Вишивальницям-початківцям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем kati, 25 Вересень 2009.

 1. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Ну найперше - не спішити і не ставити собі одразу планів "вишити картину до кінця тижня", вишили сьогодні 100 хрестиків - добре, 10 - теж прекрасно. :)
  Ну і ще я не сліпаю і не вираховую КОЖЕН хрестик - одразу схоплюю зі схеми якісь ніби фігури одного кольору (ну такі типу як в тетрісі) і запам"ятовую - "8 хрестиків вправо, 2 вверх, потім вліво зі зміщенням на 3 хрестики ще 5". Звучить якось страшно (бо не знаю як добре пояснити), хоч насправді так набагато простіше і швидше виходить бо в схему треба дивитися раз на 10, наприклад, хрестиків.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  А в мене якась ніби гарячка почалась вишивальна :girl_haha:
  Я теж вибираю фігури, бо вишиваю по кольорах, але поки ті фігури вирахуєш, щоб порахувати добре відстань від цієї фігури до вже вишитої :girl_impossible:
  Як це люди фільми дивляться і вишивають, в мене в голові не вкладається :girl_in_dreams:
   
 3. Sweet kitty

  Sweet kitty Вишивалочка

  то просто так з непривички
  з часом самі так будете
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Made in USSR

  Made in USSR Well-Known Member

  мені найкраще вишивати з монітора. встановіть собі Pattern Maker for Cross Stitch, там є функція виділення одного кольору. Так набагато легше.
  Ну і коли вишиваю, то фільм більше слухаю)))
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Корисно Корисно x 1
 5. GalkaSv

  GalkaSv Active Member

  Взялася вперше вишивати сорочку нитками на полотні без нанесеного малюнка. Купила домоткане полотно 10, принаймі так сказали в магазині, нитки DMC, по звичці почала вишивати в дві нитки (так вишивала на аїді 14), то хрестика невидно, виглядає, як джгутик, вишиваю півхрестик через дирочку. Порадьте в скільки ниток потрібно вишивати на такій тканині?
   
 6. octavia

  octavia Well-Known Member

  Вишивати треба в основному 2 нитки ДМС через 2 нитки основи. Якщо хочете дуже крупний узор то можна 3 нитки основи. В квітковому орнаменті через 3 нитки буде не погано виглядати , в геометричному не дуже .плюс вишивати складніше через 3 ніж через 2 нитки.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. GalkaSv

  GalkaSv Active Member

  це я вишиваю сорочку сину, можливо це вишитий перший стовпчик виглядає так, а буде взір, то вигляд змінеться. Дякую, що відгукнулись!
   
 8. Made in USSR

  Made in USSR Well-Known Member

  на такому полотні треба вишивати через 2 нитки, бо через 1 то дуже дрібно буде.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. GalkaSv

  GalkaSv Active Member

  я так і вишивала спочатку, через дві нитки я просто неправильно виразилась, написала через одну дирочку, мені спочатку здалося, що це дуже густо але коли вишила весь взір, то вийшло гарно.
   
 10. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  Дівчата, порадьте, будь ласка, перший раз збираюсь оформити вишивку. Вишивка не покривається склом, правда? Я просто планую цю картинку на кухню наразі, і от думаю, може би практичніше було під склом, але тоді, мабуть не видно текстури і рельєфу?
   
 11. Jusi

  Jusi Ловець емоцій

  Чому не покривається? Я свою першу картинку, коли здавала на оформлення, то зробили і рамку, і паспарту, і скло :scratch_one-s_head:
   
 12. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  я не знаю, та я так подумала, що, коли прийду оформляти, то вони мене точно загітують на то все, бо то їхні гроші, але як воно насправді робиться/виглядає, я не знаю. То все ж, як краще?
   
 13. Made in USSR

  Made in USSR Well-Known Member

  покривається, тим більше на кухню. Якщо там є багато французьких вузликів, то може трохи постраждати загальний вид, а якщо тільки хрестик і напівхрестик то все ок. Дехто радить не притискати скло до тканини, але тоді картинка "пливе" і вигляд теж не дуже. Я би тільки радила дати антиблікове скло, воно дорожче, але вартує того
   
  • Подобається Подобається x 2
 14. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  це таке матове?
   
 15. Khrystik

  Khrystik Хороша дівчинка :)

  маю в кухні 4 картини, без скла. вже 5й рік висять і ніц їм не бракує.
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Made in USSR

  Made in USSR Well-Known Member

  так, саме таке
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Rostuslavchuk

  Rostuslavchuk Well-Known Member

  @Mansikat візьміть собі антиблікове скло і Ваша вишивка буде виглядати, як без скла (воно не набагато дорожче, в загальному різниця на оформленні 20-30 грн ніж оформляти зі звичайним). Але я завжди даю скло, ви ж платите гроші за рамку-оформлення(натяжку, кріплення під рамкою), а потім прийдеться знімати і прати, і якщо самі не вмієте натягувати, то знову нести і платити за оформлення (натяжку, кріплення).
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  Дякую всім за поради стосовно оформлення, і я вже з наступним чайниковим запитанням: купила набір, і там полотно в такому твердому стані) то так і починати вишивати, чи спочатку попрати?

  Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
   
  Останнє редагування: 22 Жовтень 2016
 19. Alstroemeria

  Alstroemeria Well-Known Member

  Саме так, якісна канва повинна бути твердою. Спочатку буде незвично, але в процесі вишивки стане мякшою. Для зручності можете спробувати п'яльця чи снапи.
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Elizzabet

  Elizzabet New Member

  Починаю вишивати парні сорочки, скажіть, чи хтось пробував комбінувати вишивку нитками і бісером у одній сорочці? Наприклад, чоловіча повністю нитками, а жіноча: квіти — бісером, а геометричний взір нитками.