відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна форевер!

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем RubenRybnik, 28 Січень 2009.

  1. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Птася, дуже гарні фото! :)
    Маю пару питань: А правда, що у Венеції не дуже добре пахне? І як там орієнтуються в адресах, якщо нема назв вулиць? І ще цікавить - ось на фото канал і з обох сторін ряди будинків, а за ними що? Знову якийсь канал і все все там у воді чи є асфальтовані площі? І чи у кожної сім'ї у Венеції є свій човен, як у нас машини? То там машин взагалі нема? :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Скількі разів я там була ніякого смороду не було. Вода дійсно має специфічний запах, застій води відбувається зимою коли менше користуються маленькими каналами, тоді може з"являтися запах, але як тільки знов починається рух, запах зникає.
    В тому і проблема, в них місто розбито на квадрати (потипу райони) кожен цей квадрат має свою назву а будунки в цьому квадраті свої номери, ось так і орієнтуються, назви мають площі і канали.
    Дійсно стіни будинків виходять до каналів, але в Венеції є вулички, вони дуже маленьки і вузькі, вони пересікають канали, тому в місті багато мостів приблизно 400, човнів вони всі немають, по Гранд каналу курсує морський трамвайчик. Заїжати машиною можна лише на площу Рому (це самий початок Венеції), там є автобусна зупинка, вокзал і багатоповерхові гаражі де можна залишати машину.
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    мені Венеція теж дуже сподобалась!!!
    краса неземна!!!
    а ще й чисто! і запаху ніякого. ми приїхали на поїзді туди досить рано (ще 7 ранку не було) і дивились, як невеличкі баржі чистять місто. а далі вже починається своєрідний кожному місту рух! :)
    місто дуже колоритне!!! загадкове можна сказати!!! можна себе уявити в якомусь фільмі!!!
    але от ціни там найбільш вражаючі!!! ми там не ночували, просто деньок походили. але вражень маса!!!
    вартує поїхати!!!

    а мене цікавить єгипет, хургада. може хтось порадить хороший готель за містом, щоб був зі своїм пляжем і досить тихий(сімейного плану).
    Дякую :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дочке исполнился годик и я искала место для празднования и отдыха нашей большой семьи. Рестораны в городе отпадали, как НЕ вариант, я искала отдых за городом, желательно возле леса. И оказалось, что найти такое место очень сложно, потому что у меня были условия:
    большой коттедж, чтоб все разместились (8 человек) , лес, и доступно по деньгам.
    Но я нашла! Это "Волшебная долина" где-то 25-30 км. от львова.
    Мы были в Долине 6-8 февраля 2009 г.
    Коттедж действительно хороший и большой:
    1 этаж -большая гостинная, где мы накрыли огромный стол, холодильник, раковина, телевизор, и возможность привести всё с собой, включая электроплитку или микроволновку. Вода горячая круглосуточно, в домике тепло.
    2 этаж - 3 спальни, с хорошими кроватями, мягкими и ЧИСТЫМИ постелями.

    Мы жарили шашлыки на мангале, еду всю привезли с собой (вообще не ходили в ресторан), зато ходили в сауну, где тоже отлично отдохнули.
    Кстати, нам даже собаку разрешили с собой взять на базу, что тоже не везде можно!
    Что касается денег, то конечно каждый месяц так отдыхать мы не потянем, но чтоб вот так отметить День Рождения - просто отличное решение!
    Единственное НО:
    когда мы расплачивались, то появилась сумма + 60 грн. - это мы заплатили за аренду посуды из ресторана. Все бы ничего, но нас НИКТО про неё не предупредил, просто сказали, что посуды будет столько - сколько попросим. Вот это было неприятно:sad:
    Но сам отдых прошел на славу! Вся семья ОЧЕНЬ хорошо отдохнула и набралась отличных впечатлений.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ми в "чарівній долині" також були! Єдине, без машини туди дуже важко добиратись!!! Через ліс пішки треба буде іти!!! :) Крім котеджів, є ще і готельчик з номирами...ми брали люкс...і це нам обходилось...нормально, навіть дешево:xaxa:, в люксі є балкон з видом на озеро, яке є на території, душ і "ОО". Все дуже цивільно...і в ресторані можна поснідати недорого! Доречі, на відміну від Kira Nessis мангал можна взяти там в оренду, так само як і можна попросити людину (їхню) щоб та пожарила шашлик для вас (з вашого мяска)!

