відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. zabawa

    zabawa Member

    Всім привіт!
    Дівчата, є відмовний тур в Туреччину, готель Senza The Inn Resort&Spa 5*
    Виліт зі Львова 15/08 на 8н.
    На 2 сім‘ї: 2+2, і 2+1
    Всі деталі в приват
     
  2. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Знавці Туреччини, підкажіть будь ласка: де у Туреччині море має цікавий підводний світ? Так щоб було цікаво з маскою попірнати. Розумію, що такого як в Єгипті не буде, але хоча б щось ))) Дякую!
     
  3. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Дівчата, пролітаємо з відпочинком. Малому перенесли вступні екзамени в ліцей через коронавірус.
    Може комусь буде актуально:
    Lonicera World 4* (але ймовірніше, поселять у 5*, бо 4 ще не відкривали, не було потреби через пандемію) Анталія
    23.08-30.08 Львів
    2дорослих+1 дитина (0-13.99)
    Ціна дуже приваблива.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2020
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    нема в Туреччині цыкавого підводного світу. ні на Середземноморському, ні на Егейському узбережжі.Підводниц світ там як у Чорному морі- нічого цікавого
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Мені потрібна порада бувалих)
    Думаємо (тільки думаємо, а за тиждень вже летіти треба)) про Туречину як варіант, але...
    бюджет обмежений, а вимоги вище голови)))
    ага, складний випадок..
    Порадьте дівчата хороший готель, 4* в районі Кемер, Сіде, Фетхіє, Бодрум. І щоб росіян мінімум))
    Щоб зелено, не пустир, було де погуляти чи гарні краєвиди на гори та море, хороша кухня, щоб чисто.

    Те, що мені пропонують із агенції, щось не можу визначитись...
    Club Hotel Belpinar 4*
    Club Hotel Rama 4* - дуже пляж манюнький
    Prestige garden Мармарис

    Щось ціни зовсім не радують на хороші варіанти, які тут з десяток сторінок радять дівчата.


     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Meriroma переважно дитячий вік до 12 років, є готелі, які рахують дітей до 14,
    Ми також розглядали Туреччину поки малій 11.5 років, бо тоді вибір готелів більший, як що дитина до 14 років, то вибір зменшується.
    Я б обрала Кемер, і його сусідні містечка, ми були в Гойнюку (не знаю чи правильно відмінила).
    За Фетхіе також читала, що там гарно, в Сіде такої природи як в Кемері нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    були тут мої батьки минулого року і цього року знову їдуть туди ж, бо дуже сподобався їм цей готель. Раніше були теж в турецьких 4* і кажуть, що цей готель найкращий + краєвиди дуже гарні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дякую за Ваш відгук, до завтра ще маю часу визначитись, але сьогодні майже зупинились на Мармарисі...
    SUNEOCLUB MERSOY BELLAVISTA HOTEL
    Luna Beach Deluxe HoteL
    може хтось і по цих щось підкаже.
    Відлякує муніципальний пляж із платними парасольками/шезлонгами/рушниками і це не перша лінія - у першому.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Думаю, що ви вже визначилися. Просто скажу, що у цьому році не можна орієнтуватися на відгуки минулих років. Карантин і криза внесли свої поправки в життя більшості готелів. І 40& взагалі не відкрилися. Ті, що є, кожен має свій порядок цьогоріч, який геть інший, ніж минулоріч. Тому от конкретно якийсь бюджетний готель зараз не знаю як. Добре себе цьогоріч рекомендують готелі вищого класу. Отіум Севен в Сіде, , Титанік в Белеку, Босфорус в Сіде, Ріксоси... Але там і ціни відповідні. Багато 4* і бюджетних 5* цьогоріч працюють зовсім по іншому. Ну і завантаженість багатьох вже 100&. Адже багато тих, хто купував раннє і чиї готелі не відчинилися, перезаселяються в інші, які працюють
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Так, обрали Mirage World Ічмелер
    Є відгуки цьогорічні і такі не погані, побачимо як буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, хто цього року відпочивав в Туреччині, можете трохи розповісти яка там ситуація? Можливо хтось був в Міраді дель мар?
     
