Вишивальницям-початківцям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем kati, 25 Вересень 2009.

  1. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Написано, насправді не зрозуміло, але я б вважала лише те що на підлозі.
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Ну так :) Ваша схема напевно з якогось журналу, тому там не надто детально все розписано. Але в схемах розроблених фірмами, що випускають набори для вишивання, один символ означає, що цим кольором вишивається тільки хрестик, а для півхрестика є інший символ
    Сподіваюся, що ви зрозумієте те що я тут накалякала
     
  3. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Маю питання - замахнулась я ось на таку красу[​IMG] не знаю чи подужаю, хочу вишивати по підбору, але в оригінальному наборі пише, що використовується Аїда 18, а на тій схемці, що я купила пропонується 14. Чи якась суттєва різниця і чи картина від того сильно не втратить. І чому, взагалі, перенабір роблять на іншій Аїді? Вибачайте, якщо питання трохи глупі, просто для мене це велика робота і не хочеться напартачити. Дякую
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    робота справді велика, тому перше, що б я радила, подивіться перенабір, чи він хороший, чи нема багато поодиноких хрестиків...
    Щодо канви, то на 14-ій вишивати легше, але хрестики більші, тому і сама картина є більшою. Я б таку красу вишивала на 18-ій, тим більше, що так радить розробник схеми.
    Це звичайно моя думка, але цю роботу я б, мабуть, вишивала по набору. Тут важливі плавність переходу кольорів, їх реалістичність, а в підборі одна нитка може зіпсувати всю красу.
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    На 14-й аїді картина вийде величезна, і гарно дивитись буде тільки здалека. Як боїтесь братись за дрібну 18-у, то вишивайте вже краще на 16-й, ніж на 14-й.
     
  6. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Набір трохи дорогуватий, а в мене вже є із запасів більша половина ниток. А якщо вишивати, наприклад, на 16, тобто якщо в схемі(перенаборі) пише 14, а я візьму 16 - то це ніяк не вплине на якість в гіршу сторону?
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Просто на 16 буде картина меншого розміру, ніж на 14.
     
  8. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Думаю, що ні... Це не є аж така велика різниця в тканинах
    А вишивання в скільки ниток передбачено в схемі?
     
  9. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Здебільшого в 2, лише деякі півхрестики в 4
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Я дуже часто 14 Аїду заміняла 16-ю, і вважаю, що картина від того не постраждала, а навпаки виграла, стала більш чіткою і значно меншою.
    А от що тосується заміни 18-ї на 14-ту, я б ризикнула замінити. Можливо в тих місцях, де мало б бути більш об"ємно буде трохи не так випукло.
     
  11. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Перенабір не роблять на іншій Аіді просто в ПМ стоїть 14 каунт по замовчуванню.Дівчата котрі роблять старанно перенабір вписують №канви і котра була в оригіналі.Я би на вашому місці ще пошукала рідну графіку цієї схеми,перевірила чи вірно перевели нитки ,бо я особисто не дуже довіряю схемам які продаються магазинах.14 Аіду я б не брала тому що не буде чіткості ,можна 16 а найкраще 18 бежевого кольору як рекомендує виробник.
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    купила я нарешті тканину.... але коли прийшла в маг то геть розгубилась. Продавці радять нитки Гамма кажуть шо нема різниці між ними і ДМС , і купа купезна вишивальних заготовок на стінах..... ціни від 100 грн і до 1000 . в мене такі питання :
    1. яка різниця між дмс і гамма?
    2. чи вишиваєте ви на таких заготовках? Вони добрі чи краще схеми шукати ?
    3. якшо є схема , ну допустим картина, то треба відраховувати поступово кожен хрестик як то колись робила моя мама чи вже придумали нові методи перевишивання ))) ?
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    дмц має більшу палітру, тобто якщо переводити дмц в гамму, то може не бути відповідного кольору. Я би сміло вишивала гамою, якщо це якісь квіти\природа\прості картинки. А от людей, де тре вгадати тон шкіри, я би не ризикувала.
    не вишиваю, пробувалала, мені не сподобалось.
    вишиваєм як і колись, рахуєм хрестики:) Хіба що маркер для розграфлення тканини придумали. Мені дууууже зручно
     
  14. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Я теж колись пробувала, але мені легше по схемі вишивати. На нанесеному малюнку іноді нечітко видно який має бути колір, хрестик нечітко розміщений на тканині... Правда, я пробувала давно.

    Маркер - дуже потрібна річ, особливо, якщо вишиваєте великі роботи. На рахування хрестиків йде значно менше часу, ніж при вишиванні без графлення.
     
  15. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    З свого досвіду можу сказати, що різниця є:
    1. Ціна більше доступна ніж ДМЦ
    2. Гамма не має такого блиску.
    3. Перевід не співпадає на всі 100 %

    В тих випадках, де використовується багато відтінків одного кольору, тоді краще вишивати тими нитками які вказані в схемі.

    Радила б Вам купити Дімівський набір там нитки, тканина і голка є в наборі. Вам це не буде дорожчим ніж купувати тканину і нитки окремо. Дівчата які вже давно вишивають і мають значні запаси ниток від попередніх процесів,
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    дічата, вдячна вам від душі направду. Так добре все розказуєте.....бо я такий чайник в тому....

    де? хто виробник?
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Виробник Dimensions. Де: напр., в Аґрафці
     
  18. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Взагалі в будь-якому магазині вишивальному. Просто, мабуть, не вибирайте зразу щось складне з великою кількістю кольорів.
     
  19. Pozitiv

    Pozitiv New Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Різниця, як на мене - величезна. По ціні гамма мало не вдвічі доступніша. Але французькі яскравіші і більш блискучі. Дуже гарно ведуть себе під час прання (але ,мабуть, це суттєво лише для одягу). Недавно підбирала на одну схему для переводу - зосім не співпадає(((
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    от маю на руках каталоги Riolis чи чули шось про них? то теж готові набори і нитки і все таке.
    і ше вичитала у вас тут таке поняття - півхрестик, він для чого? чи мені як початківцю він треба?)
    моя ж дитина виявила бажання вишивати, ну я замість того аби навчити її бодай зеленому поняттю , пішла купила маленьку схемку 10*10... грушка там намальована.... ну тепер сиджу вишиваю сама тую грушку ))
    голки тепер такі модні, тупі...во. А я ше пам"ятаю як мама колись тими звичайними вишивала)
    ну і по маркеру? для чого саме він?
    я так того боюся... отак як справді розвишиваюсь, як то я маю ті нитки вибрати....мене з магу точно виженуть як буду морочити їм голову.