Відпочинок у Греції

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем anyaram, 20 Квітень 2013.

  1. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    дівчата, допоможіть зоорінтуватися, що за готель? Випадково в Інтернеті натрапила на фотки готелю. ось одна з них, мысце
    Eparchiaki Odos Poligirou - Neas Potideas, Portes
    [​IMG]
    Вже знайшла Це Potidea Palace Bomo Club 4*+ . Дуже красивий виглядає готель!
     
  2. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    На Кріті були звичайні.

    Погоджуюсь з kati, комарів не було зовсім. Зато ящірки ввечері по стінах бунгало повзали. А ще можуть цикади бути, ох, вони як заведуться, то наче серена.

    kati, де вам більше сподобалось на Кріті чи Родосі?
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ситонія - це середній палець півострова Халкідіки, і мені більше сподобався, ніж Кассандра, де були ми, часто їздили на Ситонію, бо наші хлопці пірнали. Ситонія зеленіша, посередині є якийсь заповідник, пляжі там гарніші, ми були на 4 чи 5, два з яких самі греки називають Карибами - вода надзвичайно прозора і білюсінький пісок, але є і гальково-пісчані пляжі. Найгарніші пляжі біля Варовару, гарні бухти в Сарті та Сікьї - це і сторони Афону. Більшість пляжів мають свої парасольки-шезлонги, щоб користуватись ними, мусиш купити щось в барі - мінімальне фрапе за 3-4 євро, фруктовий салат величезна порція 5, коктейлі 5-7. Приємним було те, що мін.водичку приносили гратіс. Дуже гарне рибацьке селище Тароні, з іншого боку півострова зі сторони Касандри, там вся набережна у ресторанчиках з морепродуктами, а пляж з такого дивного грубого піску-камінців, там же є руїни фортеці-вид на неї з пляжу.
    [​IMG]
    Ще трохи пляжів Ситонії з боку Афону
    [​IMG]


    На Халкідіках звичайні,епілятор влазить нормально, провірено!

    Дуже гарний готель, був недалеко від нашого, з рестораном з грецькою колонадою, а ще там є винний погріб. Але дуже багато людей на території, здебільшого росіяни.
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дівчата, зоорінтуйте, будь-ласка, в Греції треба брати готелі "все включено" чи там є різні ресторани і кафе? Розкажіть будь-ласка, по місцевостях
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Залежить від Ваших уподобань та очікувань.Мені особисто цікавіше ходити по місцевих ресторанчиках і куштувати місцеву їжу, але ми відпочиваємо з дитиною, тому експерементувати важко і обираємо все включено і.. ходимо в місцеві ресторанчики :girl_dance:. На Халкідіках з ресторанами-Тавернами треба дивитись по конкретних готелях, наприклад біля нашого та сусідніх готелів в Неа-Муданія та Неа-Потідеа ресторанів ніяких не було, хіба в самих містечках, а це за 4 км. від готелю. На Ситонії - в кожному містечку було багато таверн на набережній, але там мало готелів зі своїми пляжами. Ціни в кафешках вище середьного - це там де обідали - в Салоніках, Поліхроно, Муданії, Потідеа, Сарті, Тароні - перше, салати 5-6 євро, мідії 7-8 євро, сувлакі (аля шашлик-кебаб) 8-9 євро, дорадо-гриль - 8-9 євро 300-400 грм. найдешевше це піта (шаурма) та бургери 3-5 євро. В середньому обід з вином для трьох обійдеться у 45-50 євро.
    В нашому готелі "все включено" було повністю виправданим, поряд не було кафешок, тому харчуватись за межами було проблємно, а сніданки та напів-пансіон не включали напитки, тобто за кожну склянку води-соку-чаю-кави-пива-вина треба було платити 3-4 євро. А кухня була 100% моя - багато овочів і свіжих і парових, натуральної риби, мяса і зовсім не було напів-фабрикатів. Мало було фрутів та солодощів.
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    ох, грецьке "все включено" навіть для мене, противника (ну може противника то заголосно, але мені на 3-ій день набридає )готельної їжі то супер, справді багато свіжих овочів, фруктів, морепродуктів, різних видів м"яса, птиці, риби і грецьке вино :girl_tender: мені грецька кухня дуже подобалась :nyam2: а головне не приїдалась :)
     
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Фруктів - це погано, а от солодощів - це чудово)))

    ти мене переконала )))))
    маю питання: що ви брали для дітей для забави? поняття не маю, що взяти малим...
    по авіа: яка вага максимальна, як рахується на дітей? скільки часу летіти?
     
