відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я відпочивала минулого року без чоловіка.Іхалимоя сестра з подругуою,моя подруга з чоловіком( молодята) я з малим і моя мама.було супер,мама дуже мені помагала,особливо .ввечері можна було лишити спатиз нею малого,а самій з друзями посидіти
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я б не ризикнула поїхати вдвох з дитиною на машині через румунію
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    а че там в Румынии? да ну можно ехать:) Вон люди с горы на лыжах с ребенком за спиной спускаются :) а то какая-то Румыния
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ну я б сама з дитиною не ризикнула :)
     
  5. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А я так хочу на море цього літа...ну хоч би навіть в Крим...я десь на форумі бачила фото Гуцулянки, де її дівчатко спить в наметі дупкою догори:) після того фото в мене пропав спокій....:)
    троха похвалюсь нашим кримським відпочинком:)
    [​IMG]
    це схід сонця на нашій стоянці, я це фоткала з палатки:)
    [​IMG]
    а ось такий салатик з кримських овочів ми собі полюбляли готувати:)
     
    • Подобається Подобається x 20
  6. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    клево!! кстати на счет восхода:) очень классно и интуитивно правильно!!!! когда солнце всходит надо его располагать слева, а когда заходит - справа:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ооооо, значить і в мене було інтуітивно правильно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А мені крим подобається,а особливо судак,,була там декілька раз:y::y:
    Інше питання теперішні ціни в криму.Я минулого року продивлялась інфу по криму,приватні отельчики з умовами,харчуванням виходить дорожче туреччини.....а сервіс кримський ще дуже далеко,:n::n:
    ...так шо якби запропонували путівки по нормальній ціні ,я б не роздумуючи їхала в крим.
    от моїй сестрі минулого року підфортило,путівки з харчуванням в крим запропонували по 400 грн/10 днів.....ну як за такі гроші не відпочивати,у львові більше стратиш....( вона і відпочила,два заїзди підряд:xaxa::8:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    1я часть
    24го февраля 2006года полетели мы в свое свадебное путешествие в Египет.

    Вылетали из Борисполя, ожидание было смешано из чувств страха перед полетом и нетерпения окунуться в теплое море
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] наш самолет:sad:

    вылетели рано, в 11 часов мы были уже в аэропорту Хургады. в 13 мы уже стояли на ресепшине отеля СанРайз Палацио 5* и получали свои бирки алл инклюзив на руку:) Нас познакомили с тем как более активно провести эти 7 дней.

    Персонал отеля был очень воспитан и сдержан, ничего лишнего они себе не позволяли:) (мы ждали более навязчивого сервиса)

    [​IMG] територия отеля
    Погода меня удивила не по африкански пасмурной:)
    [​IMG] вид из окна

    Хотя на следующий день погодка порадовала
    [​IMG]

    Для проведения досуга мы выбрали 2 морских и 1 сухопутную поездку в Люксор (Кранакский храм)

    Колонну из 30 автобусов сопровождало 4-5 джипов с турелями и отрядами ребят в темно-зеленой шерстяной форме

    [​IMG] охрана

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    Конечно 5000 летняя история храма поражает воображение:)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 22
  10. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ой скільки ви спогадівмені зразу навіяли...
    в мене весільна подорож була саме у хургаду. Як знайду фотки викладу пару
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    между прочим так и заполняется тема:)))
     
  12. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    2я часть
    Гида выбирайте русского:) а не русскоязычного:)))
    [​IMG]

    в отеле мы очень мало были поэтому мало фотографировали:) но все же пару фотографий совместных осталось
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    единственная фотография которую можно добавить из первой экскурсии вот эта

    [​IMG]

    т.к. я потерял свое обручальное кольцо и это омрачило весь отдых:sad:

    была небольшая прогулка в ЭльМину - рыбный ресторан, и на местный рынок разной фигни, в итоге фоток тыщу но показывать нечего:)))

    [​IMG]Эль-Мина

    [​IMG]

    [​IMG] началась тяга к шарфикам у жены:haha:)))))

    Вторая поездка в Эль-Гуну запомнилась на долго, только положительные эмоции, русская гид и прекрасная погода!!!

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    приятного просмотра:))) тихими зимними вечерами
     
    • Подобається Подобається x 24
  13. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А єто плохо?:confused:
    тогда не буду вікладівать:p
     
  14. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я имел в виду что воспоминания за воспоминаниями тянется и выливается в тему:) это супер что у тебя есть что выложить!!!!:clapping:
     
  15. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Добре тоді викладу :)
    Було це у 2004р
    Готель називався "Роза пустелі"
    це територія готелю в вечері
    [​IMG]
    а це дорога до отелю ввечері
    [​IMG]
    Іздили ми також на 2 морскі прогулянка і на одну автобусом
    Храм[​IMG]
    тут ще провадили розкопки
    [​IMG]
    Ніл[​IMG]
    А це з прогулянок морем. Ось такі ми тоді були
    [​IMG]
    [​IMG]
    А які там риби ... Шкода що те що ми під водою бачили зфоткати неможна було.
    Хочу знову туди :)
     
    • Подобається Подобається x 23
  16. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    клааааааааааааааааас
    все же надо ездить и фоткать чтоб запомнить те эмоции и впечатления :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Напишу ще про наш останній відпочинок на морі.
    Літо 2008. Все вагалася їхати мені з малою чи ні(татові нашому відпустку не давали). Баба вирішила їхати з нами і ми всетаки поїхали. В результаті були ДУЖЕ задоволенні. Якраз попало якесь свято на понеділок інаш тато завіз нас і побув з нами 3 дні.
    Поїхали ми у одесу і день ходили гуляли по Одесі. Це ми вже стомлені під вечір в порту[​IMG]
    Далі ніч переночували у родичів і поїхали в Кароліно бугаз де і хотіли відпочивати.
    Знайшли приватний "готель". Трохи далеко від моря але зато з нормальною кімнатою і вигодами у номері (що там ДУЖЕ велика рідкість)
    Ось такий краєвид був за забором территорії нашого "готелю"[​IMG]
    Власниця розповіла що це у радянські часи був ПРАЦЮЮЧИЙ завод, за останні роки примудрилися розтягнути до такого стану.
    Йдемо перший раз на море(на фоні вікно кімнати де ми жили)[​IMG]
    Власне більше розповідати нема що, фотографії і обличчя насті все говорять за себе:)
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  18. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    І ще з літа 2008
    Поїздка у карпати. Воловець.
    Йдем в гори[​IMG]
    [​IMG]
    гора до вершини якої ми цей раз так і не дійшли[​IMG]
    а сюди дійшли [​IMG]
    і ще на водопаді Шипіт були [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  19. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Темка супер:clapping:, після неї стільки хорошого настрою появляється і такі гарні сни сняиться:dance:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ЗАМКАМИ ЛЬВІВЩИНИ
    [​IMG]
    це Підгорецький замок, мій найулюбленіший, і найбільш знищений((
    [​IMG]
    [​IMG]
    це китайський палацик на території Золочівського замку[​IMG]
    Олеський
    [​IMG]
    [​IMG]
    це я в його внутрішньму дворику
    [​IMG]а це ззовні теж я))
    дуже шкода, що такі пам'ятки архітектури які знаходяться в нас під носом в такому жахливому стані
     
    • Подобається Подобається x 25