає діток, тому ніц не скажу. напевно то залежить від дитини.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    так тепло стало після побачего, хочу на море))
    Зфхід сонця в Хургаді[​IMG]
    дельта Нілу
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    червень,2008,Аланія,Хедеф резорт http://www.hedefresort.com/.
    (Але цей готель не раджу для відпочинку з дітьми...)

    Хлюпікі в дитячому басейні


    [​IMG]

    Сховався за пальмочкою
    [​IMG]
    А це мамуся,:) [​IMG]
    Як завжди позую тільки я,а Саша не дивиться в об"єктив
    [​IMG]
    Аланія,порт....збираємся на екскурсію по морю...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    На пляжі,в власному басейні....з морозивом....
    [​IMG] [​IMG]

    З бабусею,моєю мамою
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
    ...І дорога додому...в літаку з хресною,моя сестра [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 38
  19. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Про Болгарію.
    Мені одна знайома минулого року скидала інформацію про приватний пансіонат в Обзор (Болгарія). І рекомендувала як класний відпочинок з дітьми. Жінка власниці українка, тутешня. Ми хотіли минулого року поїхати, але не склалося. Кого цікавить інформація, можу пошукати їхню інтернет сторінку: там було дуже багато позитивних відгуків. Крім того та жінка медсестра, для мене це відігравало велике значення, бо ми хотіли їхати з малим до року.
    У нас багато знайомих їдуть відпочивати і на місці шукають житло. А я з малим так боюся.
    Якщо хтось має інформацію про відпочинок приватно, поділіться, будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Моя братова,по телефону бронювала , нычого не проплачувала наперед,тбто якщопо приїзді щось не сподобається,можна відмовитись і пошукати самим....думаю то непроблема,як на будь якому курорті....
    ...а ще для дитини до трьох років скільки віза коштує,хтось знає?
     
    • Інформативно Інформативно x 1