відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    угу, з доїздом мабуть троха важко, але ми без машини, планували поїздом до коломиї, потім маршрутка..
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    минулоріч на 9 травня нарциси лише починали розквітати. Орієнтир-друга декада травня.
     
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    хм.. я так розумію Ваша малеча більша від нашої;)
     
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    та вже велика - два роки чотири місяці, а Вашій?
     
  6. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    На вихідних з друзями їздили у Кам'янець Подільський та Хотин.
    Це в одному з сіл на шляху до Кам'янця.
    [​IMG]
    Це каньон у Каменці[​IMG]
    ну і сама фортеця [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
  7. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А Хотин мене вразив сильніше, не дарма саме його обрали у 7 дивах України
    [​IMG]
    там такі мури !!!!!!!!!!!!!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Також мрію про таку подорож! Люша, а де ви ночували?
     
  9. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Яка краса!!!Я вже й забула,як в Кам'янці-Подільському гарно.. А ми на вихідних їздили в Ужгород.Думала,в мене буде купа позитивних емоцій,та дитинча трохи настрій попсувало.Сакуру ми вже не застали-милувались каштанами.Надегустувались вина на фестивалі меду і вина,сходили в музей під відкритим небом (зменшений наш Шевченківський гай)Попри крики Настюхи,встигла помилуватись через вікно машини красою Карпат.Шкода,що не вийшло всю цю красу пофотографувати.Ось наші моськи:
    Ми з Настусьою-вередусьою біля Ужгородського замку
    [​IMG] В музеї:[​IMG]
    Біля річки:
    [​IMG] "Деца у нотаря" [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  10. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми ночували, у палатках у лісі під Хотином, (перед тим годинку попхавши гуртом машину з болота). Я перший раз спала в наметі, якщо чесно не в захваті, страшно, вночі їжак чи білка шось "чвакало", та ходило навколо :ninja::ninja::ninja: брррррр. А в принципі може бути.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ...................романтика...............;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Щось я ніяк не зберуся написати про нашу подорож. Короткий звіт без фото краєвидів, лише враження і емоції.
    Ми на вихідних їздили на Закарпаття. Просто чудово!!!
    Планували: Мукачево-Берегово-Виноградів-Хуст (це з 10міс.дитиною без машини, ну не варяти ми?)
    Вдалося:Мукчево-Чинадієво-Берегово.
    Подорож вдалася на славу. Малий був такий чемний. В поїзді не спав, бавився, ходив з татком по вагону, знайшов собі коліжанку, потім знайшов ще дядька, до котрого пішов на руки і потім махав йому па-па довго :)
    З побаченого найбільше враження від Чинадієво. Тамтешній замок рекомендую:clapping:. Вхід та екскурсія безкоштовно. А цікаво як! Якшо трошки цікавитеся архітектурою та історією, то мусите туди поїхати![​IMG] [​IMG]
    Є ще церква, в якій зберігається хрест в дереві (коли зрубали бука, то побачили його всередині)
    В Берегово ми потрапили в музей:y:. Від побаченого і почутого у захваті були усі троє! Малий так уважно слухав екскурсію - усіх здивував! Час від часу щось "перепитував" або голосно радів цікавим експонатам.:xaxa:
    [​IMG] До термальних вод ми з дитям не ризикнули. Щось враження в мене не скалалося від побаченого: спортбаза "Закарпаття", тьма автобусів та машин, повертаємо за ріг - сотня людей, котрі роздягаються просто неба, кидають речі на купку, залишають одного з групи за сторожа і йдуть у душ:8:.
    Так ми гуляли по Мукачеву[​IMG] [​IMG]як цікаво діставати все з рюкзака :)

    Загалом вражень вистачить на довго. Зустріли багатьох приємних людей, подихали свіжим повітрям, загоріли. Найголовніше - хочеться ще!

    Ось така перша "далека" вилазка.
     
    • Подобається Подобається x 21
  13. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Захоплююсь такими батьками!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:xaxa::xaxa::xaxa::y::y::y::y::y::y:
    Мене і сестру батьки теж возили,але з 8 місяців.
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ото знайшла випадково на комп'ютері Крим 2004 року, то ми з товарищкою вдвох їздили, вже тоді було дорого:):);)

    Чуфут-Кале (Бахчисарай)
    [​IMG] [​IMG]
    Така я була тоді - тонка, звонка і прозрачна:xaxa:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    підскажіть будь-ласка.хто був в Болгарії. чи чув хто про курорт РУСАЛКА????? який там пляж?ціни?
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    то той що відразу на кордоні з румунією?
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ага...на картинках ніби не погано вигльонда,але як там насправді?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ну, ми коли їдемо в несебр машинами, то там завжди ночуємо, але відпочивати я б тама не хотіла. пляж ніякий, і скукатіща. поруч нічого путнього нема
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    то ви Одрі не їдете одним махом?
    м и їдемо через Румунію але іншим шляхом,ніж українські автобуси. не через Чернівці , Констацу, а через Виноградово на Бухарест. через гори румунські.
    то останній раз за 17 годин заїхали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    один раз їхали одним махом. але так як завжди їдемо компанією, то важкувато, тому і ночуємо :) а потім спокійно ще в албену заїдемо, в варну, і в несебр
     
    • Подобається Подобається x 2