відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Мармарис більше "двіжнякове " місце, дискотеки до ранку, шум, гал., більше молоді. З дітками туди не варто!


    В Белеку найкращі пляжі, але там і найдорожчі готелі!


    Це залежить від авіакомпанії, це мабуть Роза вітрів? Вони годують непогано+ соки різні, чай кава, мінералка!
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    вона
    але он в Тетянки коли в Чорногорію летіли ( також Роза вітрів) лише на сочок розщедрились. Певно вирішили раз летіти не довго то не встигнуть пасажири зголодніти )))
     
  3. Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ну можна обрати для відпочинку, наприклад, невеличке містечко Ічмелер (кілька кілометрів до Мармарису). Там краєвиди аналогічні тим, які показувала Богданка, але відносно тихіше.

    [​IMG] [​IMG]

    А ще там надзвичайної краси канал:

    [​IMG]
    Хоча містечко і не є шумним, та вздовж каналу купа ресторанчиків-кафешок, де переважно перший напій безплатний :girl_crazy: + чудова впорядкована набережна, де ввечері прогулюються туристи.

    І ще. Там завжди чимось приємно пахне. Або квітами - на вулицях міста купа квітучих кущів; або ж чимось смачненьким.

    Ну а якщо вже так дуже хочеться "драйву", то від кожного готелю їздить нічний автобус до Мармарису, до так званої "Бар Стріт" - вулиці дискотек.
     
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Як правило, МАУ "відправляє" зі Львова лише пілотів-асів через коротку злітно-посадкову смугу. Боінги досить великі, тому лише професіонали гарно вписуються в львівські габарити. Але в МАУ найкраща статистика стосовно затримок рейсів. Вони вильоти практично не затримують. І літаки досить нові. А турболенція та "трясучість" залежить від погоди, повітряних мас. Найбільше трясе, якщо різко міняти клімат (з тепла в холод або навпаки), тоді турболенція і буде дуже відчутною. МАУ для мене асоціюється з спокоєм і комфортом. Навіть не хвилююся, коли маєм з ними летіти. І вже багато літали. Претензій- жодних.

    ---------- Додано в 00:21 ---------- Попередній допис був написаний в 00:16 ----------

    [/COLOR]
    Самі вдумайтеся в назву. Це авіалінії, які не літають по європейських та інших країнах з високими вимогами до безпеки, рівня шуму, стану літаків... Вони просто "не потягнуть" по цих показниках. А які вимоги на середземноморському узбережжі? Самі працівники казали, що ліцензію оплатили і треба відробляти. Реально "ганяють" літаки і екіпаж, як електрички. Тому дуже навіть вірю, що працівники перепрацьовують. Це теж не дуже добре для пасажирів. Та і літаки в них старенькі.
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    "двіжняк" в центрі, на набережній вже в першій ночі тихо, крім того Мармарис має "два узбережжя" так би мовити, як турпрацівник, мали б знати, що з іншої сторони Мармарис має дуже спокійну можливість відпочинку. Окрім того, не все узбережжя шумне. Я би поїхала відпочивати з дитиною, знаючи про цей курорт з власного досвіду.
    найдорожчі у Мармарисі і Фетхіє, з анталійського узбережжя - у Белеку, але і пісчані пляжі найкращі саме тут. Запитання було щодо пляжів;)
    цікаво:) гірших перельотів ніж з Роза вітрів за останні 10 років не згадаю. Двічі доводилось стикатись з цією жахливою авіакомпанією. От з нею з дитиною летіти не знаю чи наважилась би. При виборі туру це враховую;) Ви її рекомендуєте клієнтам?ну то майте на увазі, що годують вони через два рази то раз, затримка рейсів, це мало би бути Вам відомо, для них звичне явище - це два, дугласи явно бажають заміни на щось .. ииии яке? новіше? ... це три. А решта - так, ніби більше претензій нема.
     
  6. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Якщо хочеш бути швидко, то лети літаком, якщо вчасно, то треба поїздом :girl_cool:
    Тому, на то треба завжди вважати, жодна компанія не дасть гарантії, що не буде затримки, але як правило, великі авіакомпанії, з великим флотом, можуть забезпечити швидку заміну літака, або розташування пасажирів.
    Наразі Боінгі зі Львова взагалі не літають, як і МД82 (Що мене особисто не може не тішити)


    А турбулентність, це природне явище, яке ну зовсім не залежить від пілотів, жоден пілот не буде створювати некомфортні умови для своїх пасажирів.

    ---------- Додано в 06:57 ---------- Попередній допис був написаний в 06:38 ----------

    Погоджуюсь на всі 100%
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2011
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  8. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве


    Дівчатка справа в тому, що операторів не дуже і повибираєш з Франківська (а 90% львівян вибирають ТІЛЬКИ Франківськ), так як Розою Вітрів літає 2 оператора, найпотужніш : Тез тур і тур тесс, а кожен турист вибирає собі спочатку оператора, потім готель, а тоді питає про авіперевізника, причому питає кожен турист і чудово усвідомлює з ким він летить. Я літала з Розою Вітрів і посадка і взліт був абсолютно нормальним, харчування також хороше, прочому дітям давали харчування окреме, краще ніж для дорослих! Також літала з МАУ і ХОРС, різниці не замітила, турбулентність була і там і там.
    Про затримку літака, то в 90% не залежить від авіакомпанії. Не буду вам перечисляти коли і де була затримка МАУ.
    До Богданки: Ви були на всіх курортах Туреччини? Щось Ви дуже сильно стверджуєте про курорти!