  8. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми летіли КИїв-Родос 2,5 години. В мене малий перше трішки роздивлявся, а потім вирубився і я його будила після посадки) З іграшок брали паски, книжки, дві машинки і лего. Там ще в супермаркеті купляли якісь дрібниці по євро-два.

    По вазі на Ярка було дозволено 20 кг ,як і на дорослого. Ми на двох дорослих і Ярка мали : один великий чемодан (18,5 кг), один дитячий персональний на колесах, де власне і були всі іграшки ( о, ще згадала бінокль там був і коробка з якимись фішками) ---вага 2,3 кг, рюкзак з ноутом, фотіком,дрібничками ) --8 кг і жіноча сумочка з документами.

    Туди сумку, рюкзак і чемодан з іграшками брали в салон, назад а салон брали тільки мою сумку ( техніку довелось перекласти в неї, в рюкзак напакувала лише речі) і дюті фрі))))
     
  9. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    В якому Ви готелі на Родосі відпочивали?
     
  10. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Ми відпочивали в Pylea Beach Hotel, м. Кремасті , автобусом до м. Родос 10 хв їзди
     
  11. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дівчата, чи не буде холодно в Греції в другій половині вересня? Як там з температурою?
     
  12. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    вчора були у 2 турфірмах, інфа по Греції свіжа)

    нам рекомендували лише Родос на 2 пол. вересня
    Дівчата, я щось така розчарована... нема на Грецію зараз вибору зовсім, капець... або ціни на нормальні готелі від 3 тис.євро...
    хто їздив на все включено - яка кухня? чим годували ви дітей? чи був вибір пластівців/мюслів... йогурти/джеми?
    чи були на території готелів розваги для дітей - гірки, майданчики, анімація? мені казали, що в Греції з цим туго(((( лише мережа Грекотелів має таке, ну але знов ж таки ціни((((
    вчора порекомендували готель 4*(раніше 3*), але там для діток одна гірка на траві і все...
    чи взагалі дітям потрібні розваги крім води? бо я щось в ступорі
    всі в один голос менеджери у всіх фірмах (ми звертались виключно до знайомих) переконують з такими дітьми їхати в Туреччину... на Мармарис.....
     
  13. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Олесь, ми були три роки тому на Кріті в Annisa Beach, він 4-х зірковий, але нам там сподобалось, там шикарний пляж з білющим пісочком, нам правда тоді не повезло з погодою, тому на такі випадки там є закритий басейн, є міні-клуб, не велика територія, але дуже ухожина, і всі готелі на цьому побережжі мають довгу набережну, де вечером дуже класно погуляти , ну і харчування просто супер, тому рекомендую. (Головне, щоб посилятись в головний корпус, а не через дорогу). Хоча останніх два роки дали перевагу Туречинні із-за старшого, бо там на території був свій аквапарк, і ну і ціни таки дешевші, але теж дууже задоволені.
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    відпочивали на кріті тут
    і тут. Харчування суперське було в обидвох готелях...але ціна..
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Дійсно в Греції немає середньої цінової категорії або мінімум або дуже дорого, як ми шукали також було мало пропозицій щоб було все включено, басейн свій пляж і нормальна ціна, здебільшого якщо низька ціна, то лише сніданки і в невеликих сімейних готельчиках без території.
    В нас анімації небуло, але а нас будо багато дітей, вони бавились між собою та й возились ми по всьому узбережжю, тому браку анімації не відчувалось, проте з малими дітками це може бути проблема. Їжа була добра, з нами був малюк 1.3рочки то їв нормально - були йогурти, 2-3 види пластівців, мюслі, молочна каша -рисова,манна, випічка, джеми. Наш готель ми проплатили 100 % ще в березні, типу раннє бронювання, а в червні він коштував стільки, що я б мала істерику, якби вивалила такі гроші за проживання в таких номерах- номери малюсінькі, ванна кімната просто жахлива, сантехніка стара.
    Подивись на Potidea palace bomo club Хадкідіки ми туди ходили у винний погріб- готель типу турецького з ультра олл, є дитячий майданчик, анімація, гарна територія, свій пляж і по ціні на трьох в липні як ми дивились було 2200, зараз ціни незнаю.
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    я була на Кріті 5 років тому, не дуже звертала увагу на майданчики і дитячі штучки, але анімація в готелі була чудова і харчування теж, я вже писала, натуральні, свіжі, смачні звичні для нас продукти , готель не був люксовий, сімейного типу, спокійний, але нічне життя ті ж анімації, концерти, дискотека, тематичні вечори були, вдень також працювала анімація бо пам"ятаю що і біля басейнів пригали-танцювали та й бебі клуб ніби був:) Пляж в готелі був на будь-який вибір і пісок і каміння і плити, територія дуже зелена, номера прості, аскетичні, але все неохідне було і головне чисто і акуратно, ми жили в бунгало
    ми з малим такого плану відпочинку готельно-розважильно-всевключеного ще не мали, але на морі ітак дитина постійно занята-вода-відерка-пасочки-камінчики-водяні пістолети-морозиво:)
     
