відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ми з чоловіком були в Закарпатті минулого літа на базі "У Тараса". Умови проживання супер, недешево як на Закарпаття, кухня не файна, і коли дощі, то там проблема - наприклад (нам то було всеодно, бо то були три дні коли ми відпочивали після весілля) дощить і вибило світло - то так може бути весь день..., проте справді гарно:)
    В Закарпатті тепло все літо. Клімат дуже сприятливий для хворіючих на бронхо-легеневі захворювання (є купа санаторіїв власне з тої тематики).
    Мій чоловік був в Берегово на термальних водах з співробітниками 2 роки назад - казав, що там дуже брудно... думаю то на любителя.
    Ось тут можна ще багато інфи про Закарпаття почерпнуть...:);)

    А взагалі в Закарпатті дуже гарно, Ужгород мені особисто в плані своєї компактності і чистоти більше подобається ніж Львів, ну і там є річка........ якої так бракує у Львові.

    Поїдете в Закарпаття відпочивати - байдуже в яку місцевість - думаю, що будете задоволені:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    чула за турбазу Воєводіно. хто є з закарпаття, скажіть які там відгуки про неї?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я зі Львова правда:xaxa:, чула супер відгуки, але від маминих колєгів, таких близько 60-ти років;)
    Знаю, що вона є в лісі, має різні прибамбаси і моєі мами знайомі відпочивали з внуками, то були дууууууууже задоволені:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Мені особисто не сподобалось, занадто галасливо, багато людей, але для відпочинку все є - хороша кухня, природа, басейни...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дякую за посилання:clapping::clapping::clapping:! Ото начиталася, скільки всього у нас є. Класний сайт! Найбільше сподобалися рядки про послуги в одній приватній садибі:
    Хельго, а Ви маєте якісь побутові фотки з того "Урочища"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми у вересні мали тиждень відпочинку у Воєводино. Що сказати?- Не зле.
    Насамперед розташована в лісі, має повне забезпечення. Сауна, баня, міні-гольф, басейн, кінні і піші прогулянки 2 чи 3 ресторани, смачна і чиста кухня, гарно облаштована територія, вишколена обслуга, комфортні номери в готелі (можна жити і в бунгало). Тепер про недоліки. Набридає за 2-3 дні, товариство переважно віку поважного євреї і кієвскіє много-много, дитячого галасу не сприймають. Загальне враження - новомодний курорт для бабусь-дідусів київських депутатів (як модна альтернатива Моршину-Трускавцю):xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А як ви туди добирались, своєю машиною?

    Дівчата, а де можна, шоб і без машини доїхати нормально, і діткам добре було?

    Хельго, приєднуюсь до прохання про фото. :)
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2009
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Люди добрі, я б не радила в тому мотелі зупинятися! Якось поверталися зі Словаччини, машина надумала якраз на виїзді з Ужгорода заглохнути, ніч на дворі...таксист нас відбуксирував до того мотелю. А там весіллє з сабвуфером:cesored: Короче, попросили ми номер люкс на 2-му поверсі, щоб подалі від тої гулянки...але спати нам в ту ніч не довелося, бо ото "все в дереві" не має жодної звукоізоляції, все чути, як хтось десь в далеких кімнатах в туалет ходить:cesored:
    Ходила я сваритися з персоналом неодноразово, бо обіцяли, що в 12-й то все закінчиться, а вони до 3-ї ночі гуляли...я вагітна, малеча в животі ходуном ходить, я вже й рушниками обмотувалася...Короче, на ранок були невиспані та злющі, їхати ще 300км додому...Сварилися так, що нам гроші повернули!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    був завжди автобус з автовокзалу Львів -Рахів, який їхав десь так з 8 вечора до 3-4 ночі до Рахова, а потім неофіційно їхав і далі - у Великий Бичків. Звідти можна таксі взяти - сусіднє село, або на базі домовитися.
    Але то всю ніч прийдеться товктися в дорозі :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дивлюся, що чартери заплановано тільки з червня по серпень, а як же "оксамитовий сезон"? Безвізовий режим діятиме ще у вересні та жовтні...Ми б ще може встигли...
    Це вже остаточна інформація? Просто минулого літа ми в Грецію літали, то виліт з Києва, туди їхали машиною...дуже важко було: спека страшенна, до Києва ще більш-менш нормально доїхали, а от потім до Борисполя години 2 добиралися, бо на мості страшенні корки були. Я вже ніц не хотіла!
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    відсотків 90. остаточна вже буде коли офіційно заявлять. дану інформацію надано турфірмою
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Привіт усім!!! Хочемо цього літа на море у Крим. Можливо хтось може підказати не дуже дорогі номери для двох десь на західному побережжі..
     
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Про ціни важко сказати. Завжди платив чоловік, я навіть в чек не дивилась. Тай за рік ціни напевно змінілись. Але знаю точно, що дамовлятись треба наперед, просто так туди не попасти. Власник угорець, поважає цивілізований відпочинок. В самій їдальне не можна пити, курити... для того в нього є пивниця, щоб любителі випити не заважали відпочиваючим. Детальніша інформація за цими координатами

    http://restua.turistua.com/hotel/velikii-bereznii/urochische.htm

    Годують дуже добре - три рази на день + десерт ввечері, їжа як домашня, закарпатська. Часом гостра жирна, тому я брала для малого ще й гречку (дозволяли готувати на кухні дитині окремо) і різні п"юрешки, на випадок, якщо їжа не підійде для дитини.
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    В мене таке питання. До нас на роботу приїжають гості з східної України. Хочуть екскурсію по замках,типу Олеський ,Свирж і т.п. Може хтось знає, яка агенція влаштовує такі екскурсії
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Мабуть ми про різні мотелі говоримо,бо весілля там аж ніяк не "помістилося"- там малюсінька кафешка на 4-5 столиків-так "поснідати-повечеряти"
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дітей брати можна. саме Берегове -не мальовниче місце,крім термального басейну (звичайний такий радянський басейн ,але з мінер. теплою водою.Ми там купалися і взимку і влітку) дивитися нема на що .Але:
    1Кухня-смачна і дешева.
    2,Зупинялися у "Золотому павліні"- умови суперські
    3.Ну дуже дешеві квіткові вазонки на місцевому базарі ( рази у 3-4 дешевші, ніж у нас).
    Їхати у святкові дні саме у басейн-купа народу,яких привозять автобусами.Тому порада-поїхати в Берегово на два дні у звичайні вихідні- і людей поменше, і у басейні скупаєтесь.Або робити "тур2 по Закарпаттю із зупинкою у Берегово.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А які ще є цікаві місцинки у Закарпатті?Щось чула про долину нарцизів.Де воно?Близько до Берегово?
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ні до Хуста. жордного разу на травневі не застала там нарцисів:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    муж мене агітує їхати на Міжнародний фестиваль “Великдень у Космачі – 2009»
    http://together.lviv.ua/index.php?id=235

    можливо хтось був в попередніх роках? які враження?
     
  20. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ми не були на тому фестивалі, але якщо б була можливість, обовязково б поїхали. Це чудова місцина на Гуцульщині, а оскільки фестиваль менше розкручений, ніж щорічний фестиваль "Гуцульщина", то має бути кращим, "живішим" - більше автентики. Єдине - доїзд поганий (кепські дороги).