Вишивана сорочка в процесі

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Niferttiti, 16 Вересень 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    E8A0E8ED-010B-449A-9161-30E901F4948E.jpeg Процес триває. Мені поки подобається)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    A8F6B096-26C4-4207-AF17-17EEBCFCB850.jpeg Почала нову сорочку. І потребую колективного розуму). Ще не до кінця визначилась які саме квітки мають бути. Це частина рукава. І різні квітки. Яка з них найкраща)?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Яка краса, мені от всі подобаються. Я б і лишила отаке поєднання, можливо крім нижньої маленької.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вони всі ніби з різних опер). Мені якось не дуже пасують між собою. Велику точно залишу, то я з нею намучилась). Решту під питанням).
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    сіру заберіть) решта ок
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kalyx

    Kalyx Active Member

    А мені велика і сіра навпаки пасують Трьохколірна може бути, але у вас з такою вже є сорочка, я б не вишивала . Нижня і велика не поєднуються по формі пелюсток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    насправді в природі поряд ростуть і ягоди і квіти з гострими і круглими кутами..
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Мені, навпаки, подобається, що вони всі різні і «не пасують» одна до одної. Ручна неповторна робота, око чіпляється за цю «неідеальність і несиметричність»
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Висловила свою думку щодо поєднання запропонованих квітів у певній кольоровій палітрі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно, то мені та трьохколірна теж якось не вписується. Не можу зрозуміти чому). Певно її першу випорю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Новий варіант. Як вам? Дуже потребую відгуків).
    FDAF3288-2066-48B0-887E-7C1E17A541BA.jpeg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а яка задумка?в плані кольорів?
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Різні відтінки синього, блакитного. Є ще трохи сірих різних відтінків. Думала ще трішки рожевого додати, але мені щось не дуже. Ну і темний холодний зелений. Його багато)
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    серединки жовті не хочете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Там будуть крапочки). Але зовсім трохи насиплю).
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мені ідеально так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    89B4EB1C-411D-4616-BD67-E8B7369AE4D0.jpeg Потребую поради: вишиваю сорочку сину, вперше, чи добре я обробляю горловину? (Відстань, ширина і т.д., бо роблю це вперше, досвіду ніякого не мала, глянула в неті як то робити)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Cандра

    Cандра Member

    Робила за 4 ниточки, не роблячи проміжку[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    0FC2152D-DB5A-4C40-AFCE-A83A56C40D24.jpeg 63718AFA-62D9-4C67-8795-E8D645C5DE28.jpeg Сорочечка для доні. Почала вишивати десь коли доні було 4 місяці. На залишку тканини. І оскільки не мала тканини на рукава (а полотно старовинне, домоткане, і підібрати аналогічне проблематично), то закинула весь процес. Та карантин змусив переключити голову, і я таки знайшла кавалок. І процес пішов далі). Поки так. Зелена нитка закінчилась.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 3
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    C5408789-08D7-4785-8838-A01257A38940.jpeg Потребую поради: як мені краще доробити під розрізом для горловини? В голову поки приходить лише так як зверху пропускаючи одну нитку, так до самого низу...
    також розумію що певно пропустила забагато між узором та швом горловини, спробую ще один ряд блакитний зробити, буде майже впритул до шва горловини