Вишивальна жилєтка :(

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем La esposa, 22 Вересень 2009.

  1. Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    А хто мірки з тітоньки знімав?
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Може рукав скроїти регланом, а сам рукав вийде трьохчвертковий
     
  3. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Реглан спас би діло, аби рукав не став куций до нього приштукувати шматок на потрібну довжину (мірка реглан), а сам шов прикрасити якимось шнурочком, хоча він не буде дуже кидатися в очі на реглані. Просто певне вишивка низько буде.
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    з мене знімали, я ж кажу, шо я на 2 розміри більша, тому з запасом мало бути
    Лююююда, сорочка по плечі зшита
    там взір йде
    реглан немає куди всторчити
     
  5. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    вихід один - шити як є, може знайдуться родичі відповідного розміру. А тьоті вишити іншу
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Мусиш сорочку собі забирати, а тітці нову вишиєш:)
     
  7. Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Я правильно зрозуміла-ви носите більший розмір?Чому тоді з запасом?
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    так, більший
    віфдповідно в тітки менший
    і мірки з мене мали б для тітки бути з запасом, а не вистачає в плечі
     
  9. Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Різниця 2 розміри це в об"ємі 8 см, а от по довжині плеча 0,5 см.Але фігури індивідуальні.Якщо вже таке сталося то можна між проймою і окатом рукава , в місці зшивання, пришити мережку такої ширини як не вистачає по довжині плеча. Ну а там вже по ходу дивитися : можна прикрасити горловину чи низ рукавів .
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Прийшов кінець моїй улюбленій голці:girl_sad:
    А я не можу іншою вишивати. Тобто можу, але то не то. Я нею вишила 3 картини (навіть 3,5), сорочку чоловікові, купу всяких дрібниць. І ніби звичайна така голка, для шиття, з дешевого набору, але ж довжина - ідеальна, сама тоненька, вушко тоненьке, але доооовге. В мене крім того купа голок було різних, а все одно до тої верталася. А тепер халепа якась: беруся до вишивання, і ніби не своїми руками:sad: Ще один аргумент на користь вишивальної кризи.
     
  11. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Щось я така незібрана. Маю купу планів і бажань. А вишивати не хочу, хоч маю терміни. Ось зараз, могла б сидіти і вишивати, а лажу в неті. Напевно треба перепочити від вишивки, займусь килимком, але він потребує місця, і з собою не візьмеш ( а вишиваю я переважно деінде).
     
  12. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Прийшло літо і в мене настала вишивальна криза. Маю купу планів - не можу себе заставити вишивати!
     
  13. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    В мене аналогічна ситуація.
    Хочу вишивати, але не можу себе заставити це робити.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    А я ніц не хочу :) гріюсь на сонечку і насолоджуюсь прогулянками, коли гуляємо з моїми жучками ;)
    Ми з музою різними стежками ходимо )))
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    буду плакати :sad: :sad: :sad:
    закінчила подарунок для рукодільниці, і він мені не подобається зовсім!!! Якесь таке криве і кострубате((((( а виворіт, то взагалі:suicide:
    То я так довго вишивала, намагалась зробити ідеальну виворітню сторону і в результаті нічого не вийшло. Хочеться викинуту ту шмату, все таки руки в мене не там де треба (((((
     
  16. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Значить так! Витри очки! Не плач! Ти закінчила подарунок, то треба у вихвалялки, а не сюди. Випий чаю, згамай цукерку і вранці подивися свіжим поглядом на роботу.
    Кожна рукодільниця надто критично ставиться до своїх робіт. Повір, я бачила твої роботи, і точно знаю, що і ця робота дуже гарна і підібрана саме для тієї рукодільниці :girl_yes2:
    За такі слова :girl_devil: буду сваритися!!!
    Даю установку: даруєш подарунок, щаслива рукодільниця виставляє фото, а потім ти приймаєш компліменти. Всьо!
     
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Не пам'ятаю, хто саме, але, ніби, Орман колись комусь на таке казала: "Так, так, мені викинь":xaxa:.
    Треба ніч переспати, а зранку подивитися свіжими очима. Допомагає:girl_yes2:.
     
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Підписуюсь під кожним словом.
    Оскільки я бачила твою роботу в процесі, то мушу тобі сказати, що вона дуже акуратна. І нема чого наговорювати на себе, ну хіба на комплімент напрошуєшся ;) Я впевнена, що твоя рукодільниця буде задоволена на 100%
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    в процесі робота була класною, але після того як я її швейною машинкою... :sad: :sad: :sad:
    але все одно, дякую за слова підтримки
     
  20. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    і в мене вишивальна плакалка
    плани маю. бажання маю (нібито, бо вже не впевнена), а натхнення нема. от такий парадокс.
    бо постійно щось інше на голові висить.

    ой, відпусточка, де ти, де ти?
    ще кілька днів...