Вишивальницям-початківцям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем kati, 25 Вересень 2009.

  1. Pozitiv

    Pozitiv New Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Півхрестиком гарно вишивати тіні. А голок тупих я теж не дуже люблю, так як закріплюю нитку на лицевій стороні під хрестиками, а тупою туди деколи важко дістатися.
     
  2. opko

    opko Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Riolis - це готові набори, де є нитки, тканини і схеми. Тут мої готові акварельні піони від Riolis. Ефект акварельності досягається власне півхрестиком.
    Маркером графлять тканину, щоб легше шити (може звертали увагу на голубеньку сіточку 10 на 10 хрестиків на процесних роботах).
    Є спеціальні таблиці відповідності кольорів різних виробників.
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    вони в мене в каталозi теж э )
    то як вам той рiолiс? дякую.
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Маркером графите тканину на квадрати 10х10 хрестиків. Схеми розграфлені також 10х10, тому легше вишивати, рахувати місце розташування хрестика і, відповідно, робиться менше помилок.

    Якщо він буде в схемі, то треба. Але це зовсім нескладно, а нвіть простіше, ніж хрестик (швидше)
     
  5. opko

    opko Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    В цього виробника не подобається тканина, яку вони дають в набір. Це аїда, але якась дуже дзюркава, то я вишивала на 14 Zweigart. А ниточки мені подобаються.
     
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    ну i дурне питання, як вишивати шоб хрестики лягали рiвно?
    зверху вниз? злiва на право?
     
  7. opko

    opko Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Як Вам зручніше, вони лягають рівніше на звичайних п'яльцях, а ще краще на рамці-п'яльцях Q-Snap.
     
  8. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    zetta, правильно буде від нижнього лівого до верхнього правого-нижній стібок, а верхній відповідно навпаки.
     
  9. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    А чому правильно саме так? ІМХО, кому як зручніше, так і вишиває.
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    а просвітіть мене темну, як порахувати вартість канви? наприклад: мені треба розмір 40Х50, ціна 100 грн за метр погонний (ширина 1,5 м). я щось ніяк не можу зрозуміти як то рахувати...в принципі спільними зусиллями в офісі дійшли що то мало би коштувати 8 грн (складали мудрі пропорції і рівняння), але я так думаю то щось замало
     
  11. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Якщо вона продається по метрах погонних то Вам вріжуть найменше 40см. і заплатите 40 грн. Решта 100х40см. залишиться Вам на майбутнє.
    Чому Вам вийшло 8грн., мені якщо врахувати що Вам відріжуть клаптик 50х40 виходить - 13,33грн.
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    просто дівчата з магазину казали що як мені треба менший кусок то вріжуть менший...я як купую канву то завжди кажу розмір і мені ріжуть саме стільки, скільки треба, але от нині захотіла сама порахувати і ніяк((
     
  13. opko

    opko Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Трохи мало. Вам потрібно 0,2 кв. м.(0,4*0,5) тоді як 1,5 кв. м. коштує 100 грн. Рахуємо (0,2*100)/1,5=13,33
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    аналогічно
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    я так і знала що програмісти і дизайнери то окрема раса))) дякую дуже!!!
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    ??? і як той шов назад голкою бекнути правильно? підкажіть.
    а нитки як підібрати по номерам? я таки почну з гамми. Грушку подолала)) ура.
     
  17. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Можете глянути тут
     
  18. opko

    opko Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям


    Інсталюєте на компі програму Pattern Maker for Cross-Stich, що призначена для створення і перегляду схем для вишивки хрестом у форматі xsd. Pattern Maker включає в себе безліч різноманітних і корисних функцій: вибір видів стібків; кольорів ниток різних фірм; редагування на свій смак кольору і символів для його позначення; інформацію (ключ) до схеми та багато іншого. Тоді у Вас відпаде питання з підбором ниток.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Вернісаж треба читати. У нас ціла тема про різні шви є. ;)
     
  20. Pozitiv

    Pozitiv New Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    Made in USSR, я рахувала якось так: (40*50)*(100/(100*150))=13,33, де (40*50)-кількість потрібних квадратних см, (100*150) - кількість наявних в метрі, тобто 100/(100*150) - ціна квадратного сантиметра.
    Оце я намудрила))))) Можливо є простіша формула
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2012