Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Жемчужинка, 14 Серпень 2009.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    бісер таки різного розміру
     
  2. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    Дівчатка і до вас, почала з іконки мамі на ДН такої як Лідочка, трохи криво, бо нічого не читала та не показували, просто взяла та почала вишивати))))
    І питання, хочу собі чорну вишивану заготовку на сорочку, де таке чудо знайти)))
     
  3. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    Бабусина Скриня, Барвиста Вишиванка, Магія Візерунку, і купа інших, але на домотканному полотні не великий вибір.
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    ніхто ж не буде сорочку так зблизька розглядати як Ви поки шиєте, та й думаю, що воно ще трохи сяде при пранні і так в очі не кидатиметься
     
  5. luda sik

    luda sik New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Доброго вечора. Тільки розпочала вишивати бісером. Першим був рушничок на спаса, далі хочу вишивату блузку на габардині. Підкажіть, як правильно приклеїти флізелін, тільки під місця вишивки чи на все полотно?
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Тільки під вишивку. Так щоб тканина і флізелін тягнулись в різні боки
     
  7. luda sik

    luda sik New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Підкажіть, будь ласка, може в кого є таблиця відношення кольорів ниток ДМС до бісеру PRECIOSA. Прийшла заготовка на блузку і бісер, а в схемі вказані тільки номери ниток ДМС, заплуталась з підбором кольору.
     
  8. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Моїй знайомій замовили чоловічу сорочку і в неї виникла аналогічна проблема. Спробувала вишивати через 1 нитку - все дуже стискалалось і полотно аж скручувалось. Попорола. Спробувала через дві нитки - зарідко. Тоді вона вмудрилась вишити бісеринку в квадратику 2 на 3 дирки (тобто по вертикалі вишивала через 1 нитку, а по горизонталі - через 2, чи навпаки))). То був візерунок із соняшниками. Малюнок трішки витягнувся, але майже непомітно і виглядало набагато краще, ніж в двох попередніх варіантах.
     
  9. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Просто ви, мабуть, вишивали на готових кольорових заготовках. І, якщо навіть і були проміжки між бісеринками то вони не так кидались в очі, бо в кольорі все зливалось. А тепер змінили тканину і зразу відчули, що щось не так)) Я навіть коли голку поміняю, мені робота вже йде не так)))) Тим більше, під лупою ті проміжки ніхто розглядати не буде. Якби білий бісер був китайським, то тааааак, було би видно, а білий бісер на білому полотні))) Головне, щоби, якщо щось і не так, про то знали тільки ви. Як вишиєте, зшиєте , то буде зовсім інший вигляд. І не треба нікому казати: "Ой, могло би бути краще, але мені отуто щось не зіграло")))