Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Nadijka, 12 Листопад 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    Думалисьте, що я ще одну Зозульку почала колупати? та де ж там! Я все в творчому пошуку оформлення фотоальбому :girl_in_dreams: Просто альбом ще не купила... тому й не пошила обкладинки.

    До речі, нема добровольців допомогти швейною машинкою? :girl_in_dreams:

    ага, а тут я власне тому, що дещо своїй модниці докупила:
    [​IMG]
    виділи? (тихенько так - кульчиииики!) тепер чисто моя Ганнуська :girl_crazy:
     
  2. iruska

    iruska Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    Так мене захопили ті "Кралечки", що аж стільки навишивала:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Фото не дуже якісні... Вибачайте...
     
  3. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    може в когось залишились нитки для спідничок? Я б відкупила трошки)...або підкажіть де можна купити чи замовити такі? Бо у Львові я не найшла(
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    Я знову тут. На вихідних зробила рейд по рукодільних магазинах в пошуках цікавих ниточок типу шовку чи просто блискучих і гарних, блискіток сваровскі і всякого красівого. Купила в Мережці собі Гамму металізовану (бо ДМС по відтінку не підійшло), до речі, так нічо ті нитки! і ото почала, а коли закінчу?:girl_flag_of_truce:

    [​IMG]
    [​IMG]

    пуанти - то металізована Гамма (вони пришпильно блищать, може вже в готовому виді перефоткаю, то буде видно), купальник - шовкові ДМС.

    Закінчити мушу до наступних вихідних. Традиційно для мене, то буде обкладинка-метрика на альбом для гарної 2х річної дівчинки Злати - донечка моїх друзів.

    Ото ще не знаю, як в батьків так таємно випитати вагу і ріст при народженні? може щось порадите? бо я знаю тіко дату...:connie_pull-pigtail
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    хотіла подякувати усім за поради щодо вивідування ваги і зросту. Всьо чікі-пукі, я всьо тепер знаю. Але альбом я не встигла зшити до часу Х, бо... бо не встигла.. мантелепа..

    Похвалюся, яка в мене Злата вийшла :)
    [​IMG] і трішки деталей:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    і неодмінний аксесуар моїх Кукусь - сережчки :)
    [​IMG] [​IMG]

    так хочу ще того року подарувати, бо попередньо я опустила руки і вирішила на наступний рік подарувати альбом... але може ще встигну під ялинку :girl_crazy:
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    До мене завітала в гості найсправжнісінька юна балеринка.
    Незабаром у неї день народження, і, звісно, у мене новий процес - за один вечір (всі кольори - на око) -

    [​IMG]

    Правда, не знаю, що далі - мабуть, найкраще зробити торбинку для пуантів. Як ви думаєте?
     
  7. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    Мої балеринки:

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    Вирішила я вишити одну баляринку на метрику,
    [​IMG]
    але мені потрібна допомога
    я ніде не можу знайти пухнасту нику на пачку, вже оббігала всі популярні крамнички
    Дівчата, може в когось залишився кусочок рожевої, кремової або білої нитки - я відкуплю. Буду дуже вдячна
     
  9. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    Не найшла ниточки,зробила спідничку стрічкою
    [​IMG]
     
  10. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо баляринок у пухнастих пачках!

    Дівчатка, якщо ви хочете вишивати балеринок і не можете купити ниток на спіднички або ще на щось, то дайте мені знати. Я тут куплю і перешлю вам