відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. cream

    cream New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    довго вагались минулого року куди поїхати (Туреччина, Болгарія, Крим), переконали нас у Туреччину і я і мій чоловік і моя дитина були у захваті. Взяли путівку "Бінго" (путівка-лотерея від "Туртесу", тобто, ти лише знаєш кількісь зірочок готелю і тип харчування і більше нічого (ні готелю, ні курорту)), потрапили в супер-готель, дуже все на рівні (є з чим порівнювати). Вся ця краса на 8 діб - 890 у.о. за ВСЕ!!! Рекомендую, особливо у кого діти малі

    ---------- Додано в 17:49 ---------- Попередній допис був написаний в 17:46 ----------

    А цього року їдемо до Франції на Лазурний берег і в Монако, трохи дорожче, але того вартує), а от Крим, ну його на ф..г, ціни і сервіст просто "КОШМАР"
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А хто був на морях в Італії без турфірм. Дайте ідей пару - вілли? апартаменти? поради?...
     
  3. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчата! Ніхто з вас не їздив автомобілем в Чорногорію? Якщо були такі сміливі ,(враховуючи дорогу в горах),через які країни їхали.Читала що дехто їздить через Румунію?
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    тобто їздив?

    я. через Румунія і Сербію. можна через Угорщину, але тоді нам було простіше через Румунію.
    страшно місцями. але загалом - дорога така що ніхто й не ганяє. бо немає як.
     
  5. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Плануємо туди цього року! Але так не терпиться, що хочемо в червні. А Ви в якому місяці там були?
     
  6. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Три незабутніх дні провела на Закарпатті в селі Шаян. Це просто рай , немає слів щоб передати цієї краси тому закину кілька фото!
    Це вид з вікна готелю і територія комплексу
    [​IMG]

    ---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:30 ----------

    басейн на територія , водичка була вже така тепленька
    [​IMG]
    ресторан
    [​IMG]
     
  7. пальмочка

    пальмочка New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Після довгих роздумів куди поїхати відпочивати(Болгарія,Туреччина,Крим),пошуків туру у турагенствах...ми вирішили їхати в Болгарію на авто.Їдемо з знайомими,так от вони їдуть в Золоті піски,а я ще думаю,чи зупинятись там,чи їхати в Обзор,чи Сонячний берег.Може хто бував в Золотих пісках,підкажіть чи відрізняються ціни від інших курортних містечок?
     
  8. Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    rododendronia, а яка назва того готельного комплексу в Шаяні?
     
  9. Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я теж збираюся в Шаян цього літа, ще ніколи там не була - розкажіть детальніше про цей готельний комплекс, що там є і т.д.
     
  10. Tyulpana

    Tyulpana New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А коли ви хочете їхати?
     
  11. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Сестра їздила минулого літа, жили у Помор'є, і деколи їздили у Сонячний берег. Про Сонячний Берег розказувала що це переважно молодіжний курорт, зшумний з найрізноманітнішими розвагами і нічними дискотеками і відповідно ціни набагато вищі ніж у Помор'є. Стоянка машини у Сонячному березі, навіть і у більшості готелів від 5Євро день. Ще вчора ходили у туристичну фірму, також це підтвердили.

    ---------- Додано в 17:31 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    Дійсно можна через Румунію або Угорщину, а потім через Сербію або Хорватію (через Хорватію довше, але краща дорога) в залежності яка у Вас віза. Зі Львова у Чорногорію в середньому 1400 кілометрів, їхати приблизно 30 годин. Потрібно зупинятись на ніч у якійсь транзитній країні.
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    22 години. до Будви. без зупинок на ніч. без потреби.

    а шлях через Хорватію як на мене абсолютно не доречний.добавляє кілометрів.
    через румунію і сербію - 1200 км.
     
  13. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Брат часто їздить в Будву через Румунію і Сербію, каже що зі Львова йому виходить 1400 кіометрів, машиною якщо їхати без ночлігу, але з невеликими зупинками повечеряти, поснідати і затримками на митниці виходить в середньому 30 годин, деколи 28, буває і 35 годин. Можливо можна без зупинок на їду чи каву проїхати за 22 години, але це дуже важко для водія і потрібно щоб не було заторів на митниці.
     
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    але там автобан і то дуже шикарний( правда платний, недешево), можна гасити ))) для нас нема нічого гіршого як дорога через румунію((-постійні села,дорога нікудишня.



