вивести пляму

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Diana, 3 Серпень 2009.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я зверталася в клінінгову компанію, то досить добре почистили. Правда, була одна задавнена плямка, то трохи не відчистилася, але в очі не кидається.
     
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Вони вдома чистили чи забирали диван? І яка вартість їхніх послуг?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @PanteraLviv
    Вдома чистили, великий диван обійшовся в 2000 грн, то акція якась була. В нас диван білий був, післи чистки дуже маркий став. Замінили.
    По самій чистці - проводиться такими великим пилососом, спочатку зволожують диван, обробляють засобами, затирають плями, потім відсмоктують бруд і рідину. Через ніч був повністю сухий.

    Диван на момент чистки відсуньте максимально далеко від стін. Бо вони кажуть, що бризгати не буде, але то не правда. Краще підстрахуватись
     
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Чистили вдома, великий кутовий диван, бежевого кольору, обійшлася чистка 450 грн., це було майже рік тому.
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    чи не забризкували все довкола?
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну по стінах точно ні, трішки по підлозі, але по моєму за собою повитирали. Пишу в ПП.
     
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Не зовсім про пляму, але дуже потрібна допомога. На плаття з якогось дива приклеїлася гумка (така, якою гроші перев'язують). Не уявляю звідки вона взялася, але треба її чимось відчистити. Плаття зовсім нове. Допоможіть, будь ласка.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Blondo4ka , спробуйте покласти в морозилку на кілька годин. Замерзла гумка мала би легко відлущитися.
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а є шанс відіпрати плями від яблука? Чи то вже все? Ваніш одразу не дав жодного результату.
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    З мого досвіду - то вже все.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, якщо не дуже кольорове, то дитячим відбілювачем, або взагалі хлору точкового на плями нанести.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я так робила і наступна пляма в тому ж місці стала чорною.
    Або так носити, як одяг для пісочниці або на шматки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Дивно, бо я хатні футболки спеціально білі беру, їх легше відчищати від плям. Такого не помічала.
     
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо свіже яблуко - майже кипятком, якщо присохло - оцет +вода (в рівних пропорціях), спочатку полити, щоб аж стікало через пляму, а потім досередини терти пляму. якщо сильно запирали, можна насипати лимонної кислоти гіркою, налити кипятку і хай лежить в тазику хв 15.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Синтетика? Тоді лимонна кислота тільки.
    Про на зло - нєа, то щоб показати собі "яка вона найкраща свекруха і бабуся для дітей і їй нісого для них не шкода "
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    Покривальце синтетичне, такого молочного кольору. Білизною я побоялась його. Завтра спробую лимонною кислотою.
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    надибала таку статейку. Як видалити 80 типів плям - збережіть, стане в нагоді!. Кажуть, щоб
    Спробуйте, може якраз допоможе.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Свіжі плями від фруктів і ягід заливаю кип'ятком
    Б/у плями мені в більшості вивились перекис+сода+плин до посуду зробити кашку і її нанести на плями. Трохи залишити і ще затерти
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не знаю чи сюди. Треба вивести запах секонду з взуття (кеди). Прати в пральній машині щось боюся, щоб не розклеїлися. Вручну ефекту певно не буде.... Вивітрювати на вулиці?