"Виставляння" на роботі

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Wanderlust, 3 Червень 2009.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    скоро ДН, потрібно нагодувати колег.
    думаю-думаю, фантазії мало, 8 людей, їсти будем "на природі" але в обідній час, тобто бутери стандартні вже виключаються, тре щось шоб не нарізати під час.
    Поділяться цікавеньким, бо поки тільки салат надумала грецький великий лоток. замість бутерів можна було б маленьки булочки але теж тре придумати що в них класти (кожен собі на ходу)

    + без м"яса, рибу можна
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    А чому канапки ні?
    Тут дуже часто роблять сендвічі зі салатом із яйця, або з фаршмаком так званим. Робиться з квадратного хліба. Скаладаєте дві скибки, між ними салат (ще можна листок салати зеленої дати) і розрізаєте по діагоналі. Такі трикутнички наскладати в пластикову велику коробку - і супер!
    Ось таке фото знайшла, аби уявлення якесь скласти.
    [​IMG]

    А ще тут роблять різні маси. У них можна вмочувати чіпси, крекери або овочі (огірок нарізаний кружальцями, маленькі морквинки, сиру цвітну капусту чи броколі тощо) та так їсти. Теж дуже класно на такого роду перекуски.
    Куповане виглядає отак:
    [​IMG]
    Але таке можна самому зробити без проблем і не конче аж так гарно.
    Ще таке саме можна зробити з різними видами сирів:
    [​IMG]

    Тут таке йде дуже швидко й на ура.
     
    • Подобається Подобається x 18
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    як варіант, можна купити або спекти (я би купила) кошички і начинити їх різними салатками (2-3 різні салати) наприклад (я таке часто робила) - дуже смачно сир білий з червоною паприкою в кошичках, традиційне олів'є чи щось типу корейської моркви... ще можна купу нафантазувати..
    накупити просто овочів і помити та порізати їх наперед.
    Піцци годяться на перекуску на природу.
    Також я би ще нарізала фруктів - зокрема яблук, апельсинів, бананів і можна купити і помити трускавку

    А взагалі можна вагон всього придумати і написати,а зробите ви всеодно виходячи зі своїх можливостей, тобто виходячи з бюджету:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі


    ех, я теж згадувала про ті круглі "коробки" із різними овочами+діпи або сухофруктами, як у вас на малюночках. дякую, певно таки бутери якісь придумаю, бо жінок булочки лякають часто
     
    Останнє редагування модератором: 3 Червень 2009
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Я робила Данилові на Перше Причастя речі з якими не треба довго бавитись.

    Я робила баба-ґануш з крекерами. Дуже смачна мачанка з баклажану. Можна зробити день перед тим а тоді лишень принести на роботу. Ставите на середину Баба-Ґануш а довкола викладаєте різні круглі крекери.

    Корзиночки з курячим або крабовим салатом. Корзиночки я купувала готові з французького тіста. Можете зробити самі з готового тіста а можете тісто самі замісити і напеки корзиночки. Салатку можна зробити за 8 годин до забави.

    Можна зробити дуже смачний сирно-грибовий пиріг, який потім крається на трикутники і йде як канапки. Дуже простий в приготуванні і дуже смачний. Перепис можу дати, якщо хочете.

    Також робила баґет. Берете довгий тоненький батон/баґетку. Розрізаєте на половину але не до кінця. Смаруєте баґет намазкою яка вам найбільше смакує - майонез, сир домашній, сир філадельфія - тоді на верха складаєте мяско, паприку, варене яєчко, корнішончики або квашені огірочки, і закриваєте баґет, гарно замотуєте його в поліетелен і даєте настоятись на ніч. Потім на наступний день краєте як канапки. Дуже ефектно і смачно. Моїм сподобалось.

    Також я за тарелі з різними свіжими овочами. Обовязково зробіть до овочів мачанку зі сметанки.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Такі канапки зробити з бородінським чи сірим хлібом - смакота!!!

