"Виставляння" на роботі

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Wanderlust, 3 Червень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    На кожній "роботі" власні правила....де тортиком обходяться, а де потрібно салати, канапки і все інше нести....це де як заведено.....Якщо Ви прийшли на роботу , де всі співробітники виставляються, білою вороною якось не хочеться бути.....
    А мені ця тема в сам раз..... мені сьогодні чоловік повідомив, що на понеділок йому на роботу треба " виставлятись", тому дяка за ідеї, будем фантазувати
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Та я все це розумію. І просто розказала як у нас на роботі все змінилось.
    А тема хороша. Сама все перичитую, пригодиться щоб виставити не тільки на роботі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    да наверное, наверное мне просто везет с работой :). хотя вот бабушка в бухгалтерии работала - так у них каждое день рождение - это был процесс вымахивания друг перед другом - а кто круче приготовит :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    У нас так, у нас!!! :girl_claping:
    Мені зробили сюрприз. Я навіть не підозрювала!!!
    Кличуть мене на нараду. Я заходжу, а там торт із квіточкою з цукру посередині й мені "гепібьоздей! співають... :girl_in_love: То було щось! Сюрприз на всі сто!!!
    Потім я тортик покраяла, на тарілочки розклала, ми всі його з*їли (всі на стоячи в основному), полялякали трохи та розійшлися. А на згадку я дістала листівку з вітаннями від кожного працівника. :girl_in_love:
    Це мені тут дуже подобається, тут ніхто не париться так, як у нас, і нема хизування, все просто й по-людськи! :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    в нас на роботі раніше теж було "випьондрування" : канапки різних видів, м"ясне , салати, два торти, випивка, фрукти і все на що фантазії вистарчить:girl_mad:. а зараз колектив збільшився у три рази, на всіх не наготуєш, свято обходиться тортом або двома, фруктами, соком, мінімально спиртного, бо тепер всі на роботі строго не питущі і все:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    У нас на роботі дуже хороший колектив, та більше ми як сім"я . В нас він правда не великий, 8 чоловік з директором і бухгалтером.Працюємо разом вже майже 6 років.Тому всі дні народження ми святкуємо разом.Готуемо і салатики і канапки і 2-гі страви, солодке, іт.п. Сідаємо святкувати з 13*00.Приходить мій чоловік до компанії,навіть якщо це день народження когось з колективу.І я завжди рада зустріти своє день народження в колі співробітників- друзів.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    А в нас колись теж було -канапки, салати, м"ясна нарізка і т.д. Та тепер ми сіли всі подумали і вирішили так не має бути, чому людина в свій день народження має "паритись" що виставити? Тому тепер в нас традиційно-торт, фрукти, цукерки і буває інколи курка, але то вже за бажанням
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Які ж все-таки бувають запльоти з інтригами у бабському колективі!
    Через завал на роботі довелося вийти з відпустки, а тут ще й день народження скоро, от я і кажу одній з тьоток, яка типу старша в кімнаті, що мабуть виставлюся на тиждень пізніше, тому що зараз посидіти не дадуть. Та руками замахала, вперлася, що нічого не треба, тому що я взагалі у відпустці, а тут ще спека і т.д.... Ну не хочете - як хочете... :confused:
    Я погодилась, але вирішила все-таки принести хоча би тортик-фрукти-хороше вино (її в курс не ввела)...
    І що ви думаєте? Доносять мені, що того ж дня вона полетіла до начальника, видала свою ідею за мою і описала, що я рідкісна жмотка! :girl_mad:
    Якщо чесно, для мене ці п"янки на роботі з нещирими вітаннями і тостами - чиста каторга... Тільки думай, як вгодити, а тобі потім ляпнуть з мудрим виглядом, що щось не так, у кращому випадку просто будуть годинами сидіти і філософствувати... :girl_devil: Мені вже за годину хочеться втекти куди-небудь подалі... :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 13
  9. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Ой я колись торби тарганила шоб виставити за своє день народження, аж руки обривала: два салатики, кури, мясо..... горілки. вина, коньяки, соки, води..., а тепер думаю ну не дура. Останній раз пляшка коньяку, пляшка вина (для нас коханих), торт, і фрукти ... і усьо і хай собі хоть цілий рік говорять до лампочки мені всьо.... цього року в мене лишніх грошей не було :girl_cool: наступного року зроблю так само :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 14
  10. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Я теж підримую такі виставляння на роботі - тортик,морозиво,фрукти і легеньке спиртне.А то наготуйся перед тим,мий посуд,потім прибирай.За що, за нещирі вітання і не завжди потрібні подарунки.:girl_in_dreams:
    Краще з 2-3 коліжанками піду в кафешку,і з задоволенням проведу час у приємній компанії.:girl_claping::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    +100
    я свій останній день народження на роботі (була вже на сьомому місяці) відсвяткувала так: сирник з вероніки (скромно:girl_haha: - по кусочку всім), фрукти, 2 види кошичків з сиром білим і парикою та червоною ікрою (захотілось:girl_smile:вагітній), шампанське, вино і думаю... аж забагато. І так 22 люду було і того всього так нічого тре було - такщо отаке:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    от і в мене запара з тим всім... моя перша робота, тобто ніколи тим ділом не займалася))) вже було одне виставляння колеги, без лишнього випендрьожу - канапочки, оігрочки власного виробництва... домашня випічка)
    з домашніми шедеврами зараз не потягну - переїзди, перестановки вдома, купа роботи і без того...
    подумала що мо солодке зроблю - тортик, фрукти куплю, можливо цукерки і вино.. і далі мучить воно мене чи то нормлаьно чи ні)))
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    І в мене... а юбілей наближається, і "прогуляти" не вийде, бо прогулювала два попередні роки - одне ДН святкувала з Яркою у лікарні, інше в Австрії на лижах, то вже цього року мушу щось придумати щоб на обід і в центрі, гарно і смачно і на 20 людей... бо на самій роботі нема де і як.
     
