Викинути не можна врятувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Ука, 21 Лютий 2011.

  1. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Як можна смачно розiгрити вчорашнi кашi, макарони та iнше

    http://shkolazhizni.ru/archive/0/n-19456/
     
  2. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    гречка з майонезом і кетчупом? брр
    каші абсолютно спокійно можна розігріти без додавання "майонеза, кетчупа, сиріка, мнямм"...
     
  3. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Я теж проти майонезiв-кетчупiв! Розiгриваю гречку, додаючи дрiбно нарiзану пiдсмажену цибулю та натерту пiдсмажену моркву. А ще можна в розiгрiту кашу покласти рубленi крутi яйця.
     
  4. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Залишилась в мене з роддому банка суміши яку мене змусили купити. Простояла вона два місяці, і шкода викидати, і не знала де подіти. А потім дійшло до мене що це звичайне сухе молоко і зварила з нього згущене молоко.
    Отжн, беремо 250 мл звичайного молока, 1,5 склянки сухого молока, 1,5 склянки цукру. Змішуємо це все і ставимо на водяну баню. Варимо рівно годину зрідка помішуючи. Вона вийде дуже ріденька, не лякайтесь, так має бути. Як вистигне - ставимо в холодильник. Через пару годин вона загусне. Смачного!
     
  5. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Коли я була вагітна то постійно пересолювала , чи то суп, чи то борщ. Щось у мене з відчуттям нормальної солоності сталося:girl_crazy: Що не відчувала, що солоне - мені було нормальне, а чоловік скаржився. То рятувала тим,що або: додавала води, або картоплі, або в марлю замотувала рису і опускала на хвилин 5 рис - він чудово вбирає сіль. І перцю кинула була багато, що мені і в роті запекло. Додала сметани і нормальне таке стало. Чоловік їв аж прицмокував:) Я тільки полегшено зітхнула.
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Як з"явився холодильник то всі переживання наших бабусь відійшли в минуле. А як морозильники стали місткіші і потужніші , то й взагалі без проблем- нічого не пропаде. В мене майже все, що залишається , йде в заморозку. Деколи навіть спеціально варю більше і заморожую. Наприклад фасолю, щоб не замочувати на ніч.
    Вареники-пельмені то святе наморозити, напівфабрикати з м"яса і рибки, рис залишився- в морозилку,на пиріг рибний піде, сир домащній так само. Буряка варю більше ніж треба, натираю і в морозилку, потім в борщ.Пасеровані цибульку і моркву на супчик-теж багато і , порціями, заморожую. Якщо пюре картопляне лишається- роблю зрази або палюшки і морожу. Бульйон, якщо лишився стакан, і з"їсти не заставиш, теж в морозилку, на соус. Певно, що треба вчасно використати, бо довго продукти в такому стані не зберігаються. Навіть забула ,коли останній раз щось викидала бо зіпсулось, хіба якесь дитяче харчування недоїдене.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    :) а я суміш нормально розводила і ...до налисників - такі пухкенькі виходили
     
  8. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Маю пів буханки засохлого Бородінського хліба. Що би то з ним зробити?
     
  9. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Зробіть квас. В спеку буде дуже доречно!
     
  10. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    цікава ідея. Давайте рецепт!!!
     
  11. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Квас із бородинського хліба (роблю без родзинок, теж смачний виходить)
    на 5 л:
    15гр свіжих дріжджів(якомога свіжі)
    400гр бородинського хліба
    1 скл. цукру
    50-80гр родзинок або інших сухофруктів

    Хліб нарізати кубиками і підсмажити в духовці до рум'яної скоринки (280 град 15 хв). Дріжджі "оживити" - на склянку води чайна ложка цукру + всі дріжджі - поки пиготуються сухарики.
    Готові сухарики залити водою, додоти цукор та закваску. Накрити марлею і хай бродить 3-4 год.(не більше!!!!!). Потім добре процідити і розлити по пляшкам. Додати родзинок, можна трошки кориці, і поставити у холодильник. Пляшки треба добре закривати і обережно відкривати, бо сильно піниться.
    Також, можна робити із пшеничного хліба.
     
  12. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Ще гарячі заливати водою?
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Зробила помилку, температура не 280, а 180С.
    Можна гарячі, бо як будете заливати водою (вода має бути десь 35-40С), вона їх остудить, а тоді додавайте закваску з дріжджів.
    До речі, я хліб на пательні без жиру обсмажую, так швидше, а час закваски чомусь завжди різний виходить, треба пробувати десь через 3 год.
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2011
  14. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Дівчата допоможіть!!!:ed4d70def841dc74b57 Маю проблему, купила сьогодні на базарі сіпараторну сметану (густеньку, таку що ложка стоїть) на крем для торта, почала збивати з пудроюі збилося масло:girl_cray: От така от халепа! Що з тим маслом солодким робити, може щось порадите? Бо викидати шкода..а от щось з нього втнути не придумаю. На торт прийдеться ще одну банку брати...:girl_sad:
     
  15. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Додати до масла какао і до магазину по здобні булочки збігати.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Зі згущенкою його розтерти і на торт...
     
  17. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    спробую так зробити, про результат відпишу пізніше

    на торт не підійде, на жаль, там сметанковий крем потрібно, щоб пропитався

    дякую за поради

    ---------- Додано в 15:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:51 ----------

    Victi велике дякую за пораду, додала какао і така нутелла вийшла, що мої з батоном за обидві щоки наминають
     
  18. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Я вчора пекла піццу, паляниці робила на дріжджовому тісті, але тісто мені зовсім не підійшло. Аж потім до мене дійшло, що я дріжджі залила не теплою, а трохи гарячою водою і дріжджі мені зварилися:girl_cray: Тісто вийшло смачне, лишилося мені його ще так немало, бо планувала ще сьогодні піццу спекти, але я хочу пухкенького тіста, а то викидати шкода. Може щось йому можна зробити, щоб воно підійшло. Порадьте, хто з таким стикався.
     
  19. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    якщо зробити вафельний торт - якраз саме то!!!
    1 б. згущеного молока + ваше масло = збити міксером або просто перемішати + вафлі базарні чи з маркету - дуже добра штука!!!
     
  20. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Викинути не можна врятувати

    Трохи пізно раджу, але у мене таке саме було. Я те масло заморозила і використала пізніше для торта на масляний крем.