відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    летіли в Бодрум на відпочинок в Мармарис - кращий в кілька раз від МкДугласів, і Львівські авіалінії дуже гарно до нас відносились, так, літак не новий, але ж:)
     
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Богданко, я Вас не звинувачую. Пишу те що бачила і що розповідають туристи, усіх годували і туди і назад. Я не захищаю Розу вітрів, але не ми вибираємо авіакомпанію, а оператор вибирає з ким працює. Я літала, літак не новий, але не поломаний, як пишуть. І харчування класне було. Салон старий, крісла старі, але на політ це не вплинуло! Якби я мала вибір летіти з МАУ чи з Розою, але через певного оператора якго я люблю, то інша справа!


    Я вже писала, що 90% туристів зі Львова не хочуть їхати в Київ, а їдуть безкоштовно в Франківськ! А з Франківська вибір не великий!

    ---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    Я не зрозуміло висловлююсь! Мова йде про зручність, яку вибирає ТУРИСТ, і чудово знає з ким він летить!!!
    А вибір є і з Києва, і з Донецька, і з Харкова. Хочуть люди Івано-Франківськ!!!!!!!

    ---------- Додано в 16:56 ---------- Попередній допис був написаний в 16:54 ----------

    Бачите, не лише я добре злітала з Розою Вітрів!

    ---------- Додано в 16:57 ---------- Попередній допис був написаний в 16:56 ----------

    і це не я!
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2011
  3. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    І ми летіли нещодавно, точніше 3 тижні тому - все нормально. Можливо, буває краще, але було не зле...
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

     
  5. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчата,розказую всю ситуацію.

    Існує 5 головних оператора по Туреччині й Єгипту: Тез Тур,Туртесс,Корал,Анекс та Пегас

    Кожен оператор перед сезоном підписує угоду з авакомпанією й готує пакетні ціни на відпочинок.Цього року зі Львова (через ремонт полоси) літаки не літають. Тому,оператори підписали угоди з перевізниками з вильотом з Франківська. 2 оператора ділять 1 борт з Розою а 2 ділять на МАУ. 5й оператор заявив зі Львова вильоти на маленькому літачку самостійно але зняв рейс.
    Тому,коли ми обираємо якийсь тур або підходящу ціну чи готель-ми автоматом сідаємо на той літак,у якого оператора ми бронюємо цей тур.Не можна вибрати готель у одного оператора а летіти з іншою авіакомпанією від іншого оператора.
    Так само й по Чорногорії-якщо оператор підписав з Франківська угоду з Розою-то пакети на відпочинок будуть тульки з РОЗОЮ. Це називається ЧАРТЕРНІ РЕЙСИ а не регулярні. В регулярних ми можемо підбирати й компанію й годину вильота.
    На рахунок поганих відгуків про Розу Вітрів.Так,дійсно-затримки у них бувають й часто.Але й МАУ також роблять затримки.А от про турбулентність,то це явище природи,тому якщо літак (любої авіакомпанії попаде в яму) то нас всіх закачає й Роза тут ні при чому. На Розі годують так само як й на МАУ.Нічого іншого.До Чорногорії можуть не годувати-переліт 1.3 год.

    Так що давате говорити чесно й правду. Я в туризмі 5 років й можу сміло розказати правду про операторів й авіакомпанії
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я думаю, що раз ви в туризмі 5 років, то в курсі про ситуацію квітня - травня і літа загалом 2008 року.
    тому розказую правду, не годували і вкрали добу відпочинку, ті гроші частина людей відсудила, частина ні. не писати такого? писати, що все добре?
     
  7. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    От і я про те саме. Люди, не сійте зайвої паніки. Не все так зле, як ви тут пишете. Зараз не 2008, а 2011 рік, ситуація змінилася. Тому налаштовуйтесь на краще!
     
  8. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А якби Ви знали, що було в далеких 40-их роках......
     
  9. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Хоча мушу додати (з особистого досвіду), що переліт з Києва дуже напряжний. Мене дуже втомило оте добирання до Києва поїздом, потім автобусом в Бориспіль, потім ще купа часу в аеропорту. Особливо зворотня дорога, коли між літаком і поїздом треба було майже всю ніч "протусуватися" на вокзалі в залі очікування, а потім ще чекати поки "швидкий фірмовий" потяг "Харків-Львів" нарешті доповзе до кінцевої станції (майже двогодинне запізнення). Коротше тут у Львові я була майже мертва, тому сподіваюся наступного разу полетимо вже зі Львова.
     
  10. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Якщо Ви бронюєте тур у досвідченного менеджера,то він Вам розкаже Ваші права.Й тоді Ви будете знати,що кому потрібно сказати,щоб після порушення Ваших прав була компенсація.Тоді ніяких судів не буде.Затримки рейсів роблять всі авіакомпанії: через погодні умови,через зайняту дорогу в повітрі(літаки як й поїзди мають свій коридор в повітрі,й якщо якийсь літак не летить,то Ваш мусить чекати ,поки попередній таки не пролетить по коридору в повітрі),через поломку літака......Минулого року з Києва мої туристии до Хургади чекали добу,так як в Афінах була забастовка й чекав літак,щоб літак з Греції таки вилетів по коридору нашого хургадівського..так що авіакомпанія не завжди винна. А якщо у мох туристів проблема з затримкою,я їм розказую про закони авіакомпанії,компенсацію від неї та також від оператора. Так що не все так погано.Я нерозумію.чому Ви так негативно на все настроїні

    ---------- Додано в 10:25 ---------- Попередній допис був написаний в 10:22 ----------

    Львівський аеропорт обіцяяють відкрити 1 грудня(але я щось мало вірю в обіцянки наших чиновників)
    Хоча на кінець листопада повинні прилетіти провіряючі на Євро 2012,так що може як раз 1 грудня буде офіційне відкриття
     
  11. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    О-о, цілком підтримую, ми теж в Єгипет летіли з Києва і це було дуже напряжно, краще було би летіли з Івано-Франківська, але вибирати не приходилось.
     