    Їхні корти, можна орендувати тенісні ракетки та забацати партєйку, і доріжка для гольфу клюшку також можна орендувати
    [​IMG]

    шашлик в процесі!!
    [​IMG]

    Озеро та кусочок стільчика
    [​IMG]

    Чарівний ліс - "Чарівної долини"
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Ось розповідь мого чоловіка про наш відпочинок на морі:

    [​IMG]
    перша в житті ніч у наметі

    [​IMG]
    було то в липні. на 4-ий день фунціонування в Україні компанії "Візейр" поїхали ми на море (на троьх з доцею квитки туди-назад вийшли 800 грн, купувалися за півтора дні до вильоту). трохи порозпитували напередодні куди мона поїхати, але маршрут вигадували на ходу, уже в Сімферополі вирішили спершу в Новий Світ біля Судаку. Ось на цій фотці саме тамтешній дикий пляж

    [​IMG]
    якшо чесно, то боялися їхати. доці тоді було рік і 2 місяці. боялися шо її шкіра може згоріти, не кажучи про такі всякі речі як "зміна клімату". якби ше в хату, а то ж - із наметом. забігаючи наперед скажу шо доцю вберегли від сонця і загалом вона поводилася дуже файно. а загалом подорож вийшла троха важкуватою, фізично і морально. купалися мало, зато вражень багато.

    [​IMG]
    польова (пляжна) кухня. балони купував у Сімферополі, за 15 хв ходу від вокзалу. були там лише маленькі, на 8 днів подорожі вистачило 2 балончиків, але ми кілька разів готували на дровах, а обідалии зазвичай десь в місті

    дикий пляж за півгодинки ходу від Нового Світу мені сподобався, насамперед компанією - там ідейні дикарі, багато сімей сидять там місяць і більше. там мило і приємно, але одна велика біда -- фактично немає тіні. вже в 11 годині тікали до міста і ховалися по ресторанах-кабаках

    [​IMG]
    підвальне приміщення заводу із виготовлення шампанського. увійшли туди в напряжний спекотний обід, а там ТАКА прохолода. неймовірний контраст

    [​IMG]
    вечір після бурі, над Балаклавою. власне одну ніч ми провели на приватній квартирі, коли було штурмове попередження. жили в моряка, який ще й кок. Мали вечір розповідей про давні плавання, зокрема, про береги Сомалі з її піратами та Анголу

    Оскільки машртут складався хаотично, тому вийшов троха наплутаний. Після Нового Світу надумали їхати в Балаклаву (почули схвальні відгуки від нових знайомих). довелося знову заїжджати в Сімферополь. Пляжі Балаклави справді дуже класні, знаходяться далеко від міста. добираються на них кораблем, але можна й пішки через гори. оскільки тоді в морі ще була буря, кораблі не виходили на великі хвилі, плавали лише по бухті. Нам залишився лише варіант "пішки"

    [​IMG]
    позаду Балаклава. Початок пішої дислокації на дикий пляж, на який на словами місцевих топати від 40 хвилин до 3 годин:)

    [​IMG]
    доці пересуватися було найзручніше

    [​IMG]

    [​IMG]
    півдороги, позаду підйом, попереду такий от спуск

    [​IMG]

    [​IMG]
    то тато йде. з таким ось багажем - увесь тиждень. і ше якось фотав) цей кадр зробила дружина

    [​IMG]

    [​IMG]
    це Срібний пляж, той шо ближчий до Балаклави (є ше дальній, Золотий). там взагалі дуже прикольно, але води немає (принаймні у липні, зараз мабуть уже є потічки). По воду тре ходити до Балаклави, якшо швидко і без багажу - 40 хв в одну сторону. одразу з берега починається ліс із тіньком. багато місць для великих таборів. стояли там великі групи велосипедистів...