    А мачанку я найбільше люблю із шпинатом та з фети... мммм... [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2009
  7. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    пишіть не стидайтесь... в мого муженька за місяць+1день також дн:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Якщо святкуєте в колективі, де більшість жінки, то найкраще підуть овочі, сир, оливки, можна на шпажку нанизати різні комбінації овочів, + сир, оливки чи гриби, звісно фрукти, до Богданчиного списку я б додала ще черешню, виноград.
    У моєї мами на роботі люблять ще шпажки з оселецем і чорним бородінським хлібом, або щось з червоної риби. Тривіально і просто варені яйця, порізані навпіл з зеленню, сіллю, перцем
    І ще додам, я б не робила нічого з майонезом взяла його окремо, кому потрібно сам би додав.
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    а Маруся як завжди нагнала повний рот слини( і це майже в 12 ночі)....ну хоч би рецепт тої Баби написала!!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Дуже а дуже простий. Берете один файний баклажан і відрізаєте йому дупку (то де було стебло). Ставите в духовку 450 Фаренгейта або 200 Цельсія на пів години, хвилин сорок. В між часі обриаєте 4 зубчики часнику. Можна менше, якщо ви не дуже любите гостреньке.
    Так ось, витягуємо баклажан з братрури. Розрізаємо на половинку і все вмістиме даємо до блендера. До мякуші додаємо 4 ложки оливкової олії (я додала лишень дві), 4 зубчики часнику, солі до смаку. Пульсуємо аж зробиться однорідна маса. Викладаємо масу в миску і додаємо:
    пучок дрібно покраяної зеленої петрушки
    ложку сметани або сиру (творог) - я давала сметану.
    сік з пів цитрини. Можете додати більше, якщо вам буде смакувати більш кисленьке.
    в оригіналі до маси додавались ще дрібно-покраяні зелені оливки. Я додала десь 10 дрібно покраяних маринованих огірочків. Вийшло дуже добре.

    Все гарно вимішати.

    Викладаєте в вазочку і подаєте з крекерами. В оригіналі зверху ще поливається ложкою олії. Я не поливала.

    І ще один єврейський дип з гороху нут (chickpeas) - Хумус. Я його також дуже люблю з крекерами або трикутничками з піти.
    Одну баньку гороху, 2 зубці часнику, сік з одного-двох цитрин, приблизно 100мл олії. Можна і менше. Сіль, перець.
    В блендері збити горох з часником, додати олії і цитрини щоб було не надто рідка консистенція. Посолити і поперчити до смаку.
    Щоб зробити трикутнички з піти. Паляниці піти краємо на 8 часнин і підсушуємо в духовці.
    На таріль викладаємо наші чіпси а в середину в салятирці мачанка, йменуємо в східних народів - хумус.
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    скоро-скоро....і в нас баклажани підуть....:haha:))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Я на "виставляння" роблю завше:
    -закриті канапки, або лаваш з різними начинками
    - на "ура" йде сиркова маса з часником і зелениною
    - сир твердий різний (вдома порізаний кубиками), виноград, горіхи, оливки, а збоку кладемо шпажки в най гості самі собі комбінують
    -пиріг з листкового тіста (начинку дофантазовуємо по смаку)
    -гарно порізані овочі
    - вдома запікаємо м'яско (назвають ще буженина, ну таке щоб можна було і зимним їсти)
    - якщо є гриль то кладемо на нього все що маємо (я, наприклад дуже люблю грильований молодий часник), баклажани-помідори-перець болгарський, рибку-курку-ковбаску...)
    - на солодке якесь домашнє печивко,чи закритий солодкий пиріг...
    А головне, всіх присутніх залучити до створення персонального моментального їдження - так всі залишаться задоволеними в на вас нарікати не зможуть:girl_haha:

    Я-я-я-я дуже такий перепис хочу:girl_cray: Будь ласочка!
     
    Останнє редагування модератором: 4 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Пиріг і справді дуже легкий в приготуванні.

    Сирний пиріг. Тісто:
    125гр масла або марґарини (я брала палочку 112 грм)
    3 столові ложки сметани
    дрібка солі
    щіпка соди
    мука. скільки забере, щоб було не липке але мягке тісто. в мене приблизно пішло коло двох склянок.