  14. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    В мене колись на роботі було з тим простіше - солодкий стіл та спиртне, жодних канапок, перших-других страв.
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ой, я свій ДН прогуляла, бо було на вихідних і то був один з перших днів на роботі.. а тут інша причина ставити.. і питання навіть не в тому, що принести, думаю не осудять за мій вибір, але дуже незвично оте все що вперше):girl_blush2:

    ех, не такий страшний перший раз як його малюють)
    тим більше не раз допомагала на шикарнєйших виставляннях, то сама без проблем справилася, мені навіть начальник сказав, що я практично як військова людина (в нього за плечима військова карєра)
     
    Останнє редагування модератором: 16 Лютий 2011
  16. Florena

    Florena Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Неодноразово доводилось виставлятись на роботі,але у кожному заведено це робити по різному.Одні звикли до солодкого столу,канапок та спиртного,а інші до столів на яких і холодець,і салат, і чого тільки...От я пройшла і те і інше.
     
  17. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    останній допис майже 3 роки тому...
    може, є якісь нові ідеї?
    колектив малесенький, щодо десерту, фруктів, спиртного, напоїв визначилась
    а ще цікавлять закуски. гарячого не треба. 1 салат буде. що можна ще?
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    а якщо капанешки цікаві, чи корзинки з різноманітним наповненням? взяв у руку та й з'їв ( закусив) - зручно.
     
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    Аналогічно (колектив з 5 людей), але мене то святкування так вимордувало, що просто жуть. То вже історія, але напишу пару слів про святкування д.н. на роботі.
    Готувати дуже змоги не було, бо діти після роботи не дають. Тож старий-добрий магазинчик мене врятував. Обійшлась одним салатом (оселедець "під шубою"), м"ясна нарізка, сирна, печені четвертинки картоплі з часником, відбивні з шубатурки, яйця під майонезом, оселедець, мариновані корнішони і оливки. На десерт був шоколад трюфельний + багато мандаринок. Спиртне+сік. Ніби й не багато, але напряжно.
    У нас так не проходить, а так прикро. Самий ідеальний варіант - коли все спрощено.
     
    Останнє редагування: 23 Січень 2014
  20. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: "Виставляння" на роботі

    а в нас не спиртне табу..в робочий час)), та й багато хто за кермом, тому обходимось солодким і фруктами:girl_curtsey: