Вишивальні забави та авантюри

Тема у розділі 'Рукодільні забави', створена користувачем Анута, 6 Серпень 2009.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Орманівська мафія!! гиги!!
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Фіяно, ідея файна! але потребує доопрацювання.
    в мене тіко зараз з"явився нет і я ото як Іван з конопель дочитує все пропущене на Вернісажі, але до кінця конкурсу треба скласти 14 сценаріїв гілок і деяким авторам не знаю скільки треба написати відмазки/примазки щодо роботи :) Тому думаю, що треба якось додумати наші правила під правила справжньої Мафії (комісара, мафіозі і цивільних) + сформувати список бажаючих побавитись

    є якісь ідеї?
     
  3. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    міркувала, міркувала, але інакшим чином пов'язати стандартну мафію та наш актуальний вишивальний анонімний конкурс ніяк не придумаю...
    якщо не вигадаємо кращого варіанту може спробувати організувати забаву не з 14 гілок, а з 3-5 гілок-робіт власне тих авторів та псевдо-авторів, котрі зголосяться?
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Мене, мене беріть..! тільки правила розкажіть, буду дурити всіх і вся :) чи як то там по правилах має бути :)
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Ага, і мені хочеться помафіозити:cowboy::cool::girl_cool:
     
  6. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Я ото подумала, а якщо вибрати в мафіозі тих авторів (за їх згоди), кого найменше вгадали в "Холмсі", десь певно чоловік 5-7 - так мало би бути цікаво:girl_in_dreams:
     
  7. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Ооооо,мафія:)Люблю ту забавку:)
    *тихенько* а криворучку до себе в забаву візьмете?
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    я пропоную по лідерам пройтися. обрати 5ть робіт, які в голосуванні в топі і розробити сценарії на 3-5ть невідомих і починати шукати мафіозі :girl_crazy:
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Почала читати ЛФ-Мафію:girl_crazy: А ми то подужаємо - правила створити??? Чи то просто ввечері вже голова кругом і погано варить:girl_impossible:
    ----------------------------------------------------------
    Умо, тобто 5 учасників - з них 2 мафіозі і 3 мирних жителя? По часу до закінчення конкурсу то ніби нормально, а от по учасникам не малувато/скучнувато?

    І ще, щось я не дуже розумію: теоретично то буде 2 мафіозі- псевдоучасники і 3 мирних жителя-справжні учасники чи як?
    ----------------------------------------------------------
    Наскільки зрозуміла, має бути хоча б 7 гравців (2 мафіозі та 5 мирних) - інакше не цікаво.
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2010
  10. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Я думаю,що мало би бути навпаким: 3 справжніх мафіозі(автори робіт),яких треба виявити і повішати:girl_crazy:,які під час нічних дій можуть вбивати мирних жителів; комісар,який провіряє ту чи іншу особу, ну і кілька мирних жителів,які обговорюють між собою можливих авторів(мафіозі) і виносять їхні кандидатури на голосування(тобто вбивають)А,ну і ще має бути ведучий.Чим більше учасників в мафії тим цікавіше і тим важче виявити мафію.Адже суть гри яка? Хто кого - мафія жителів чи жителі мафію.
     
  11. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Подужаємо,тільки тра сісти і подумати.
    ІМХО,це дуууже мало.
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Ініціатива наказуєма :) Просю розібратися для нас з правилами і придумати ту мафію
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    скоро Новий рік, може нам організувати виставку чи конкурс новорічних листівочок hand-made?
     
  14. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Хороша ідея! Я підтримую! Якщо на листівочки нема багато бажаючих, то хоч якогось новорічного "хенд-мейду" :girl_in_love:
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    Ліля вже має якусь ідею щодо такого конкурсу. Скоро, певно і нам озвучить.
     
  16. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    Я б теж колись хотіла спробувати :girl_blush2:, якщо візьмете до компанії...
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    До цієї гри вже пізно долучатися, вона на завершальному етапі;) Але можете організувати свою гру, думаю, що дівчата підтягнуться
     
  18. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    І я також хотіла б взяти участь у грі
     
  19. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Робін "6 етапів-6 учасниць"

    і того вже двоє бажаючих, я так розумію, що найкращий варіант це 6 дівчат?
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні забави та авантюри

    можна скільки завгодно. Правило таке, що дівчат-вишивальниць стільки скільки етапів у Робіні. В Календарі 12 місяців - 12 етапів, але нас було лише 6, тому вишивали по 2 міс.
    Можна скласти робін на 4ри етапи, тоді 4ро дівчат треба.

    Спершу визначіться що би ви хотіли, а тоді шукайте-збирайте певну к-сть дівчат.

    п.с. я пас :)