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Бачу, що картина сумна вимальовується. Але не все так погано!!! Реально, в Україна досить низький коефіцієнт авіакатастроф. Точно не пам'ятаю, але менший за 1% !!! Навіть нижчий, як у європейських країнах. За сусідню Росію взагалі мовчу. Авіакомпанії намагаються поновляти склад літаків. Хоча, це і б/у, але не залишки з СРСР. Подивіться, що робиться на дорогах, в маршрутках... В літаках, порівняно, порядок!!! В Україні справджується анекдот, що якщо ви сидите в літаку (доїхали до аеропорта), то найбільша небезпека вже позаду. Ну і час вже не той!!! Як би там не було, але є конкуренція і, відповідно, вибір. Я належу до туристів, які в переліку вимог до туру, озвучують вимоги до літака і авіаперевізника. Звичайно, зараз ситуація, коли аеропорт не працює на повну потужність, тому є певні незручності. А минулого року можна було сміло обирати, з ким летіти в ту ж Туреччину навіть за Львова. Врешті-решт, на все є воля Божа. Навіть президентський літак може впасти. Хоча, вимоги до екіпажу, технічного стану там ого-го. Вибирайте, що найзручніше, найбезпечніше і насолоджуйтесь відпочинком. А всі негативні думки- подальше. Ми не так часто відпочиваєм, щоб псувати цей золотий час!!!!:girl_cool:
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    у нас схожа історія була, замість вильоту рано вранці ми вилетіли пізно ввечері. Поселення в готелі взагалі було вночі біля 3:00! І це все з дитиною на руках...
    Шкода було родини з інших міст, які пів дня чекали у Львові, ми ж то хоч додому поїхали на обід...
     
  14. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Незщнаю в якій темці точно написати, вирішила що сюди ніби найбільше пасує...Скажіть будь-ласка хто їздив в Хорватію на власному авто недавно, то чи були проблеми на кордоні на рахунок затемнених вікон, бо в нашій машині затемнення 30% допускається найбільше 27%, поляки нас пускають, деколи трохи потриндять але пустять, а як з іншими? Чоловік не дуже хоче розтемнювати передні бокові шибки, але якщо це потрібно то краще це зробити тут а не на кордоні стоячи в черзі...
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    не знаю як зараз але пару років тому їхали з дуже затемненими вікнами (процентне співвідношення мені невідоме).. то просто на кордоні відкрили передні два вікна (їхали до Німеччини, а Польща ще не була в шенген-зоні) то пустили без проблем...
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Їздили минулого року через Угорський кордон - також опускали вікна, їхали надвечір, тому і небуло дуже видно. Хоча Угорські митники окрім вікон добре попсули нерви через відсутність дит. крісла для 8-річного хлопця (він майже мого зросту).
    Більше за вікна діставали поляки сказали що не пропутять, бо в нас вікна - "нічка темна",але потім помінялась зміна і нам просто пощастило проїхати.
    В мене таке враження що проходження кордону - як лотерея - кому як пощастить...
     
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Місяць тому на польському кордоні куму довелось знімати плівку... хоча до того роками з нею їздив, зараз дуже строго з цим...
     
  18. jozya

    jozya Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ми летіли в Хургаду в квітні цього року з Франківська, назад вертались в Київ. Мало бути Франківськ-Хургада-Франківськ, але там пішли якись свої "замути", коротше туроператор нам повернув частину грошей (шоб ми змогли добратися до Львова).
    Весь Єгипет вроді нічо так (як завжди), а от дорога туда :girl_devil:, а назад :girl_devil::girl_devil:. Коротше, ЖОДНИХ інших міст, тільки зі Львова і у Львів. Будемо дома сидіти. поки ту злітну смугу не побудують! Більше ніколи!!!

    ---------- Додано в 23:23 ---------- Попередній допис був написаний в 23:20 ----------

    А мою машинку занесли в "чорний" список, сказали наступного разу штраф (їздила у вересні 2010 в Польщу), хоча в мене найсвітліша - здається 15%
     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    До речі, виявилось, що є для нас варіант і ми летимо в Чорногорію не з Франківська з Розою Вітрів, а зі Львова з авіакомпанією Хорс.
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    так, зі Львова троха літає, навіть наче МАУ заявила, що будуть рейси на Симферополь
    ну то ж їх робота, інформують про права, можливості... он моя товаришка літала зараз з Києва в Хорватію і назад, а її родич в той же час зі Львова, вартість квитків однакова - 380 доларів в дві сторони з людини з обидвох міст, коли питала у Львові в турагенствах - казали - вильотів зі Львова не буде:girl_bye:
    це ж все, бо турагентство напевно керується