Вивчаємо іспанську

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем New look, 13 Жовтень 2012.

  1. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

     
  2. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Чесно кажучи я проти когось "уламувати".Бо це займає особистий час людини, а в Іспанки дотого ж це робота, а не просто розвага. Тому якщо вже уламувати, то краще потім попросити дати платний урок.

    Тільки якщо Вам це справді "не в напряг"))) Взагалі було б дуже класно таке.


    Завдання №2

    Вивчити слова з цієї таблички http://www.studyspanish.ru/grammar/phrasebook/everyday_print.html#1
     
  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Такс, я зареєструвала поштову скриньку, на яку будете скидати мені виконані завдання для перевірки :spanish_dp@i.ua . Думаю, що найкраще би було, якби я вам давала завдання у п"ятницю ввечері, а в суботу виконуєм, відсилаємо назад і аналізуємо помилки (тільки виконувати чесно, без підглядань;) )
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Шикарна ідея!
    Теж про це думаю, бо малий вчиться в іспанській школі, а допомогти йому нікому. А ось сьогодні побачила темку і дістала "волшебний пендєль")))
    Я з вами.
     
  5. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    о! де їх роздають? бо й мені часом потрібен на деякі справи... :ed4d70def841dc74b57
     
  6. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Буенос діас, сеньйорітас!
    Ке тал"? Б"єн?
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Ой, дівчата, які ви молодці! Наталю, успіхів тобі в цій справі! І чемних учениць :)
    Можете відразу вчити нове слово - la esposa :)
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    ¡Hola, amiga!

    Yo queria apprender un poquito mas. Mi español, no es tan buena. Quando miro el television puedo apprenderlos, pero no soy tan buena si necessito escribir algo. Ace tanto tiempo no usada ese lenguaje. ¡Ay, mama!

    Muchos bessos, amiga!

    Виправляй, бо я направду в писанні туго. Чекаю на завдання. Буде класно пригадати.
     
  9. marife

    marife Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    До речі. Десь мають бути на горищі підручники (шкільні) з іспанської. Чоловік по них вчив мову коли виїжджав в Мадрид на роботу. Можливо комусь пригодится.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Я теж за платні уроки. По-перше, це не тема про благочинність, по-друге, коли платиш за навчання, то це додатковий стимул не лінуватися. Психологічно спонукає до праці. Давайте елементарно вивчемо алфавіт, опрацюємо перших 3-5 завдань, а далі хоча б раз в місяць будемо просити п. Іспанку направити наші старання у правильне русло..Ось так я думаю:girl_flirt:
     
  12. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Звичайно нам все пригодиться)Якщо Вам не потрібні то ми все приймаємо)

    Дівчата то як у Вас з навчанням? Щось йде?
     
  13. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Так, альо, забули за платні уроки, а то Мартіні мене навічно забанить за комерцію. Направду, мені неважко буде виділити трохи часу в кінці тижня, щоб дати завдання і повиправляти помилки:) Тим більше для мене то буде теж файним тренуванням - з часом навіть якісь елементарні речі можуть з голови вилітати.
    Повиправляла. Непогано, прослідковується тенденція до зайвого подвоювання звуків.

    ---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

    нема тут червоної ручки і можливості ставити наголоси)) то троха зле..
     
  14. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Ми не дамо)))) Якщо так то норм.
    А як Вам дати свої пошти нам всім? Висилати на ту пошту що Ви зареєстрували?
     
  15. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Думаю, що так буде найкраще:)
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    І а ті мучіссімос бесос, гуапа!
    Йо но пуедо ескрібір, перо лео мас о менос буено, пуес ескрібе м- е/і, пор фавор!)))
    А як буде "і не тільки мені" ? но соламенте мі?
     
  17. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    no solamente a mi
     
  18. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Іспанську хотіла почати вивчати дуже давно. Пам'ятаю купила собі книжку з касетою " Іспанська за 30 днів". Трохи вчила, але потім закинула. Так що я з Вами. Часто переглядаю серіали в оригіналі, допомагає у правильності вимови слів.
     
  19. marife

    marife Member

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Постараюсь в суботу туди добратись. а кому їх переслати?
     
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Вивчаємо іспанську

    Чоловік ніби збирався у відрядження в Стрий. Перепитаю і напишу ввечері. Може, він забере...

    ---------- Додано в 14:33 ---------- Попередній допис був написаний в 14:30 ----------

    Буду сьогодні сідати за науку...Цікаво, що з того буде...