відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    зазвичай можна і всю, а можна і на 3 частини . Відсоток суми у кожного ТО різний. Наприклад, ТУІ колись узгалі при 3-разовому внесу перший мали 10%. Потім, кажись , підняли
    то колишній ТУІвский 4*. Зараз вибили собі 5 зірку :). Як для 4*- хороша міцна 4*. Як для 5*- це наступний лиш сезон покаже.Тобто все залежить від ціни на нього. Це завжи була хороша тверда 4*. Тут добрий пляж . Номера- може під 5* щось і підрихтують на наступний сезон. Бо так трохи підубиті. Харчування добре. Територія невелика.
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дуже дякую за відповідь. А можете порекомендувати зі свого досвіду якийсь сімейний готель, щоб діткам було ок і море недалеко? Чи вже краще Болгарію з авіа? Буду вдячна за відповідь


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Минулого року ловили гарні ціни на Чорну п'ятницю. Акції були одноденні. Хто вже визначився, можете скористати.
    Десь в розсилках бачила пропозиції по Болгарії зі Львова на крилах Скай ап. Ціни досить привабливі. Але з досвіду попередніх років, на літній сезон заявляють багато напрямів, а ближче до початку сезону менш рентабельні просто знімають.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    @сніжна , @VERO, дівчата порекомендуйте якісь хороші, і не захмарні готелі з власним пляжем в Ічмелері.
    Батьки там відпочивали в хорошій четвірці, і дуже задоволені, але не розглядаю їхній варіант, тому що готель 16+.
     
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та дуже бюджетно порівняно з Туреччиною і Єгиптом. Тобто якщо ми зараз забронюємо а потім той рейс знімуть в ми не полетимо чи як?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Matvijko В такому випадку, тур повністю анульовують. Або запропонують перебронювати за діючими цінами. Гроші повернуть в гривнях. На курсі можна виграти або втратити. Також втрачений час для раннього бронювання( Треба ще поцікавитися, як діє страхівка від невильоту в такому випадку. До речі, автобусні тури не анульовують в Болгарію. В крайньому разі, перенесуть на день-два. Але автобусом їхати більше доби в Болгарію з трьома дітками...
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2019 ---
    @ljalechka Не дуже моніторю цей регіон останніми роками. Тому порадити не зможу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дуже дякую за відповідь. Ми вперше хочемо їхати тому багато нюансів я незнаю, тепер буду дивитись Туреччину. А в Чорногорію так як з Болгарією чи там все ок?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Matvijko Може і в Болгарію рейси відміняти не будуть. Важко передбачити. Але знімали вже неодноразово. В Чорногорію літали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Болгарія з авіа - не ризикувала б. Бо Болгарію який рік зі Львова заявляють. а по факту- пшик. Бо в останній момент виявляється "невигідно"(в Болгаоію більшість авто чи автобус планують. бо так дешевше. і на авіа попит зі Львова низький). З Чорногорією з авіа все гаразд. Просто тут тех невеликий вибір рейсів- відпочинок прив язаний до 10\11 ночей
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    @сніжна , можливо підкажете що це за пропозиція від анекс тур KEMER BOTANIK BEACH BUNGALOW 4* ? бо інформації в гуглі не знаходжу, на анексі теж немає інфи, а коли шукаю тур, то видає цю назву, хоча крім цього є також і KEMER BOTANIK RESORT HOTEL 4*
     
  11. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    @ljalechka, а можна назву отеля в Ічмелері, той що 16+
     
  12. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Marti La Perla 4*
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    @сніжна Болгарія заявлена на регулярці від Скай ап. Тому більше шансів, що полетить.
     
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. разом з Іракліоном, Батумі. Але це не чартер і продаж, відповідно, квитків буде по геть іншій ціні. Ну і, звісно, все від попиту буде залежати.. Думаю, якщо шукати квитки за 6-8міс. і ризикнути, якщо вони будуть у продажу, то можна виловити і дешевші. Наприклад, на Стамбул від Пегасуса регулярки за 10 міс.можна виловити квитки за 550 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    І мені цікаво
     
  17. isoshka

    isoshka New Member

    Дівчата потрібна ваша порада.Хочу вибрати відпочинок на літо по ранньому бронюванню,але вже дуже заплуталась. Дуже хотіла цього року в Грецію, бо там ще не була, але готелі які мені підходять по ціні значно нижчі готелів Туреччини, а ми з дитиною.Тому вирішила вибрати готель на Егейському узбережжі Туреччини, сподобався Hilton Bodrum Turkbuku або Turunc Resort 5 Мармарис, на середину червня, але всі пишуть що там холодне море чи зможемо купатись?Чи все таки комфотніше море буде в Кемері в червні. Що порадити з власного досвіду ? Дякую.
     
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Пару років тому були в Мармарисі якраз в середині червня , то було тепле море. Хоч то напевно кожного року може бути по-різному.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    рік на рік не схожий. Два роки тому на початку червня в Мармарисі було прохолодне море. В Кемері в середині червня гарантовано буде своїх +24. На Егейському узбережжі в цей час +21 . Якщо хочете гаратовано теплої води- тоді Кемер.
    ДО речі, мережа готелів Барут на наступний сезон перейшла під ТУІ. Тому, хто любить Барути - це хороший варіант і ТО. Правда, ціна на них зазвичай є вище середньої.
     
  20. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Дівчата, чи хтось бував у Бодрумі в першій половині червня? чи на багато там прохолодніше від анталійського узбережжя, чи бувають вітри і чи водичка можливо холодніша 20 градусів?