Відпочинок у Греції

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем anyaram, 20 Квітень 2013.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми їдемо з Польським шенгеном, але сказали обов'язково мусить бути перед поїздкою в Грецію пересічення Польського кордону і дітям також. Так щось не хочеться через Румунію їхати.... :sad:
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дівчата, а то правда що для відпочинку в Греції треба подати довідку про доходи?
     
  3. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Треба, а як нема відповідної суми, то довідку з банку про наявність вкладу чи поточного рахунку із зазначенням суми, яка на ньому обліковується.
     
  4. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    ... ще додам - або з розрахунку, здається, 70євро на людину на 1день перебування там.
     
  5. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Надумала напевно в Грецію на серпень (а може ще вагаюся між Грецією і Хорватією, остання здається дорожча).
    Абсолютно не уявляю, в який напрямок. Однозначно хочу відвідати з екскурсією Санторіні!
    Хто що може сказати про відпочинок на о.Тасос, відгуки по готелях? Чи краще вибирати інші острови?
     
  6. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    а чому так однозначно, поділіться, будь-ласка, справді цікаво?
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми спочатку розглядали варіанти на о.Тасос - найменш заселений острів, має багато зелені, підходить для спокійного відпочинку - готелі переважно маленькі, сімейного типу.Але якщо плануєте екскурсію на о.Санторін (Тира), то з Тасоса це досить далеко - більше 1000 км, ближче до Кріту або летіти...
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    екскурсія з Ханьї до Санторіні коштувала 400 євро на 2 дітей і 2 дорослих.
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Це з о.Кріт? Уявляю скільки тоді буде з Халкідікі... Я також хотіла б поїхати на о. Санторіні, судячи з фото - дуже гарний біло-голубий острів. Але з Халкідікі це далеченько, та й половина шляху паромами, так що відмовилась від цієї ідеї. З Халкідікі до Стамбулу ближче.
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    захід Кріту.

    ---------- Додано в 07:27 ---------- Попередній допис був написаний в 07:22 ----------

    це ціна від туроператора, в яку входить автобус, гід, пароплав, ланчбокси. може десь дешевше якщо самому добиратись я не знаю, не цікавилась тим.
     
  11. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ну це не проблема. Кладете гроші, берете довідку, а на наступний день гроші забираєте.
     
  12. alkali

    alkali Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А ми якраз звідти, а точніше ще не повернулись, а повертаємось. Все дуже красиво, море шалено тепле і надзвичайно чисте. Кожного дня їздили на інші пляжі. Стосовно банкоматів проблеми можуть бути, не у всіх магазинах та автозаправках приймають картки . По заправках на shell та bp проблем з картами не було, на інших з цим туго. Стосовно магазинів то на півострові є декілька магазинів Lidl, де з картками теж все ок, в малих магазинах карток практично не приймають.
     
  13. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    з Херсонісусу (о.Крит) на 1 дорослого 140 Євро,обід не включено. Набагото дешевше виходить їхати самостійно машиною.
     
  14. Nelpis

    Nelpis New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А ми відпочивали в 2010 році на Халкідіках (Касандра). В цілому - сподобалось. Брали на прокат машину і їздили на сусідній півострів Ситонію. Як на мене, Ситонія - більш мальовничий і гарніший ( в плані природи). Якщо планується тихий сімейний відпочинок я б рекомендувала, все таки, Cитонію.
     
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    я в свій час дуже багато про нього начиталась, зараз вже більшість суттєвої інформації призабула, єдине, що залишились враження, що там ду-у-уже красиво, це поєднання блакитного з білим...


    але от не вникала наразі у розташування островів, тому якщо справді так далеко, то прийдеться якось обирати, бо летіти з Тасоса на Санторіні точно не будемо, бюджет і так обмежений.

    До речі, Тасос включають у свої тури потроху все більше операторів, почали туди "запускати" і росіян з українцями, тому думаю, недовго він буде спокійним місцем.
     
  16. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А хто їздив авто з польською шопінг-візою?Іше-чи просять на кордоні бронювання показати?
     
  17. alkali

    alkali Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми їхали через Угорщину, то в Берегово показували бронювання з букінгу, все підійшло, питань не виникало.
     
  18. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

     
  19. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми їхали через Угорщину, то в Берегово показували бронювання з букінгу, все підійшло, питань не виникало.

    А яка у Вас віза?
     
  20. alkali

    alkali Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    польський шопінг