Вишивальна криза

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Серпень 2009.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальна криза

    ще пупсик, цокотуха, іскра
     
  2. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вишивальна криза

    серйозний підхід
    якраз сьогодні думала "мучити" свою скатертину, але вляглась з компом в ліжко і передумала :) мої вишиті і оформлені картини стоять біля туалетного столика в великому пакеті, можливо якби вони десь висіли в мене і було б бажання знов вишивати, а так....
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    пупсика свідомо не писала, я пам"ятаю, що вона у "відпустці за свій рахунок", а іскра... нє... не пам"ятаю :girl_blum:
     
  4. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Тихесенько нагадую про себе :)
    Дуже тихенько, так як майже не вишиваю, але потішну фотку Скарбів морського острова в процесі (дууже тривалому) чемно виставила.
    P.S. Теж зауважила на посиденьках рукодільне затишшя
     
  5. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    я є :girl_bye: і я вишиваю (навіть на морі вишивала:girl_tender:!!!!) но не маю чим сфоткати....п.с. виправлюсь, обіцяю:girl_flirt:
     
  6. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Я вишиваю і як є під руками фотоапарат то чемно хвалюсь.
    В мене високий сезон:girl_devil:, день в день на городі порпаюсь.
    Вишиваю годинку під час обіднього сну малого, бо при ньому не можу - страшне як хоче мені допомагати.
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    а в мене то діти , то форум)) але по пару хрестиків роблю) лінь показувати.
     
  8. mursonechko

    mursonechko New Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    про мене забули :girl_blush2:
    але я двійочниця, бо маю купу хвостів...нє, не так - хвостищ :girl_impossible:
    зараз вишиваю "європейське бістро" :d64:
    треба буде якось похвалитись ))
     
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    та капЕць, навіть не знаю, як це назвати!!!
    поооокааажіть
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Не маю чим хвалитись, бо ніц не вишиваю:girl_in_dreams: Але колись буду)))
     
  11. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивальна криза

    якраз є нагода почати, до кінця літа ще можна ну хоч 10-ть хрестиків зробити і показати, правда ж?
     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    А в мене напевно не криза, а як в Пупсик "за свій рахунок". Як зевершила свою сукню, так зупинилась. Правда маю три (і четверта, ще вузлики залишились) картини для оформлення. І зимою спонтанно вишила Ангеликів, якими так і не хвалилась.
    Ще в пошуках метрики, але нічого підібрати конкретно не можу, бо хочу щоб була в одному стилі з метрикою Ромчика. Тому таки планую взятися за себе, але скоріш за все з вересня.
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    то капець!!! прошу виправити ситуацію!
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    Я часом шось штопаю, деколи раз в тиждень, деколи раз в два, часом щодня. Але в мене декрет, то мені можна халявити :girl_blum: (Покажу як матиму чим зазнимкувати)
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    :girl_mad: Ото камінчик в мій огород. Ірця мене свідомо ігнорує, ну нічо собі)))).
    Насправді я б з величезним задоволенням вишивала. Отак здерла ноги і вишиваалааа, бажано десь на природі. Але з моїми помічницями і хатніми всякими справами ну ніяк нема як. Але охота є велика. Он на коридорі мені би дуже пасували картини з гортензіями, сорочки вишитої немаю, Діти так само, тераса напів збудована. Зате метрику дівчаткам вишила, правда тут її не показувала. Оформити б її, але щось ніяк не придумаю як.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна криза

    нє, ну чекай, ти ж писала "дала собі з тим спокій"
    але я рада, що хоч є охота :)
    це вже половина успіху :)
     
  17. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Мені тепер дуже захотілося вишивати. Недавно бачила бабусю в чудовій чорній борщівській сорочці, аж надихнулася, ще й знайшла свої снапи :) (які доця заникала), певно найближчим часом вишиватиму. Треба ловити натхнення, поки є :) а взагалі-то я не просто так не вишиваю, я останнім часом багато шию :) навіть одяг! і є успіхи :)
     
  18. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    А я вишиваю, традиційно маю багато не оформленого (одній вишивці скоро півтора року буде в такому вигляді :girl_impossible:), не пофотографованого, не виставленого на форумі...
    Мушу відмітити, що у своєму бажанні вишивати спостерігаю таку сезонну закономірність - влітку щось зовсім не хочеться, а от з жовтня починається інтенсивна підготовка до новорічних свят :).
     
  19. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Приємно, що про мене ще пам"ятають.
    Останнім часом натхнення до вишивки дуже мало, але потрохи вишиваю, фотографувати процес ніколи не маю часу, а виставляти фото процесу тим більше. Таму вишиваю тихенько собі в куточку і нікому нічого не показую.
     
  20. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Вишивальна криза

    ла-ла-ла, хочу похвалитись яка ж я молодець -
    тривала 1,5 місячна вишивальна криза раптово пройшла, повернулась муза і в періоді нашого морського відпочинку я вишивааааала багацько :connie_pull-pigtail

    і що зовсім нехарактерно, - розпочала паралельно 2 роботи - одну брала зі собою на пляж, іншу ж переважно вишивала в номері