відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Була в Туреччині 1-7 жовтня в Кемері та Сіде. Це була найкраща погода. Вода тепленька, сонце в міру гаряче, вже не треба було кондиціонера. Просто супер. Тепер якщо поїду в Туреччину, то тільки в кінці вересня- жовтні.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. l_treasure

    l_treasure Member

    Дівчата, а хтось має досвід самостійного, не пакетного відпочинку в Туреччині? Наскільки там дороге харчування. Проживання зараз доступне, переліт зрозуміло, а от скільки бюджету ще доплюсовувати... Чи то геть не варто. А підкажіть:)
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    На мою думку, все доступно по ціні, дорожче хіба м'ясо. Більшість продуктів якісніші, ніж в Україні, не кажу вже про їхні базари продуктові - мрія (хоч і голосно там кричать продавці)). Реально +- ціни на продукти, як в Україні, так собі розраховувати.

    Надіслано від мого MI 8 Lite, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Привіт. А може якраз хтось відповість. Чи бував хтось останнім часом в лонісері? Чи багато там москалів? Розглядаємо на травень, але не була там ніколи не знаю що очікувати. Буду вдячна за поради


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Нажаль, там не була, не знаю взагалі як зараз.
    Але мала таке "щастя" побувати 9 травня в Кемері ще до війни і на все життя зрозуміти хто такий москаль