    [​IMG]
    Балаклава

    [​IMG]
    завод для ремонтну підводних човнів у скелі, вражає своїми розмірами, за СРСР Балаклава була закритим містом, але навіть її мешканці не бачили підводних човнів, які заходили в скельний завод вночі. сподобалися кольори на моделі:)

    [​IMG]
    Ялта. Після Балаклави ми поперли на іншу розхвалену точку -- Сімеїз. там справді круто, велика тусня, незакомплеквоані дівчата, фотографи, такий собі глямур на дикій природі. але там важко для людей із дитиною. берег скелястий, а весь пляж під великим кутом. ми там не затрималися, ночували за кілька км звідти

    [​IMG]
    шукали ми дикий пляж біля Алушти, глянули на карту, сподобався мис Карабах. запитали місцевих, казали шо там наче дико, тобто можна стати із наметом. коли їхали, попросили водія зупинити біля необхідного повороту на трасі. там вже дізналися шо біля Карабаху ми не зможемо поставити намет, але є інше місце. нам показали два шляхи до нього -- напряму через виноградники або дорогою довкола. вибрали перший. йшли дві години а потім ще й загубилися)) на пошуки одне одного втратили ще дві години:)

    [​IMG]
    вільний від "зон отдиху" пляж в Лазурному. не наймальовничіший, але має одну перевагу -- через нього проходить водопровід і кмітливі "дикарі" зробили у ньому кілька дірок, тож проблем із водою жодних, шо в Криму дуже непогано. а ше там мало людей, шо теж рідкість

    [​IMG]
    ось так облаштовуються компанії, які приїхали на місяць

    [​IMG]
    маєте справжнісіньке ню:) дівчата хлюпаються у морі

    оригінал тут: http://zirvygolova.livejournal.com/52262.html
     
    • Подобається Подобається x 37
  7. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Taska-супер!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. pampyshka

    pampyshka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Таська, ви молодці!!!!! чудесн6ий звіт про відпочинок :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Вихідні в Словаччині:)
    В горах біля м. Мартін
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  10. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Дівчатка, чесно кажучи, не перечитувала всіх дописів, а лише переглянула. Тому якщо вже хтось писав відповідь на подібне до мого питання, то тицьніть мене туди носом.

    Справа в тім, що, я не лише мрію про відпочинок за кордоном, я вже ним марю. Дуже хочеться побачити щось далі України. Може хтось підскаже і порадить де краще і дешевше відпочити сім"ї з маленькою дитиною? А ще, як знайти гарячі путівки? Як не потрапити в пастку шахраїв? Адже ризикувати з дитиною не хочеться.

    Буду дуже-дуже вдячна за кожну відповідь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Болгарія. єдиний мінус щоб вам здешевити то треба їхати автобусом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ми відпочивали в Турції - задоволені. І по дуже смішних цінах. "Агенція гарячих путівок" біля Мотозаводу. Точно не шахраї. Гарячі путівки -їхня спеціальність, тому думаю там щось підберете. "Найгарячішу" можна відхопити за один-два дня до виїзду. Тобто сьогодні приходите, а завтра вже вилітаєте. Ціни на такі путівки помірно низькі. А як на рахунок перельотів з малечою?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Я зі своєю літала коли їй 4 роки було, нічого страшного в перельоті не було, я боялась, а їй по-барабану було, тепер замахує коли ми ще полетимо.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ми літали в 1.8-супер!
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    Молодці! Дітки сміливі!( я сама боялась, хоча й не вперше літала!!!!)
    Ще не мама, тому й не знаю, що і до чого!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    я відпочиваю. Тисовець. Весну зустрічаємо.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 18
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    А ми літали в 3 місяці-масянчику сподобалась, попутним пасажирам також:xaxa::xaxa::xaxa:, вони все чекали коли маля буде горлопанити:ninja:, а під кінець подорожі посміхались, бо нашій лялі було все рівно куди ми і чим:), на відміну від декількох 4-річних, які відверто нудились та вередували.
    Але летіли ми недалеко-в Крим, аот 3-4 години, то треба придумати чим дитинку зацікавити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ми також летіли з 4-річними...то був жах...плакали,прищіпатись не хотіли,істерики:8:,можливо то вік такий?
     
  19. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    В мене мала з розряду "лягушок путишествениц":tanksmile:. Їй байдуже коли, куди, з ким... лиш би з собою взяли:clapping:. А ще бажано не машиною а маршруткою. А ще б на трамвайчику ... а потім на тролейбусі (це вже як атракціони):xaxa:. І політати дуже хоче:). Кожного разу як бачить слід в небі від літака все цікавиться, коли ж вона литіти ним буде:confused:. Так що тфу-тфу:)... за це не дуже переживаю. Більше непокоїть адаптація до іншого клімату...


    А як ваші дітки переносили зміни кліматів?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: відпочинок, туризм, бусурманська долина, турецька неволя, Роксоляна фореве

    ми відпочивали в туреченні,адаптаціі не було зовсім.
    права по поверненню додому заробили гнійний отит,лікар схилялась до умки що то баротравма:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3