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Яка ситуація з чим? З карантином? Ми тільки повернулися з Бодруму. В літаку, в автобусі , на екскурсіях в масці, персонал в масках, дистанція за їжею, їжу видають, просто підходили і казали чого і скільки покласти. Все, решта як звичайний відпочинок. Все було, анімація, екскурсії...

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Так, з карантином, з харчуванням, дезинфекцією :)
     
  14. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Відпочивали нещодавно у Бодрумі, готель - бюджетні 5 зірок, відкрився у липні. Все було доволі стандартно, з нововведень:
    - наш багаж по приїзду обприскали якимось дезинфектором,
    - температуру міряли по приїзду і кілька разів на обід у ресторані,
    - на території готелю сотні дезинфекторів, у кафе/ресторанах столики стоять з дистанцією, на дискотеку впускають обмежену кількість людей, масштабних анімацій не було;
    - маски можна взяти у ресторані або в автобусі на екскурсії, якщо немає своєї,
    - як вже писали, в аеропорті, літаку, під час трансферу, екскурсій - всі в масках;
    - найбільш стрьомно було в ресторані, бо все одно купа людей, лише одиниці були в масках, але турки їх чемно носять не дивлячись на спеку, роботу з грилями і т.д. Видача страв відбувається лише працівниками ресторану, які стоять за скляними перегородками, страви також за цими перегородками,
    - в аеропорті Міласа по прильоту старалися тримати нас якомога менше, швиденько проштампували паспорти, видали багаж і вйо;
    - готель працював справно, завантаженість майже 100%, але відпочинок вдався, турки дуже стараються;
    - все решта залежить від людей і їхньої розсудливості...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Розглядала цей готель, але чоловік десь надибав цьогорічний відгук зі скаргами на чистоту і ми туди не поїхали. Вибрали Акка Антедон.
    Як і писали вище - турки в масках, туристи практично всі без, Т міряють при поселенні і потім при кожному вході в ресторан, дезінфектори всюди є. Вночі точно чимось мовним дезінфікують загальні туалети, то ми відчули вночі виїзду. Багаж при поселенні відразу на вході обробляють , ще надворі. Їжа за шкляними вітринами, турки накладають, прибори дають на стіл в паперових пакетах. Хоча брат недавно повернувся з іншого готелю - в них їжа була в повному доступі як в старі часи.
    Більший клопіт з людьми - ніхто дистанції дуже не тримає, в ресторані всі робили натовп перед тими вітринами. В аеропорту мене взагалі трафило в черзі на реєстрацію - поки я намагалася тримати дистанцію за людьми, що переді мною , то поперед мене тупо влізали інші, типу місце вільне побачили, я вже потім сварилася.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дякую за відгук, а як море в Акка, справді такі камені при заході?
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну я незнаю, мені здається приблизно однаково як і по всьому узбережжі кемерському, ми маємо тапки ті для камінців, то вже уваги не звертаємо. Там ще є два такі місточки збудовані, по яких з берега переходиш у воду, не треба йти по камінні.
    Ще похвалю їх територію - гарний сад там виростили, ми переважно нікуди не виїжджаємо , то нам суперово мати ще таку паркову зону з гамаками, лавочками.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Я просто натрапляла на відгуки, що там одразу брили при заході в море, тому і вирішила вас перепитати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ashe

    ashe New Member

    Дівчата,всім вітання!!!
    Дуже прошу ЗНАВЦІВ турецького відпочинку підказати мені,чи варто обирати Кемер початок жовтня для відпочинку,чи краще район Аланьї?Плануємо 2+1 (малій 9 років) з 7 по 15 десь жовтня.

    Може щось порадите?
    Можна і 4,з власного досвіду.
    З вимог 1-лінія,не дуже шумний готель,нормальна кухня і ві-фі.
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Це все дуже відносно і точно Вам ніхто не скаже. Звичайно, зважаючи на кліматичні особливості, в Аланьї таки має бути тепліше.
    В жовтні не була в Туреччині, були на початку травня і летимо в Аланью в неділю, також з дитиною 9 років. По прогнозу- погода чудова. AE0DFA25-04BE-4B4F-8AF6-5B7306F79BA8.png
     
    • Подобається Подобається x 1