    були 3 роки тому. їздили в Градо, Венеція, Тріесте.шукали готель самі через інтернет, в основному по 35 евро за добу за номер і вище.не дуже сподобалося, можливо потрібно було їхати трохи нижче.


    Обзор!!!! таке затишне сімейне містечко. для себе вирішили однозначно- якшо назбираем грошиків то поїдем в Хорватію,а не назбираєм на Хорватію-то тільки ОБЗОР! ціни помірніЄ, годують в кафешках шикарно, пляжі спокійні і малолюдні, люди приємні:girl_yes2:
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    навіть найпростіші програми підрахунку показують 1200км. за 35 годин певно в Грецію б доїхали.
    я ОСОБИСТО їхала 22 години.зі перепочинком на їжу , туалети.
     
  16. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Не буду з Вами сперечатись, але ще раз напишу що в середньому виходить 30 годин, щоб люди орієнтувались, я ОСОБИСТО їхала 31 годину з невеликими затримками на кордоні і з невеликими зупинками на вечерю і сніданок. Брат на машині засікав кілометри, через Угорщину найкоротшими дорогами виходить рівно 1380 кілометрів, через Румунію 1430 кілометрів. Через Румунію дорога гірша.
    Про Хорватію написала, тому що дехто їздить нею через хороші дороги, як вже писали вище там автобан, і якщо їхати самому, а не через турфірму не потрібно відкривати Сербську візу, лише Угорську або Румунську, тому що Хорватія на літо візи скасовує.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    на що саме ціни вищі?
    минулого року відпочивали в помор"є, декілька раз робили вилазки в сонячний берег. Вкафешках ціни ідентичні, на розваги дитячі також.
    На дискотеках правда не були ні в помор"є ні в СБ, тому не скажу


    ну то хіба орієнтуватись людям які вперше будь куди їдуть машиною... бо водій, який не вперше за кермом, їхати 1400 км 30 годин в принципі не може. Максимум 20-22.

    ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:14 ----------

    Маю питання. Чи хтось відпочивав в Болгаріі, в містечку Святий Влас?
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми минулого року їхали по ньому у Хорватію - автобан дійсно суперовий, напевно новий. До того я думала, що найкращі автобани в Австрії. Головне не загубити талон, наші знайомі загубили, то сплачувла подвійну вартість за весь автобан.

    Ми возилися по всьому узбережжю - Єленіте, Св. Влас, Сонячний берег, Несебр, Поморьє, - ціни плюс-мінус всюди одинакові, в кожному містечку можна знайти дешевше розваги і сувеніри.
    Точно знаю що їхню сувенірну косметику з трояндою найкраще купуватиу супермаркетах, там вона найдешевша. А кафешки найдорожчі нам трапились в Несебрі, в старому місті на самому березі, де готують живу рибу, яку ти сам вибираєш
    [​IMG]

    Щодо стоянок - то вони платні (хіба у приватному секторі чи великих готелях безкоштовні, ми в Єленіте не платили за стоянку). Це проблема Болгарії - стоянки і власні пляжі, з того що ми бачили власний пляж з безкоштовними шезлонгами і парасолями мають Еленіте і великий готель в Поморьє. Більшість пляжів комунальні з платними шезлонгами.
    З містечок мені найбільше сподобався Несебр - старе місто, а відпочивати в Еленіте, там не так шумно, як в Сонячному березі.
     
  19. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Стояло питання не за скільки часу можна проїхати 1400 кілометрів, а скілька часу їхати зі Львова в Чорногорію. Час залежить від складності дороги. Ще раз пишу, що враховуючи цю дорогу із затримками на митниці, невеликими зупинками на вечерею і сніданком зі Львова у Будву в середньому виходить 30 годин(може бути 28, може 32). Якщо не вірите подзвоніть у будь-яку туристичну фірму, яка займається цим напрямком і представники якої часто туди їздять.

    ---------- Додано в 11:13 ---------- Попередній допис був написаний в 11:06 ----------

    Я мала на увазі ціни на проживання у Помор'є нижчі ніж на проживання у Сонячоному березі (готелі, вілли). Особисто там не була, точно написати не можу, але позавчора ходила у Міст тур розпитувались про Болгарію, і якщо брати віллу чи готель однакового рівня у Помор'є і віллу чи готель у Сонячному березі. У Сонячному березі виходить дорожче.
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    якось ви дивно читаєте. вже 2 особи вам написали, що 30 годин це реально повзти в Чорногорію хіба треба.

    типу виходить що я своїм траспортом не їхала 22 години? бо ви ліпше за мене знаєте, що треба їхати 30?