відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Дівчата, за порадою.Чи хтось бував у готелі Royal Garden beach 5*?Можливо @сніжна, щось підкажете?І чи тепле море, більше 24-25гр в Аланії з 20 травня?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у травні море на всьому узбережжі однакове і не перевищує +22. Зазвичай ( залежно від весни) температура води в середині травня - +20=21. Якщо хочете моря з +24 і більше, то це середина червня і далі
    стандартна бюджетна 5 в основному для українського і російського туриста. Відповідно, там не особливо морочаться із чистотою. Все інше - стандартно. Готель з невеликою і не зеленою територією. Піщаний пляж- через дорогу. Якщо любите пісок і мутну воду біля берега ( тут часто невеликі хвилі, які каламутять воду) - то претензій не буде. Мінус той, що біля берега пісок, а трішки далі від берега- каменюки. І досить різкий перехід на глибину. Номери - залежить яку категорію будете купувати. Якщо номери "Селект"- вони новіші і кращі. Від аеропорту - 2-2.5 год їзди.
    --- дописи об"єднано, 5 Січень 2020 ---
    так, двічі були і минулого ( вже) і позаминулого року мої родичі. Море прохолодніше, якщо це перша половина червня. Не нижче 20, але , наприклад, відпочивали лише дорослі ( без дітей) і то таки освіжаюча. Вона зазвичай до числа 10-15 в цьому регіоні біля +21. В другій половині червня з числа 20 вже +23 точно буде. Вітри в червні якраз тут слабкі.
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  3. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Всім привіт! Зараз раннє бронювання і хотілося б щось забронювати по Туреччині
    Минулого року ми були в Кемері в Kilikya Palace Goynuk 5, то все сподобалося і всім задоволені. і от думаємо, чи повертатися знову в Кілікію чи попробувати Kimeros Park?
    хто був в цих готелях? Може хтось може порівняти?
    Вид з вікна в Кілікії я ніколи не забуду
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  4. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    @сніжна дуже дякую.На разі розглядаємо Justiniano Club Park.Вже голова обертом, для нас головне, щоб пляж і захід в море був зручний для дітей, але тоді море каламутне...І готель поблизу пляжу.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Юстініано під ваші вимоги підійде. А каламутна вода... де є пісок- при хвилях при любому розкладі скаламутиться.
     
  6. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    @сніжна , може не знаєте чи цьогоріч діє в туі акція "гарантія найкращої ціни" , тобто якщо ціна туру зменшиться з моменту бронювання, то її можуть один раз перерахувати? Минулого року мені так пощастило зекономити близько 100 є, а зараз я на сайті туі не знаходжу інформації про таку послугу :sad:.
     
  7. kristina

    kristina Well-Known Member

    Минулого року були в готелі поруч з Justiano, навіть неодноразово гуляли по ньому
    Зелена територія, велика, море там не каламутне, є в них анімація ввечері цікава, в день активності
    Їхати звичайно далеко до Аланьї
    Помітила саме там багато росіян, це з мінусів
     
  8. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Збираємось в Турцію з дітьми вперше:girl_in_dreams:(Тільки з Києва). Нам виходить перша половина серпня (я так розумію, самий пік дорогих цін). Вже запуталась в тих всіх готелях, хочеться в Кемері, добру 5*.
    Бронювати зараз чи чекати? по "гарячим" щось вийде хороше?
    Спобались готелі: Limak Limra, Ulusoy kemer, Dosinia luxury, Mirage Park Resort (трохи задорого), Amara Prestige.
    Поділіться відгуками:girl_flag_of_truce:, можливо є щось дешевше також не погане. Головне файний захід в море, гори і зелень, різноманітне меню (хочеться якихось морепродуктів, ми любим смачно поїсти:girl_blush2:), номер просторий, і басейн якийсь для дітей - нам багато не треба:girl_haha:
     
  9. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    головний корпус готелю дуже близько до траси, якщо не лякає шум машин, тоді можете бронювати.
    в цьому готелі не є добрий захід в море, хіба від 2018 року щось змінилось..
    за решту готелів нічого не підкажу, бо не знаю))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vesna Krasna

    Vesna Krasna New Member

    Добрий день! Дівчатка, поділіться будь ласка враженнями щодо готелю Лонісера Резорт 5. Плануємо відпочинок з 2 дітьми.
     
