Воєнний стан

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем loveterapy, 14 Лютий 2015.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А чому в найгіршому випадку(((,потрібно запроваджувати воєнний стан по усій території України а не лише в певних областях?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    томуу що в такому випадку країна стає закритою у всіх сенсах: фінансуваня, вїзд/виїзд, відчуження особистого майна, обмеження ТВ, інтернет, всього.....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Та я то розумію,але хай би його раніше запровадили на тих лугандонських областях, закрили кордони, не показували б тих рашистських каналів, а так тепер маємо той страшний театр абсурду,коли стріляє Рашка, каже,що то ми, і т.д. То, звісно, питання до влади.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Судячи з ситуації на Сході -вогонь завтра не припиниться. Отже нас чекає воєнний стан-принаймі так каже гарант і чекає він на нас вже через десять годин. Прошу юристів пояснити про наші права та обов"язки під час воєнного стану -бо наскільки я розумію нами керуватимуть військові-а вони розумом не відрізняються.Як виглядатиме мобілізація і чи варто закуповуватись величезною кількістю продуктів-ліків?
    http://www.pravda.com.ua/news/2015/02/14/7058564/
    Також мене цікавить чи зможу я розрахуватись карткою на якій є гроші чи краще ті гроші одразу зняти. Модератори вибачте за офтоп і якщо потрібно перенесіть у відповідну тему
     
    • Корисно Корисно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Щось ну ніяк не пойму вашої позиції(і схожих до вашої позицій).
    То раніше все на спецслужби гнали. Тепер на інші спеціальності.

    У мене питання по воєнному стану- за скільки днів його вводять?
    Чи то вночі Порох може оголосити і за пару годин все-труба?
    Є якісь акти законодавчі на то діло?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вроді оголосити може, тоді, коли сто відсотків все вже готово для того, якщо дає 10 год., значить вже готові.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2015 ---
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Я читала, що ВР має погодити до 2 днів після звернення президента. Тоді тільки оголошують по ЗМІ і починаєть розворот того всього. І в залежності від намірів президента- терміни розвороту можуть бути різні.
    Тільки я не дуже впевнена, що те джерело, де я читала, є офіційним.
    І чи було вже офіційне звернення президента?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    для введення ВС в Україні вже давно все підготували. Лишається Президенту прийняти Указ, а ВР протягом 2 днів ( тобто не пізніше 2 днів)- затвердити.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2015 ---
    під час в\с діяльність усіх регулюється спеціальним законодавстовм, прийнятим на потреби в\с. Перестають діяти законодавчі акти, включаючи Конституцію, щодо прав громадян ( за вийнятком окремих положень щодо прав, обмеження яких не допускається- тобто передбачених 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 Конституції):
    ст. 24- рівність чоловіка та жінки, рівність усіх за кольором шкіри і бла-бла.
    ст. 25.неможливість позбавлення гомадянства
    ст. 27-невід ємне право на життя
    ст. 28-повага гідності
    ст. 29-право на свободу та особисту недоторканність.
    Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом.
    ст. 40 -право на звернення
    ст. 47-Кожен має право на житло
    ст. 51-Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.
    ст. 52-Діти рівні у своїх правах
    ст. 55-Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень
    ст 56-Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади
    ст.57-Кожному гарантується право знати свої права і обов'язки.
    ст.58-Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
    ст. 59-Кожен має право на правову допомогу
    ст.60-Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
    ст.61-Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
    ст. 62-Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
    ст. 63-
    Особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом.

    Підозрюваний, обвинувачений чи підсудний має право на захист.


    Ну от- це всі права, які ми маємо під час в\с і які не можуть бути порушені. Всі інші- уви і ах
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2015
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Корисно Корисно x 3
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    З 47, 56 і 60 виходить, що хату не відберуть, любі збитки відшкодують і взагалі- ніц такого, що мені не нра- я можу не слухати і відповідно не виконувати.
    Де подвох?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Інформативно Інформативно x 5
  11. А як будуть в"їжджати-виїжджати при в/с студенти на закордонне навчання хто може мені сказати?
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    При в.с. ніхто не зможе ні виіхати, ні заіхати. Так розповідають поляки, які ще пам'ятають як то було у них...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    а як тоді Україна отримає гроші від МВФ , якщо буде оголошено в/с ?
     
  14. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Тобто повернутися додому не дадуть?
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    А мене цікавить ситуація з банками, гроші з карточки можна зняти? Соціальних виплат ж небуде?!
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Мвф не дає кредитів країнам, в яких вс
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не отримуватимуть але вже отримали порядно, якщо наважуються всерйоз про в.с говорити. Сподіваюсь, що жадібність не дасть їм ввести його.
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Ні -картку можуть заблокувати
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В темі Євромайдан про це говорилось. Ту вже трохи офф.
     
  20. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Не дадуть. Кордон закритий буде на замок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1