відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А це ми :xaxa:
    [​IMG]
    багато людей приїхало на День Незалежності і переважно всі Кримчани
    [​IMG]
    Перше знайомство з морем
    [​IMG]
    Наші намети
    [​IMG]

    [​IMG]
    Теплі спогади
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]





    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 34
  2. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ранок
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 31
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    іруся,а координати дасте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Kati, дивіться тут http://yaltas.com/
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    зараз вже міняються погляди на відпочинок старшого покоління. От навіть вчора мама розказує мені, що так змінились часи,так прікольно , що можна поїхати кудись з дитиною, більше можливостей, батьки не так прив'язані до дому. не те що колись шукали з ким залишити маля
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Нічого кращого за гори немає, якщо ще спускатись з них на лижах, до вдвічі приємніше!;)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 27
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ось цю біляву жіночку часом не Іра звати? А доцю Соломійка?
     
  8. Arinka

    Arinka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Клаас, аде це, і як туди попасти?
     
  9. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    "Чарівна Долина" или субъективное мнение:) (т.е. разговор не про цены и не про сервис)

    Снять удалось базу только ночью:) остальное время усиленно отдыхали:)
    [​IMG]

    жили мы вот в таком домике 2 ночи и 3 дня
    [​IMG]

    На територии базы под сеткой гуляют фазаны - наверное фирменное блюдо в ресторане "жаренный фазан"
    [​IMG]

    [​IMG]

    Есть несколько озер с рыбой(кому интересно)
    [​IMG]

    В небе летают лебеди:haha:
    [​IMG]
    Одним словом красивое живописное место
    [​IMG]

    очень важно!! Можно брать с собой домашних животных:)
    [​IMG]

    нам понравилось:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Нажаль моря в Закарпатті нема, проте гори... фантастичні!!!!!!!!!!
    (червень 2008, малюкові 1,1)
    Це початок...
    [​IMG]

    А підйом не легкий...
    [​IMG]

    Вечір біля вогнища...
    [​IMG]

    Чарівний ранок...
    [​IMG]

    У-х!!! Прокинулась...
    [​IMG]

    А я ще ні...
    [​IMG]

    Хто посмів розбудити!...
    [​IMG]

    А день пройшов класно!!!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 40
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    хельго! Я завжди кажу, що мало би Закарпаття вихід до моря, то сховався би той Крим:clapping:.

    (Кожен кулик своє болото хвалить:xaxa:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Це не офтопчик, це пасивний відпочинок з чашечкою кави на моєму балконі третього поверху. Заздріть мені, які я маю гори перед носом:p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 40
  13. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    АХ, вот это да:) я первый в очереди на зависть!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Долучусь до прославляння Закарпаття - отчого краю :)
    [​IMG]
    це 8,5 місяць,и водоспад Пливунець :)
    [​IMG]
    Замок Паланок, де, якщо настроїтись - досі можливо відчути дух завзятої Ілони Зріні...
    [​IMG]
    купання животика в джерелі Краси....всі бачили яка моя Олюська красунька народилась? :)))
     
    • Подобається Подобається x 38
  15. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Привіт! Вирішила і я поділитися своїми спогадами про мандрівки. в 2006 році я їздила на зустріч християнської молоді в Тезе (Франція). І мені випала нагода побувати в Монако та Венеції (ну і ще багато місць, але про це наступного разу :xaxa:).
    Так ось почну з Монако. Ну що сказати, розкіш відчувається навіть у повітрі, шикарні машини, магазини, яхти, все шикарне. На такій маленькій площі така концентрація Ферарі і Ломбарджіні (напевно як колись у нас Жігулі), що на них перестаєш просто звертати увагу. Але я хотіла поділитися не тим. Там настільки гарно, природа: горе і море. Чистота, гарна архітектура, привітні люди. І все це розміщено на такій маленькій площі. Ми вмудрилися пішки пройти Монако і знов потрапити на територію Франції. Ну а тепер найцікавіше – фотографії.
    Почну по ходу своєї мандрівки. Парфумерна фабрика Fragonard.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] Ось так готують у Франції парфуми :)
    А тепер краєвиди Монако:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    а це я, з ногами Андрія Шевченка :) [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 25
  16. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    також в Монако є Японський дворик, як туди заходиш забуваєш де ти є, там і сад каміння і чайний будиночок і бонсаі.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 22
  17. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    далі йдемо до казіно Монте-Карло, яке знаходиться в приміщенні оперного театру. Там такий фейс-контроль, що навіть для екскурсії ти маєш відповідно бути вдягненим. [​IMG] [​IMG]
    ну на останок просто прикольні фотки
    [​IMG] [​IMG] нічне Монако [​IMG]
    А це я Адам і Єва :) Є повір"я, коли йдуть в казіно на фарт тримают Адама за одне місце, та це його місце вже стерте на нівець :xaxa: Так ось я теж вирішила потриматися :p [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 24
  18. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ну тепер можна відправлятися в Венецію, доречb зараз там розпочався карнавал-маскарад який буде тривати 10 днів до Великого посту.
    Венеція незвичайне місто, там не їздять машини, немає назв вулиць, зате на каналах стоять світлофори для регулювання руху катерів та гондол.
    [​IMG] [​IMG] А це я, ми якраз збираємось поплавати на гондолі (коштує задоволення багато, але ми вмудрилися втиснутись туди в 6-тьох, тому вийшло нормально, тільки дивуюся як ми на дно не пішли :shy:) [​IMG] Гранд канал [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 19
  19. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я рулю :bazar: [​IMG] [​IMG] міст Ріальто [​IMG] а це вид з цього мосту [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 21
  20. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    собор СанМарко [​IMG] Палац Доджів, від нього іде через канал до тюрми відомий міст Вздохів [​IMG] Голуби на площі Сан Марко візитна карточка Венеції :) Вони доречі знаходяться на дотації міської ради, тому завжди ситі і довольні :xaxa: [​IMG] А ось і міст Вздохів [​IMG]
    Ось такими бачила я Монако і Венецію :)
     
    • Подобається Подобається x 22