відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Це той Макc Роял, де 7 ночей на 2 коштує 6 к євро?
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Читаю, що є два Макс Рояли. Один в Белеку, один в Кемері (Кіріш). На кемерський, про який я говорила, зараз ціна на жовтень 7 ночей на 2 стоїть від 4 тис євро.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Thebestnata а ви вже повернулися з відпочинку? Напишіть розширений відгук, будь ласка. Ми на другий рік хочемо поїхати кудись, то збираю інформацію.
     
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Happy Fiancee, так повернулися, але з Єгипту) Якщо цікаво про Єгипет, то згодом напишу. ;)
     
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    О, і мене цікавить. Хотілось би на кінець жовтня трохи релакснути
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Дівчата, хто відпочивав чи планує друга половина вересня-початок жовтня, напишіть про погоду.
     
  7. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    мої батьки зараз відпочивають в Кемері (тур з 22.09 по 06.10), погодою мега задоволені - море теплюще, температура повітря переважно 27-29 градусів і так показує синоптик ще на найближчих 10 днів. Один день падав дощик, але було тепло і вони все одно купалися. Батьки зараз дуже задоволені, що вибрали саме цей період, хоча рік на рік буває не схожий і можна не вгадати..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть чи то якийсь глюк чи таке справді може бути. От дивлюся зранку на ціни на кілька готелів і після обіду (на ті самі готелі і ті самі умови), а ціна змінилася.... Дивлюся на травень якщо це має значення, тобто то не є якийсь палаючий тур...
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я звичайно не знавець, але навряд чи зараз вже відкрито продаж на наступний сезон. Хоча що там видає пошуковик неясно


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відкрито продаж. Вже є раннє бронювання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Дівчата, а Ви не боїтесь робити раннє бронювання? Маю на увазі через ситуацію з Сирією і ймовірністю терактів.
    Також розглядаю раннє бронювання і зараз у роздумах.
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Можна оформити страхування від невильоту і у випадку тт терактів чи інших форс-мажорів вартість туру буде повернуто.
    Як альтернатива - Греція, по ранньому бронюванню на неї зараз хороші ціни
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, а раннє бронювання відкрите навіть зі Львова вже? бо минулого року дивилась в кінці року, то з Києва було, а зі Львова ні. Якщо є зі Львова, то які туроператори ви дивитесь?
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я дивлюся на Корал. От не знаю чи можна вже бронювати, але ціни вже є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А доки триватиме раннє бронювання? Тобто коли воно перестане бути раннім?) Бо ми ще теж думаємо. Більше навіть над Грецією, чи Кіпром. Дивлюся на сайті Музінідіс.
    Чи які ще є по Греції?
    От щоб задовго не думала) Чи др кінця року ще буде рахуватися раннє бронювання, якщо на літо?
     
  16. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    ранім ще буде рахуватись бронювання до квітня включно, лише ціни можуть змінюватись як в одну сторону так і в іншу, тут головне вгадати час коли найвигідніше купувати той тур)).
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Привіт! Потребую вашої допомоги. Хочемо поїхати вперше в Туреччину або Єгипет на море. Дивлюсь зараз раннє бронювання. Може ви порадите конкретні готелі і місця, бо нам треба так щоб з трьома дітьми було добре. Дітям майже 7, 5 і 2 роки. Може є якісь сайти де моніторити чи переглядати всі можливі варіанти можна. Буду дуже вдячна за будь які поради.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть ще таке, якщо брати раннє бронювання, розраховувати, що оплата всієї суми наперед? Чи то якась частина оплачується?
     
  19. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    в різних туроператорів по різному, але переважно перший внесок це 20-40% від загальної суми, решта суми платите крайній термін - за два тижні-місяць (теж від туроператора залежить) перед вашою датою вильоту. Переважно у всіх туроператорів решта суми можна платити коли вам зручно і розбивати на декілька оплат протягом того часу, що йде до відпочинку, головне, щоб за місяць-два тижні до відпочинку вся сума була оплачена.
    --- дописи об"єднано, 31 Жовтень 2019 ---
    є онлайн пошуки від різних туроператорів, а є сайти, де зібрані всі ці пошуки в одну систему
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дуже дякую за відповідь. Пригледіли собі ось такий готель. https://www.tui.ua/hotel/europe-tur...s&sortType=1&page=0&hotelId=29609&TourType=36 Можливо хтось там був і може сказати пару слів про нього. Буду вдячна.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk