Відпочинок з немовлям

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем MariaPol, 7 Червень 2011.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Раджу брати невеличкий басейн для найменших, туди набрати води з моря, можна зразу дитину покласти чи хай вода нагріється на сонці до потрібної вам температури, туди іграшок і вуаля. І сам басейн можна поставити на сонце чи в тінь, є також басейни з дашком.

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, а розкажіть як ви організовуєте сон в подорожах. їдемо в Карпати і сушу собі голову як то ми маємо спати всі четверо. в мене сс з двома. тобто я+2малючки з двох боків-2.10міс і 9міс. татко окремо.
    в номері двоспальне ліжко і можливо буде додаткове односпальне, але чи рятує це ситуацію? як то всіх розкласти спати...:girl_in_dreams:
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Татко спить окремо вдома, вірно? Тоді для татка односпальне, а Ви з малючками на двохспальному. Чому так не підходить?)
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    не підходить, бо вдома з усіх боків є стінки, а на відпочинку нема. будуть мені літати з ліжка обидві. тим більше, то товчуться уві сні страшенно
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відправте когось спати с татком або купіть для дітей дитяче надувне ліжко
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Попідпирати ліжко кріслами, оберненими спинками. Доручіть то чоловікові. В них інженерна думка працює краще.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    варіант!
    будемо збирати крісла з усіх кімнат))
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Що потрібно брати з собою з ліків для малят-немовлят? Поки надумала лиш каплі для носа, жарознижуюче, Бепантен.
     
  9. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Я ще брала від отруєння в суспензії (типу ніфуроксазид) і очні краплі на випадок кон'юктивіту.
    І фізрозчин, щоб ніс промивати+відсмоктувач для сопель "марімер".
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може там вийде те односпальне ліжко присунути до двоспального? Тоді Ви лягаєте з одного краю, чоловік - з іншого, діти в середині.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    сорбенти ( смекту чи ентеросгель); ніфуроксазид, ентерол;
    від кашлю. вух та горла ніц не буду радити- бо їх без огляду лікаря немовляті не призначається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я беру ліки від Т\болю, від алергії і від животика. але ми в Карпати. якби їхали десь далі, то і список був би довший.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Жарознижуюче (я б взяла різні, наприклад, Нурофен і свічки парацетамол), сорбент, проти алергії, фізрозчин, відсмоктування, термометр, дезинфекційні засоби, пластирі, щось від укусів комах, і від подразнення під підгузником.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @aknytsU, ще регідрон і глюкозу.

    Sent from my X9180 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    На місці зорієнтуєтеся :) Наш улюблений варіант: з одного боку стіна, з іншого - тато. Може знадобитися чимісь замостити проміжки між ліжками або біля стіни, або навіть чимось скріпити зсунуті ліжка (а ля скоби).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Зісуньте всі ліжка (своє і татове) докупи
     
  17. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Хочу поїхати в кінці вересня в Туреччину з 3-місячним немовлям. То я зовсім чокнута мамаша? Доця повністю на ГВ.
    Переживаю за акліматизацію, бо більше як на 10 днів поїхати собі не дозволимо. За ті інфекції начиталася, але якщо в басейні не купати, то ніби мало б бути все ок?
    Що скажете-порадите? Хтось мав досвід таких поїздок?
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    акліматизації сильної не мало би бути, бо там вже жари не буде і ви не взимку їдете.
    добре подивіться, бо ціна між 10 і 14 днів може не сильно відрізнятися
    І поки на ГВ - не отруїться, не треба думати чим погодувати... навіть легше ніж з дитиною 1 рік чи 2
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Акліматизація- це індивідуально. Якраз поки дитина ще на ваших "вагітних" антитілах ( а це до 6 міс) і ГВ- то краще, ніж після півроку. Крім того, переліт з такою дитиною легший- груди при взльоті-посадці, сон під час польоту. Найбільш марудяться і пищать у літаках якраз діти отак від року і старші. І облизують все підряд теж старші :) В дитячі клуби дитина у вас ще не ходить, з іншими дітьми не спілкується.У готельних басейнах, звичайно, що не місце 3-місячні дитині і туди ,при здоровому глузді, ні одна мама таке мацьопство не буде пускати. ГВ- це плюс у тому, що не потрібно шукати можливостей, чим нагодувати дитину.
    З нюансів: єдиний потенційний ризик щось десь підчепити малюкові- це хіба салони літаків ( ну якщо вже так розглядати. Бо на море і з моря везуть кашляючих, сопляючих, блюючих дітей- без розбору. Так є. Сама це не раз спостерігала і сама маю знайомих, які везли в Туреччину дитину із коклюшем в катаральній стадії. Тут від вас уже нічого не залежить). Другий нюанс- це ваше харчування: тобто обирайте готель, щоб ви мали змогу їсти нормальну їжу, а не курячі нагетси із спеціями,грильованих курей і смажену хамсу. Якщо це готель, де є дитяча кухня- це взагалі супер, тому що для себе ви там завжди зможете знайти страви без спецій, просто відварні овочі, м ясо.... Або тоді із загальної кухні обирайте те, що менш приправлене спеціями (рис, макарони, картоплю , тушене м ясо , рибу в 2-3 видах в нормальних готелях завжди можна знайти). Уникайте заправлених страв- завжди є овочі окремо, завжди можна собі набрати окремо. Фрукти по можливості - або зрізайте собі шкірку у яблуках, персиках, сливах...або додатково сполосніть їх водою ( звичайна питна вода зажди є у пляшках на території готелю), бо миються вони неважно в тих промислових маштабах :). Якщо самі користуєтесь басейном, перед годуванням змивайтеся під душем ( чи бодай груди бутильованою водою сполосніть). Тобто загалом і все.
    Основне правило- оберіть зручний для СЕБЕ ( не для дитини) готель. Бо в такому віці для подорожі важливий комфорт для мами: щоб було що нормально поїсти, щоб не було потреби тягати візочок на пляж по сходах чи топати 700 м до пляжу; щоб була зелена територія, де могли би при потребі собі з візочком сховатися-прогулятися.Вам зараз не важливі дитячі анімації, горки і аквапарки, дитячі клуби... Тобто обирайте готель для СЕБЕ. А загалом -з 3 місячною дитиною , особливо на ГВ відпочивати куди легше, ніж з річною. І ризиків теж менше
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Netty

    Netty Well-Known Member

    Ми минулого року в вересні були в Туреччині. Перехворіли з чоловіком Коксакі... в нашому готелі дуже багато дітей було хворих. В басейні не купалися ніразу. Малу все оминуло. Як казав інфекціоніст, скоріш за все не захворіла, бо була на ГВ. Бо заразилася першою я і з молоком їй відразу пішли антитіла.
     
    • Подобається Подобається x 4