вивести пляму

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Diana, 3 Серпень 2009.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчата хелп:girl_cray:, зіпсувала шифонову блузку, замочила щоб вивести пляму а вона пустила на біле синього кольору (сама блузка біла з синіми манжетами і коміром)... Можна ще щось зробити чи то вже капець?
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ділюсь досвідом. Сьогодні поки готувала їсти, доня майстерно розмалювала новий!!! велюровий диванчик кульковою ручкою до невпізнаваності. Схопилась за ваніш іще один засіб до чистки диванів. А потім таки глянула в інтернет. Там порадили медичним спиртом. Все відійшло ідеально!!! Може тому, що свіже. Але я під враженням)!
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так-с, маю проблемку. Отже, нова пухова куртка, ще жодного разу не прана. Витягнула перед сезоном, а на ній пляма. Виглядає на щось жирне. Аж дуже в очі не кидається, майже не помітна, але я то про неї знаю, і воно мене мучить. Розмір плямки -5 копійок. Загалом куртка чиста, не потребує ні прання, ні хімчистки. Що робити? Пробувати якось локально то вирішити? Хімчистка? Випрати всю? Куртка дитяча, на вихід. Відносно дорога, псувати шкода). Порадьте щось!!!
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Може якщо не дуже і видно, то хай хоч трохи поносить, зашуркає і тоді в хімчистку?
    Я б напевно не ризикнула сама чистити невідому пляму, та шей задавнену, якщо є ризик зіпсувати річ. Хоч я і невеликий профі в тих питаннях


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    підтримую

    з мого досвіду, таку пляму локально не виведеш, я б не парилась, то всього на всього лаха
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо локально, то залишиться пляна швидше за все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. New look

    New look Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка чим можна відчистити таке на сковорідці, чи то вже гаплик їй?:girl_sad:
    [​IMG]
    Сода і Сграсаторе не відчистили.
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Дівчата, ділюсь лайфхаком. Сьогодні відносно легко відчистила зі скатертини пляму від варення, таку вже досить давню і добре засохлу. Міцеляркою на ватці.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Evynya

    Evynya Member

    Ділюсь своїм особистим досвідом: мала мазала зеленкою коліно яке розбила влітку, сама не давала замазати. Причому з того ляку ми це робили у залі на дивані. В результаті - зеленка розлилась по дивану і підлозі. Але я відмила!!! Знаєте чим? Звичайною німецькою сіллю від плям Денк Міт. Брала по інтернету по наводці тут - Інтернет-магазин Хмарка. Може і в магазинах де є. Швидше що є. Бо то річ хороша і про неї мають знати. Ще і недорога. Мені пачкиза 60 грив. вистачає на пів року на плями. Але я вже звикла замовляти по нету та і нехай. Може ще і пощастило бо "по свіжому" відмила, як кажуть, не чекаючи доки засохне. Я спершу зробила кашку з водою з тої солі від плям, потім її виклала на розлиту зелену плямищу, на підлозі теж так само (дошка дерево). А потім - чекала хвилин 5. І терла мокрою губкою .Як побачила що пляма зникає - стала змивати водою. Диван тепер рожевий досі. А сіль та, до речі, і траву відпирає, і ручки, так що спробуйте кому треба. Раптом вам підійде і буде корисною моя порада.
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2020 ---
    звичайний наш український кріт-антижир. Копійки коштує. купувала на риночку біля хати. Він скрізь є. Я свою відмила, у мене подібна сковорідка.
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2020 ---
    в мене на білий комір полиняло чорне плаття - лишились розводи. Спирт не поміг. Думаю що блузі капець
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2020 ---
    взагалі нічого не помогло. Що ха фароба така фіг його зна. Чим його там фарбують. Але тримається мертво
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. vihnygena

    vihnygena New Member

    А я закохана в плямовивідник від Фаберлік. Випадково його знайшла, коли мій син впав у машинне масло.
     
  11. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    На чоловікову темно-синю трикотажну кофту розлила відбілювач з хлором, залишилися фіолетові плями((( Дівчата, чи можна якось зафарбувати висвітлені сліди? Чи краще у хімчистку віднести?
     
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Vyshenjka, охх, я так дуже багато одягу попсула, але такі плями нічим не виводяться, принаймні, я не змогла. Залюбки послухаю також.
     
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, треба допомогу...
    дістала сьогодні білі речі з шафи, а вони - пожовтіли в деяких місцях.. від чого чого і чи ще можна їх спасти якось? я в шоці, бо раніше такого ніколи не було! я взагалі не знала, що речі в шафі можуть взяти і пожовтіти.. і найголовніше, що робити, щоб більше такого не було.
     
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Rapsodiya, можу поки що поспівчувати. Я таку халепу теж мала - спробувала замочити в відбілювачі, Ваніш.. Речі тільки трошки посвітлішали... А так як жовтизна була плямами - дуже не красиво, все викинула. Для себе зрозуміла одну причину - між одягом має бути хоч мінімальний простір, вентиляція в шафі.

    Дівчата, а я щодо прибирання, тільки не знайду потрібної теми. Мова про плями :). Тільки на вікні. Від грунтовки. Рік я до цього питання не поверталась, а тепер шукаю спосіб як його вивести: такі дріботні крапельки від грунтовки... Маєте досвід, чим відчистити, щоб скло збереглось?
     
  15. MarMar

    MarMar Active Member

    Не впевнена, чи дієве в такому випадку, але знаю, що розчинені таблетки аспірину мають відбілювати. Замочити речі з додаванням аспірину, потім можна ще додати його до пральки.