    Я робила в міксері. Мягку марґарину втерла зі сметаною і додала муки аж поки тісто не трималось купи. Все. Тісто завиваємо в циратку і в холодильник. В переписі писало, що тісто має вистоятись в холодильнику ніч. Але в мене не було часу, то я дала на 1.5 години до морозилки.

    Поки тісто опочиває в залежності того що ви хочете додати до середини готуєте продукти.
    Начинка у мене була така:
    4 плавлених сирки потерти на дрібній терці. У мене було 3 сирки Hochland. До них додати 4 яйця. В переписі ще мала додаватись зелена цибулька, але я додала 500 грам грибів присмажених з цибулею. Можна додати ріжну зелень, за бажанням, так кріп, петрушку.

    Виймаємо тісто з холодильника і ділимо на дві частини. Розкачуємо і викладаємо в бритванку. У мене була прямокутна. Я спочатку думала що тіста замало і треба буде меншу форму, але воно дуже гарно розкачалось на стандартну прямокутну форму.
    Отже, на дно іде тісто, тоді викладаємо начинку і наверха розкачана друга половина тіста. Отже виходить такий пляцок. Зверху поколоти видельцем аби виходило повітря. Я забула то мені зробився горб при випіканні, але я потім проколола його ножем і пляцок файно вирівнявся :girl_haha:

    Пекти в духовці 180 градусів до румяного кольору. Я приблизно пекла хвилин 45. Але це залежить яка в вас духовка.

    А ще в переписі нічого не писало чи смарувати пиріг зверху будь чим чи ні. Я посмарувала жовтком і воно дало дуже гарну блискучу скоринку, так що прикрашати нічим екстра не треба було. Після того як вистигне. Розкраяти на квадратики або трикутники і можна прикрасити крапелькою майонезу, кружальцем оливки і гілочкою зелені.

    Я собі подумала що таку смакоту файно подавати до росолу замість хліба.:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    можна поточніше про лаваш, він же величезний, якось ріжете? і що в середину кладете?

    горіхи які? щоб на шпажку наджувалися, крім грецьких
     
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    То має бути файне:y:, вже собі уявила:). Тільки таке питання, Марусю: ті 4 яйця у начинку - то мають бути варені і покраяні, чи сирі? Бо якщо сирі, то чи не буде маса заволога?
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Сирі, тільки сіри. Воно потім сир топиться а яйця тримають то все в купі.
    Маса рідка коли виливаєш але потім дуже файно гусне.

    Лаваш покраєте потім. Закручуйте як є такий великий. Потім покраєте на порції.

    Горіхи? Дуже раджу горішки до пива - міґдали.
    Беремо мішечок міґдалів. Кидаємо на кип*яток на кілька хвилин. Витягаємо і знімаємо шкірку. Після того на пательню виливаємо 2 ложки олії, 2 ложки масла, додаємо горішки. В миску насипаємо сіль і сухий розмарин. Посмажили горішки 5 хвилині кинули в мишку з сіллю. Вимішали і подали. :girl_flirt:
     
    Останнє редагування модератором: 5 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  17. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    а просто тортик и вино - или так нельзя?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Я от читаю і думаю як добре що у нас на роботі це виставляння закінчилось. А колись один на перед одного, щоб не повторювалось, щоб оригінально, щоб і смачненьке і т.д. Сидиш, вишукуєш, робиш...не виходить, викидаєш... Яке тоді свято в тої людини?
    І от одного разу на зборах вирішили - тільки вино, торт, фрукти. І більше нічого. От і радість всім і проблем менше і бюджет ціліший.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    В Америці взагалі нема такої традиції як виставляння. Коли у вас день народження то ВАМ роблять подарунок у вигляді тортика і кави.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    2Halina абсолютно поддерживаю :), часик посидели и разошлись. а кто дорог сердцу того можно и на семейный праздник позвать
     
    • Подобається Подобається x 3