Відпочинок у Греції

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем anyaram, 20 Квітень 2013.

  1. xasik

    xasik New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дівчата! Пишу вам з Греціі! Ми вже туйка! Опишу коротко! Тут добре не варто так рано як ми іхати! Тут жара, але море холоднюще, бассейн теж холодний, я нарахунок малечі пишу! Деякі батькі звичайно купють діток в такій воді, але я очкую! Мала плаче хочу в море і все! А мені аж сердце болить, що незнаю чи взагалі буде купатись! Номера супер! Іжа смачна , дуже різноманітна! І малечу нагодувати можна! Але вже таку яка все ість( +_- 2роки) пляжі ідеально чисті ні бичка, ні паперика, ні кісточки з яблука! Лежаків валом !комарів немає! Кому що цікаво пишіть!
     
  2. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А в якому ви готелі?
     
  3. alibi

    alibi New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    xasik, привіт, а де ви саме в Греції? бо ми маєм 16,05 летіти на Крит-ото я найбільше переживала за воду-бо мій малий ще той скандаліст-його від води не відтягнеш. а як буде холодна, то не знаю що робитимем..а скільки градусів вода?яка темпер повітря?басейн без підігріву?який в вас готель(ск зірок маю на увазі)?чи для дитинки 2 з копійками рочки є якесь хороше молочне, йогурти?
    наперед дякую за в-дь!
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Скажу вам відразу, що в цей період вода не вище 20 градусів в морі, реально 18.
    Басейни там всюди без підігріву, якщо є неглибокі - то перед обідом вода може прогрітись до 22-24.
    Це, як не крути не купальний сезон, ще в такий час як правило, не працює дитяча анімація.
    Зате це найкращий час для екскурсій - а на Криті є що глянути.
     
  5. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ще я втикнуся:) Ми були минулого року 2 тижні на травневі на південному березі Кріту. Перший тиждень море було ще дуже холодне, тож купалися з дитиною в закритому басейні. На наст. тижні, вода прогрілася до 21 град. біля берегу і в закритий басейн вже не ходили. Навіть мала плюскалася трохи біля берега. Всі залишилися здорові. Звичайно в цей час про довгі купання мова не йде. Швидше про довгі прогулянки біля моря.
    А от анімація працювала на повну потужність, і дитяча теж. Але може це просто добрий готель попався.
    Відпочинком з дитиною ми залишилися дуже задоволені. В готелі були безкоштовні дитячі візки. Для нашого маленького алергіка готували окремо їжу без приправ. Всі її тріщинки і язвочки від морського клімату погоїлися, дитина весь відпочинок була активна, в хорошому настрої, в неї не було часу на капризи і вередування. Тож мама мала досить часу поспілкуватися з цікавими неординарними людьми, з якими познайомилися там на місці. Було класно!
     
  6. alibi

    alibi New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    дівчата, дякую за інфо! якби вода була хоча б 20 град, то все о,к.Ми з малим мин року на річці при такій темпер купалися нормально.
     
  7. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Підкажіть, будь-ласка, чи вартує їхати в Грецію на All Inclusive? Ми хочемо на вересень з дитиною 3 рочків. Не дуже хочеться шукати кожний раз де поїсти, чи щось готувати для малого але переплачувати за відпочинок тежю
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Абсолютно! Система там впроваджена давно і не гірше адаптувалась, ані ж в Туреччині. З діточками дуже навіть зручно, тільки ретельно обирайте готель.
     
  9. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Пишу і вам дівчата з Греції....а саме з острова Родос. Ми вже завтра відлітаємо додому...але поїздкою дуже задоволені. Їхали в маленький, але дуже доброзичливий готель. Юрали сніданки , але на місці ще доплатили вечері. Я від своєї дитини в шоці. Він без жодного ниття виліз на АКрополіс в Ліндосі, пройшов всю Долину метеликів, весь старий Родос. Їхдимо автобусом, так як зі мною ще моя бабуся, якій 75 років, і яка при слові машина встала в позу....(((( та й з її пересторогами й сама б боялась братись за кермо. Погода хороша. Не жара, але я її й не люблю...В морі купаємось, правда трішки не зручно, бо галька. Якщо будуть питання по Родосу:))) відповім
     
  10. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    в паспорті має бути штамп червоного кольору про відмову, але скажу одне добре що немає цієї выімітки, бо в інших консульств виникало б багато зайвих питань. і звичайно - були б короткотривалі візи.
     
  11. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    ... маємо зараз теж таку ситуацію. Документи на візи подали - чекаємо, надіюсь все буде добре. Виїзд планується 24/06, в турфірмі сказали, що ближче до 20го числа будуть знати яка ситауція. Тепер буду переживати.
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Яким маршрутом краще їхати в Грецію? Через Угорщину чи Болгарію? Хто має досвід? :)
     
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Моя коліжанка вчора полетіла в Грецію На візи вони подавали документи ще в травні, а видали їм їх тільки вчора зранку! То ж посивіти можна! От я тому і передумала цього року туди летіти, вже до наступного літа зроблю собі шенген і тоді вже можна щось думати.
     
  14. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Мене власне напружує оте чекання на візи, бо ми подали документи ще 1,5 місяці тому, а виліт в кінці липня. Спершу думала, що то наша турфірма трохи "підмучує" з термінами подачі документів, чекають, щоб група набралась чи що. А вчора балкали зі співробітниками хто куди їде відпочивати, виявилось, що ще у двох така ж ситуація, документи подані давно, прийняті до розгляду. Їм у турфірмі сказали, що раніше ніж за два тижні до вильоту нема чого чекати на візи. Дивно. Короч, я переживаю.
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    а як тоді горящі путівки в грецію продаються?
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    а ми збирали, потім здали в агенство, потім ще щось треба було поновити бо поки одне збиралось то інше прострочилось. в результаті доки в посольство попали в понеділок а в неділю ми вже полетіли в Грецію. Документи видавались в аеропорту всім людям.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    це підходить тільки для тих в кого є відкрита шенгенка
     
  18. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    В мене відкрита віза, а от бабусі зробили візу за місяць ( тур купили 8 квітня, летіли 15 травня). До речі, бабуся пенсіонер, то візу зробили безкоштовно. Паспорт видавали вже перед реєстрацією. ...але що віза є знали десь за 5-6 дніва до вильоту. Серед тої купи паспортів відмов не було--єдине, що двом сестрам вклеїли не їхні візи в паспорт ( вони не схожі, але так сталось ....) то вони переймалшись ...але ніби впустили їх, все ок.
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дивлячись куди їхати - ми плануємо на Халкідікі (Касандра) , то розглядали маршрут через Румунію.
    Маю питання - з польським шенгеном їхати на авто проблем не буде? І як там з банкоматами, наскільки дивилась по гуглмеп на півострові маленькі містечка.
    Ну і банальне - що привезти цікавого, окрім вина та оливок?
     
  20. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Скажу по своєму Родосі---банкоматвів не є багато ..але власне банкоматів, щоб зняти готівку, але навіть в найменших кафе можна розраховуватись карткою.