Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. fillette

    fillette Well-Known Member

    Сьогодні нашій донечці 1 рочок. З маленької лялі, яка важила менше 2 кг, виросла гарна, ніжна, весела і життєрадісна дівчинка, яка принесла неймовірне щастя в нашу сім'ю.
    P.S. дякую всім за вітання
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2020
    • мімімі мімімі x 17
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сьогодні поставили... ні, не крапку - жирнючий знак оклику в своєму відпочинку в Залізному порту. Мали крутезну розвагу - поїздку на "банані" на "Острів Малібу". Це така конструкція в відкритому морі, здається побудована на чомусь типу баржі на якорях, має кілька рівнів, три "гірки" - пряма трьохрядна, гвинтова, "труба"; два "трампліни" 3 і 5 метрів для стрибків в море і до того всього ще причеплений здоровенний батут з кількох секцій і батутна "гірка". Я правда, з батутом не подружилась - катулялась там як тюлень :girl_haha:, зате накаталась на гірках. Таких "островів" є кілька, але ми відпочивали на тому пляжі, де продавали "Малібу", і хлопці казали, що він найновіший, цьогоріч збудований.
    Ми ніколи не були на турецьких курортах, де всі ці атракціони (та навіть в аквапарку не були - то вагітні, то малі, а то аквапарк "зіпсувався" :girl_crazy:). Малий взагалі використав все на повну катушку, але він добре пірнає, і навіть сальта робив в стрибках. Трохи мала застереження щодо меншої, але вона спочатку дуже обережно спробувала, а потім теж гарно бавилася - звісно, під наглядом.
    Біля всіх гірок хлопці-рятувальники, які пильнували порядок і пропускали наступного, лише коли попередній звільняв "акваторію". Все дуже гарно зроблено, гірки нові. Є навіть кулер з питною водою.
    Ціла година розваг на острові у відкритому морі, а потім ще 10 хвилин катання на банані ( двохрядний стійкий банан, ніяких "переворотів", лише круті віражі з бризками води). Звісно, всім були видані жилети по розміру. "Бовтання" у відкритому морі - це ще й тепліша і чистіша вода, ніж біля берега:girl_cool:.
    Ми всі четверо (навіть я, що боюсь висоти і глибини) залишились мегазадоволеними.
    І все це - лише за 100 грн. з людини!
    Справді той випадок, коли задоволення не просто вартує витрачених грошей, а ще й значно більше, ніж очікуєш.
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    @Shapokliak, супер!
     
  4. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    сьогодні отримала замовлений стіл-полицю (матимемо ще одну школярку, готуємо робоче місце) трохи менше, ніж за 2 години ми з 10 річним сином його зібрали, завтра закріпимо на стіні ... помаленьку готуємось до школи ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Не можу не похвалитись. Сьогодні ми купили квартиру. Правда в кредит, правда на 30 років. І дім, ще будується. Але в нас найближчим часом буде своя 2х кімнатна квартира в Варшаві.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 23
    • Подобається Подобається x 13
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Круто, вітаю! Ви молодці. Скільки ви метрів таки вибрали? І ще підкажіть, які відсотки у Польщі по такому кредиту, просто цікаво для порівняння.дякую)

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2020
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене просто мега вихвалялка!!! Моя сестра в очікуванні! Я просто в шоці)! Такий сюрприз! Дуже за неї хвилююсь, бо має певні проблеми зі здоров’ям, і вік не малий. І все дуже складно, але я дуже за неї щаслива!!!
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 10
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    @Basyanya дякую за щиру відповідь. Я правильно зрозуміла 88 тис дол має вам вийти плюс-мінус?
    У Львові такого метражу квартири дешевші можна знайти майже в три рази, але і зарплати набагато менші. Чи навіть взяти курс злотого до гривні, і все стане зрозуміло.
    Ще раз вітаю та успіхів Вам у тій справі, хай все задумане втілюється у життя!!))

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    а я сьогодні здала екзамен на кревання вітрильною яхтою.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • Креативно Креативно x 2
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я знаю ще всього одну людину, яка має таке право керувати яхтою, але вона ще й має право "возити" певну кількість людей, фактично бути капітаном яхти.
    Молода жінка з України, яка зробила це, працюючи в Еміратах.
    Що доводить, що не лише борщі варити можуть наші українки, тим більше, проживаючи за кордоном!
    Я Вас не знаю, але прямо таки пишаюся Вами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Basyanya це ваша давня мрія навчитися керувати яхтою, чи якась інша причина заохотила вас піти на ці курси?:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Було біля Львова і навіть в 1942 році під час війни функціонував Янівський став і там була база вітрильного спорту.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А де я вчора була)? А я була на мега кльовій вечірці!!! В подруги було ДН. І ми вирішили зробити їй сюрприз). Чоловік відправив її на масаж і в перукарню з легендою, що ввечері удвох йдуть в ресторан. А ще він замовив саксофоніста і фотографа, суші і купив купу закусок). Робили вечірку в гавайському стилі. Все і всіх прикрасили. Накликали ми певно людей 20. Усе було згідно карантину), на терасі будинку. Але ж нам той сюрприз вдався)! А музика була просто неймовірна!!! Хлопчина відпрацював на всі 100%. Як виявилось, при хорошій компанії та бомбезній музиці їжа зовсім не важлива). М’ясо вже ніхто не смажив. А от натанцювалися ми на всю). Реально було круто, і очі подруги просто сяяли.
    --- дописи об"єднано, 23 Вересень 2020 ---
    І ще окремо хочу сказати за музику. Хлопчина просто супер молодець!!! Він кльовезно грав. Він абсолютно не халявив (а деколи б пасувало і підхалявити, бо шкода було навіть в туалет йти). Йому лише 25, але він старається. Найшли його на олх. Такі от скарби там бувають). Тому якщо хтось любить саксофон і комусь раптом треба буде зробити мега вечір), то шукайте там Любомира.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 8
    • Корисно Корисно x 1
  19. rysja

    rysja Well-Known Member

    В моєму містечку , звідки я родом, буде новий голова, молодий чоловік з європейською освітою, дуже розумний, амбітний і крутий, надіюсь все зміниться на краще, всіх жителів громади вітаю)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Думала писати в підсумках року, але зрозуміла що це більше підходить для вихвалялок. Хоч 2020 був досить важким роком, але вдалось зробити дуже багато і навіть такого, що навіть і не вірилось: я за рік з нуля вивчила німецьку до рівня В1, знайшла англомовну роботу (це правда взагалі не те що шукала, спробувала себе зовсім в іншій ролі і довелось на ходу здобувати нову професію, але я дуже рада що ризикнула, шкода що відклала інтенсивні мовні курси, але нічого), купили мені велосипед і авто. Вперше плила на вітрильник . Ну і найсмішніше і як виявилось найбожевільніша затія:кататися на санках. Хто б подумав що це небезпечно?! З'їхати з схилу гори 3,5 км по серпантину на звичайних санках! В деяких місцях санки розвивали швидкість до 40 км/год і при тому треба вписуватися в круті повороти. Було весело і я після того катання ще 2 дні не могла стати з ліжка, але це варто повторити!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3