  11. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Два роки тому були в міражі, зараз ціна дуже завищена на нього. На 100€ дорожче і можна ріксос брати але пляж там супер, великий, місця всім є. Через це дитячий басейн один здається, невеличкий. Наші в ньому навіть не купались, бо весь час на пляжі були. Їда смачна, і доречі, алкоголь там добрий. Нема того турецького шмурдяка, а нормальні віскі, бехкровка і вина непогані.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, летимо наприкінці травня в Туреччину, пише виліт о 19:45, чи хтось літав так пізно і чи ще може помінятися час вильоту?
    Бо вже аж розстроїлася подивившись на час З дітьми трохи важко буде вночі їхати і поселятися
     
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А звідки виліт?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Не розстроюйтесь на перед, бо час вильоту до травня ще може декілька раз помінятись, повірте, з досвіду пишу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Зі Львова
    Спасибі, намагатимусь налаштуватись на позитив і надіятись що все-таки поміняють, бо турагент каже, що корал ще теж не має точних даних по вильотах
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Ми минулого року літали в такий час від Коралу. На щастя, готель обрали в Кемері. Ну але поки приїхали, поселилися, то заснули діти десь о 2-2.30. Трохи запізно і день повністю втрачається
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    гарний готель з чудовим харчуванням. Моя подруга вже 5 рік із сімєю йому не зраджує ( спочатку їздили в Лонісеру Ворлд 4*, а коли відкрився Резорт- то туди)
    зараз ще немає точної затвердженої політної програми. Це приблизна лише. Точна буде при відкриття чартерного сезону + і тоді теж може сунутися. Хоча, якщо у вас перевізник Роза, то вони в останні роки багато рейсів мають на вечірній час.
    вилітали одного разу о 18 год. В готелі по факту (Кемер) були біля 22:30. Мінуси: вилітає повністю оплачений день відпочинку ( адже цей день зараховується в оплату туру) + поселення у такій годині- дають з номерів "що є". Вранці можна пробувати щось змінювати ( заселення йде з 14 год тому до вечора уже краще заселене туристами, які приїхали раніше. І чекаи наступнго дня, коли виїжджатиме чергова партія туристів). Не повечеряєте толком ( в цей час у готелях є т.зв. "нічний суп", але то не їжа :)
    горящих цін в ці готелі у сезон практично не буває. Особливо у липні-серпні. З них всіх Міраж зараз все-такикращий. Можете ще Лімак подивитися- він один з небагатьох готелів, який прац.є круглорічно ( залежно від ціни та і ваших бажань по регіону. Бо одні готелі в Гейнюк- першій точці Кемеру, Лімрак - в Кіріші- то крайня точка Кемеру)
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2020 ---
    мережа Юстиніано вже років 3 як спрямована на "пострадянський" контингент туристів
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2020 ---
    у ТУІ щороку інші акції
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ми в міражі були один раз, певно три роки тому. Там дуже класна і величезна територія, нам реально там сподобалося все - і їжа, і море-пляж. Але ціна в них з року в рік росте так непогано.
    Раджу ще переглянути Asteria hotel в чамюва. Ми там були минулого літа, він таки дешевше був ніж Міраж. Має невелику свою паркову зону , територія трохи менша, але мені там було якось дуже затишно. З їжею також там досить все нормально. Нам ще зручно що басейн і пляж майже поруч, бо мої шось люблять басейнувати, а я хочу в море, то ми часом лежаків на пляжі і не займали, сиділи біля басейну і деколи бігали до моря



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть як - то шукати готелі по ранньому бронюванню?:girl_in_dreams: Я що не гляну на сайті турагенств, то ціни ще "кращі", ніж минулого року я брала в серпні за тиждень до вильоту. Де ви знаходите ті пропозиції.....?:girl_tender:
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та раннє бронювання, вже вроді закінчилося, то хіба будуть вискакувати дешевші ціни на ті готелі, де залишилося пару номерів і хочуть дозагрузити. Знаю багато готелів вже до вересня стали на стоп))
     
    • Подобається Подобається x 1