Вишивальна жилєтка :(

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем La esposa, 22 Вересень 2009.

  1. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    так і зробити, ті квадратики, що зліва, випороти і вишити від останньої клітинки (впритик до краю)
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Я вже третій день шукаю Меласину метрику й не можу знайти. В такому трансі, що капут. І розстроєна наніц, бо в торбинці з вишивкою (четвертина роботи вже була зроблена) не лише були снапи, ниточки всі, а й подарунок від Тані вишиванки та Фіянки. Така прикрість. Лиш ходжу по хаті й перебираю все, а нема... :cry:
     
  3. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    А коли ти востаннє мала нагоду вишивати чи брати з собою вишивку?
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Минулого тижня ще мала, але не поїхала ніде, бо хвора була й дітки також. В машині дивилася. Роман обіцяв ще раз подивитися. Підозрюю, що малий міг витягнути з моєї торби й десь заникати. Тільки де? Страшенно переживаю, чи не пішло то в сміття часом. З того всього ніц мене ніяка робота не береться. ((((
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Тоді треба планомірно, сантиметр за сантиметром перевірити площу квартири, на висоту, куди малий досягає.
    А може якось розпитати Натанчика, або попросити його допомогти пошукати, якось пояснити йому, намалювати, що саме потрібно. Ніби побавитись так. Підключити всю сім'ю, думаю знайдеться:) Невже в смітнику ти б не помітила торбинки?;)
    Ще є варіант, що він міг покласти "сюрприз" в торебку таткові, чи комусь з гостей.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Записуйте мене у вишивальні дезертири. Нема Меласиної метрики... а з нею зникла косметичка від Фіяни, ножички з маячком від Вишиванки... ну, і мої маленькі снапи... Не маю настрою до вишивки зовсім через то. (((
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    а я би казала ще перевірити навіть вище. деколи сама як щось кудись заховаю з думкою * я буду пам*ятати де воно* і все...потім хату перевертаю. а через деякий час воно само знаходиться.
     
  8. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    аааааа, як шкода(
    Лілю, я дуже-дуже вірю, що той пакуночок ще знайдеться! :girl_yes:

    а як ні, то Лілю, не плач, киця принесе калач, Фіяна ще колись вишиє тобі нову "маргариткову" косметичку! ;)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Та я вже обшукала, де могла. Більше не маю ідей, де шукати. :cry:
     
  10. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Я ніяк не могла збагнути, чому закинула вишивання... а справа ось у чому: я вишивала своїй похресничці вишиванку на сорочковому (якомусь дитячому) полотні, і відповідно пришила канву. По закінченні цілої сорочечки не змогла випороти ту канву... вона застрягла і ніяк не вилазить :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray:
    Порадьте шляхи порятунку, будь-ласка... шкода моєї роботи.
     
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    хм, треба бачити
    хоча б фото дайте
    може розрізати між хрестиками на коротенькі шматочки і так частинками тягнути пінцетом?
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Я теж таке мала, після цього сказала собі , що краще буду сліпати , але нашивати канву вже не хочу.
    Що я робила, потрібно намочити сорочечку, щоб та канва розмокла і стала м"якшою, тоді я в тих місцях де не було вишивши повністю витягувала ниточку(з канви) і по горизонталі і по вертикалі, а тоді намагалася її витягнути. Чесно дуже мене боліли пальці, я мало собі їх не порізала, але так канву усю витягнула.
    Єдине, що у мене було полотно на якому вишивають, але дуже дібні дирочки, а у Вас сорочкове, будьте обережні , щоб не порвалося. Успіхів
     
  13. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    Там три великих квітки з листочками щільно і вони утворюють цільний кусок вишивки... просвіту між ними нема..


    так воно ще й таке дууже тоненьке... і вже є одна тріщинка...
    Голка між хрестиками дуже туго проходить, і взагалі, вийшов дуже штивний малюнок на такій тонкій тканині

    Ох, я вже думала, може канву просто зрізати. Але тоді вийде взагалі бздура.
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    приносьте на форумівку
    помислимо разом
     
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    А я ніяк сорочку малому не довишиваю. Лишилось чуть коміра довишивати, розкроїти та зшити докупи, а руки не доходять... навіть не руки... а банально нема бажання до того, а без бажання навіть не берусь за роботу бо боюсь зіпсувати. Воно як не йде то навіть не варто пробувати... Але шкода що лежить... А ще певно замало тканини вділила на рукави, тому певно прийдеться вирізати вишивку і нашивати на інше полотно... Трохи безглуздо, але шо поробиш...
     
  16. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    після прання вишивки лишились жовтуваті плями від маркера-що робити?
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    а якого кольору тканина? якщо біле, спробуйте легенько госп. милом, вушною паличкою потерти. Або залиште у холодній воді ще на якийсь час...
     
  18. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальна жилєтка :sad:

    тканина біла,в холодній воді мочила-все ще є жовтуваті плями-сьогодні буду пробувати паличкою з ванішем відтирати.
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    дівчатка, SOS!
    я в розпачі і в холодному поту! Близько двох років вишивала акварельні флокси, і от коли робота зроблена приблизно на 80% я помічаю що зверху і знизу мені неправильно врізали канву, і в мене залишається приблизно по 1 см:sad: То вже все?? Нічого не можна придумати щоб таки оформити роботу?
    Я так її хочу бо дуже мені б підходила до теперішнього інтерєру, вже мріяла пошвидше завершити і вишити ще тюльпани, а тут таке:sad:
    Картаю себе що швидше не помітила, просто я завжди починаю з середини, і робота так довго вишивалась, з перервами по пів року, що як недавно за неї взялась, то так мріяла пошвидше вишити, що зовсім неуважна була..
    В когось була така халепа?Може можна якось доштукувати, а потім паспарту накрити? Чи десь мені за таке візьмуться?
     
  20. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Спокійно!:girl_smile:
    Все можна виправити. В мене така халепа була з бісерною картиною, також лишалося внизу не більше 1,5 см вільної тканини, то я просто на машинці пристрочила ще полоску тканини і натягнули мені без проблем, правда мені паспарту не робили, просто шов схований зі зворотнього боку рами, але я думаю що і під паспарту шов спокійно можна буде сховати
     
    • Подобається Подобається x 1