Вишивальна криза

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Серпень 2009.

  1. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    Зайду сюди, пожаліюсь, може, якраз мені хтось копняка якогось дасть і я почну щось робити... Якась дуже затяжна в мене вишивальна криза получилась. :girl_sad: Ще десь минулої осені почала вишивати доні нову сорочку, бо побачила, що вже виросла дитина з попередньої.Вишивала-вишивала, десь вже на середині узору мені перестав він подобатись, розпорола то все, почала інший узор, але і він шось привів мене у ступор і я знову ту вишивку закинула...тепер вже і з тої викрійки, бачу, дитина виросла:sad:(( Паралельно до цього вишивала колись красивий величезний портрет закоханої пари і з ним така ж халепа: візьму в руки, зроблю пару стібків, і кладу знову на місце. І вже думала, найти собі щось таке, від чого б загорілись очі і засвербіли руки, але переглядаю всі схемки і всі мені не подобаються, нема такої, яка б запалила:sad:( Шо то сі робиться зі мнов???:girl_impossible: А так хочеться сісти собі гарненько і :d64: :d64::d64: Музо, вернись...:girl_in_dreams:
     
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна криза

    а я вишиваю все, крім того, що запланувала...
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальна криза

    А мені просто бракує часу. Раніше могла до першої ночі вишивати, а зараз до першої розбираю завали іграшок, прасую, складаю, готую їсти. Чи то старість, чи через те, що дітей бльше стало. Вдень нічого не встигаю
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Вишивальна криза

    Я теж ще не переживала кризи, навпаки вже скіки собі позачинала процесів і далі плани і плани. Але думаю, що може Вам madlenka просто тре перейтись інетом, без якоїсь мети, а просто подивитись на різні схемки чи в Pinterest залізти. Мені як на роботі нудно, то я починаю перегляд вишивального добра в світовій павутині і в мене скіки нових схем накачується, азарт такий з'являється і вже навіть придумується, що то буде і кому. То дійсно бездоганно криниця натхнення. А ще мене дуже надихають рукодільні блоги, і там вже собі познаходила і роблю пару проектів/подаруночків.
     
  5. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    В когось вишивальна криза, а в мене вишивальна ломка :). Закінчила вишивати чергову картину і подумала, що пора зав'язувати. Ціни на ДМС так підскочили, що ті картини тепер на вагу золота. Ось вже другий тиждень ломка. Думаю, що не витримаю. :d64::d64::d64:Ниток ще маю багато, треба тільки гарну схемку підшукати. Але як не крути, все одно прийдеться докупляти який колір чи ті нитки, яких мало... А може ще трохи потерпіти? :scare:
     
  6. dreamangel

    dreamangel Member

    О, добре що надибала цю темку:girl_smile: , може получу "чарівного пендля" і продовжу вишивати. Вишиваю досить давно , завжди закінчувала одне і вже бралась за щось інше, а потім, коли вже пузік був дуже великим, перестала, бо було незручно:sad:. От тепер повернутись все ніяк руки не доходять:cry:, але ламає капітально;)