  17. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    поділюсь я нашим досвідом відпочинку в Греції з дитиною на АІ. відпочивали в Халкідіках на Кассандрі (біля Пальюрі), готель обирали дуже довго, бо нас літало 4 сім'ї з дітьми, тому готель мав відповідати багатьом вимогам, і з ним не прогадали - Chrousso Village Hotel. Реально він повністю орієнтований на дитячий відпочинок, 3 дитячих майданчика, 2 дитячих басейна, дуже хороша анімація, по вечорах взагалі організовувались сімейні вечори, конкурси, міні-диско і т.п. Досить непоганий міні-клуб з всілякими забавками, паркінгами, пазлами, розвиваючими іграми, розмальовками тощо. Ну і просто мегашикарне Егейське море. Туристів з Росії, України, Білорусії практично не було, переважно поляки, німці, греки і британці, які охрестили наш готель як children friendly.
    Стосовно харчування - ні ми, ні діти голодними не були - подавали достатньо м'яса (курка, яловичина, свинина, баранина), риби, фруктів. На сніданок завжди було 2 види каші на молоці (рисова і гречана) + купа мюслів, несквік, яйця смажені, варені, яєшня, сири, овочі, ковбаски. На обід в них явно не склалося зі супами - це просто юшка, в якій нічого не плаває :) (був солодкий кукурудзяний суп, овочевий з капустою, картопляний без картоплі:girl_crazy:), тому дитина за 10 днів суп їла 1 раз. Вечері досить різносанітні, часто жива музика в ресторані, по неділях гриль. На протязі дня можна було перекусити в 2 барах на території. Великий позитив готелю в тому, що якщо дитина заснула в номері в обід чи не хоче йти в ресторан, вони запаковують їжу, яку ви обрали, і можна брати в номер . Є дитячі кріселка.
    Море нам дуже сподобалось, тепленьке, чистеньке, пологий захід в море, єдине що від готелю до нього хвилин 10 йти через сосновий ліс (приблизно 500 м). Мене то спочатку трохи напягало, але тільки через те, що тягали Маркіяна на руках, бо він "втомився" :). На пляжі, на жаль, бару нема, тому водичку ми завжди брали з ресторану.
    Словом, це не грекотель чи альдемар, але готель цілком пристойний для сімей з дітками. Ми всі залишились задоволені як готелем, так і Грецією, тому точно будем туди їздити :)
     
  18. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Плануємо їхати у Грецію в другій половині вересня. Розглядаємо варіанти на о. Тасос та Халкідікіки на Касандру (про цей відпочинок багато прочитала у темі) Тільки питання, скільки часу їхати від Касандри до Метеорів?
    А про о. Тасос писали тільки, що це тихий сімейний відпочинок. Що там гарного можна подивитись і куди сходити, і що з відти можна гарного привезти?
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    Більше 300 км, нам з самого початку півострова Касандри (Nea-Potіdea) до селища де знаходяться Метеори Kalampaka було 316 км. Дорога більшу половину проходить по автобану Салоніки-Афіни, тому можна їхати, є платною в загальному до 10 євро в одну сторону. приблизно посередині дороги в містечку Платамонас дуже гарний замок, але відкритий лише до 15.00 години, біля м.Катаріна з траси видно гору Олімп.
    Якщо екскурсійним автобусом - то на день було в межах 80-100 євро, на два дні з ночівлею здається 170, точно не знаю, бо ми їздили самі.
     
  20. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Відпочинок у Греції

    А на г. Олімп і ті водоспади, які, якщо не помиляюсь, є біля неї, в яку орієнтовну вартість. Ви їздили туди?
    І ще мене цікавить чи є на Касандрі супермаркети (ми беремо 2 разове харчування, але питаюсь просто так для себе)