    ---------- Додано в 11:11 ---------- Попередній допис був написаний в 11:10 ----------

    Ми її не рекомендуєм, ми працюємо майже з усіма операторами, а перевізника вибирає оператор! Турист знає з ким він летить!

    ---------- Додано в 11:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

    Не розумію, як це через два рази?

    ---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:12 ----------

    Боїнги зі Львова не літають взагалі, для них надто коротка зльотна полоса!
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    відколи?
    ми мунолоріч летіли в туречину боінгом
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    tanchyk, скажіть, будь ласка, чи є в мене можливість, як в туриста, вибрати з якою авіакомпанією летіти на відпочинок в Чорногорію?

    ---------- Додано в 12:28 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

    і ми минулого року 747-мим боїнгом летіли в Єгипет і назад
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    З Івано-Франківська летить лише Роза Вітрів!!!

    Боїнги зі Львова не літають, тому що будують нову зльотну полосу, і до листопада літати будуть лише з Івано-Франківська!
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве


    ну от і
    ну випливає, що вибору нема. хіба автобусом 36 годин їхати :girl_crazy:
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ну знач я в числі тих кому не пощастило з тою "Розою". Справа навіть не в жахливій турбулентності і посадці, то таке, не тільки від літака залежить, харчування, особливо на зворотній дорозі їжею назвати тяжко, затримка рейсів в обидві сторони. Ну і само собою картину доправив наш тодішній львівський аеропорт з своєю чудовою "живою" лєнтою для багажу...Шем такого ніде не виділа...То був далекий 2008...
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Мармарис, Сіде, Аланія і Белек. Не багато, чи не мало, як по-Вашому?;) По фотографіях видно, чи треба себе на кожному курорті показати?
    Таня, нас не годували ні в одну сторону, ні в другу, давали пити і печиво, то їда? і вкрали добу відпочинку, що Ви хочете, щоб я написала? яка прикольна Роза вітрів? Напишу правда, компанія Г****.
    от тому всі мої знайомі за останній час, відколи закрили аеропорт і вильоти з Франківська, літають з Києва. Навіть з дітьми. Бо відпочинок це твої гроші, це й твій час і твоє майбутнє задоволення чи незадоволення.

    ---------- Додано в 15:35 ---------- Попередній допис був написаний в 15:32 ----------

    цікаво так, кілька людей на останніх сторінках пишуть, що Роза вітрів компанія не найкраща, але ж в тебе нема вибору наче... НІ! Він є:)

    ---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:35 ----------

    знайшла свій відгук про Белек
     
  16. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    З Розою вітрів в травні літала в Єгипет, ніяких зауважень не маю, вилітали вчасно, годували нормально, не трясло. Минулого року з Розою літали в Туреччину, все було нормально, претензій нема.
     
  17. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Таке не можливо, бо жодна Українська компанія не має такого літака, та і у Львові він не сів.

    Не правда. По-перше, раніше контроль, який проводився в аеропорту наразі проводиться командиром літака, бо він відповідає, щоб екіпаж був тверезий і здоровий. По друге не має такого поняття, як "старий літак", всі літаки проходять технічне забезпечення, є таке поняття, як "допущенний" (не можу слово підібрати)
    І майже всі літаки в Україні, то так званий секонд хенд. Виключення, якщо не помиляюсь Віз ейр, і пару літаків МАУ.
    Можливо ваш знайомий мав на увазі літаки Як42, на яких раніше літали Львівські авіалінії, то літають вони дуже рідко, здається минулого року ще виконували рейси, і я можу сказати, що якраз минулого року я вибирала, між МД82 Рози і Як42, то вибрала Як42, але то моє, особисте переконання.
    Не подобається мені то, що коли в турагенціях питаєш який літак летить, то відповідають позивним літака, а не типом літака. Бо, наприклад, для мене, то одне з головних питань.
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ми також летіли літаком цієї авіакомпанії в Єгипет і назад на початку червня. Зауважень не маю жодних. Їжа дуже смачна, тепленька, свіженька. Персонал приємний. Носили воду і соки досить часто протягом майже чотирьох годин польоту. Зліт і посадка спокійні і легкі. Правда мушу додати, що я летіла вперше в житті, тому не маю з чим порівняти, але чомусь очікувала, що буде дуже страшно, а страшно не було зовсім))))) А от мій чоловік, який вже облітав половину світу на літаках різних авіакомпаній теж сказав, що у Рози Вітрів все досить пристойно і на рівні.
     
  20. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
    Останнє редагування: 22 Червень 2011