Воєнний стан

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем loveterapy, 14 Лютий 2015.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame я не відкидаю, що є частина народу, що крім ТБ і ФБ, взагалі нічим не думає.
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    киньте посилання на того діда в ФБ, не знаю кого вибрати)
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що там є 24 милі (ну так щоб до одного берега 12 і до другого 12) в тій протоці? Я чесно не знаю. І якої мами ми маємо відступати милі від нашого ж Криму?
    То я так, поговорити. Піду в Гугла попитаю ширину протоки.
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2018 ---
    А ну я так і знала - в найширшому місці ширина протоки 15км - це менше ніж 12 морських миль, в найвужчому 4,5км.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Моя перша спеціальність міжнародне публічне право ))) тому всі аргументи Росії - чисто поржати, якби не було так сумно. Вони кругом неправі.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Останнє редагування: 28 Листопад 2018
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Є реакція від Трампа. Чекає на доклад своєї розвідки(логічно), тоді вирішить, свої подальші дії. Каже про агресію.
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2018 ---
    А, ну і підписано вже указ про введення ВС.
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    І знаєте що найкумедніше - мої колеги росіяни висловились слово в слово так само . Виникає питання, для чого офіційно висловлювати такі аргументи, якщо будь-який юрист скаже що російська сторона не права ?
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2018 ---
    чесно, не вірю що такі речі є у відкритому доступі...Записати можна все що завгодно :sad:
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тим не меньш вони є. Це не дід Мазай виклав).
    Ніхто не сперечається, що можна записати/намалювати/відео сфальсифікувати. Тим більше, якщо допускати, що кожна сторона в якійсь мірі налажала. Москалі он вже і признання мають і посудили всіх.
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    мене відчуття " пісочніци" і того чия лопатка більша не покидає уже певно к-ть місяців...Було би смішно,якби не було так сумно..
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    в такому разі воно ділиться по половині і кожен має своі тереторіальні води. Але не в данній ситуаціі, бо Крим територія Украіни.
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2018 ---
    в Порошенка є завод по кораблебудуванню. і недавно він вихвалявся які круті катери там випускають і що ім навіть кораблі не страшні. то показали в новинах рф , і тепер вони ржуть з того що навіть не потопили а тупо забрали ті катери. а по праву, так рф закон не писаний. є право чи ні, ви жє знаєтє что "крим наш" не лезтє і всьо.
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2018
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Угу :girl_devil:
    Хоч, про Крим знову трохи згадали/заговорили в контексті того, що сталось.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Теоретично ділиться по половині, а практично по фарватеру. Ну тобто навіть якщо вони думають, що Крим їх, то все одно є право вільного проходу. Вище вже давали інформацію з посиланням на конвенцію.
    Це все блохи, бо ясно, що все ясно в правовому сенсі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    люди, які хотіли мені доказати що росіяни не винні, все ж таки підтвердили - українські судна були в міжнародних (не знаю як воно там називається) водах і їх обстріл був незаконний. Чий би не був Крим, наші плили по нейтральній території в той момент (деталей не відтворюю), але з юридичної точки зору правда на українській стороні .
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В тих водах має право пропливати любе судно за конкретної необхідності.То, раша по їх логіці може гатити по всіх, коли щось примерещиться. Але, по всіх не то пальто, по наших цікавість інша.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    Проходу через Керченську протоку очікують 20 українських судів, деякі - більше 11 днів.

    Про це повідомляє у Facebook Маріупольський морський торговельний порт.

    За його інформацією, станом на 13:00 вівторка на вході в Керч-Єнікальський канал огляду і проходу очікують 13 суден, що прямують в Маріупольський порт, деякі простоюють вже більше 11 діб.

    При цьому на виході з Азовського моря в канал стоять 7 суден, що були завантажені в Маріупольському порту.

    Ми санкціями цілим світом не завдаємо напевно їм таких збитків, як вони нам. З такими темпани, наша металургія почне загинатися(
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2018 ---
    Британський депутат Мартін Докерті-Х'юз (Шотландська національна партія) закликав уряд вивчити зв'язки президента України Петра Порошенка з кумом президента Росії Віктором Медведчуком.

    З відповідною заявою він виступив напередодні у ході екстрених дебатів з приводу загострення ситуації в Азовському морі через агресію РФ.

    "На тлі незаконних та аморальних вчинків Російської Федерації в Україні президент України фліртує з воєнним станом. Повноваження, які отримують із запровадженням воєнного стану, рідко складають добровольно, і неконсолідовані демократії, які отримують їх, рідко виживають.

    У цьому контексті чи може міністр запевнити Палату, що зв'язки між президентом України та людиною Владіміра Путіна Віктором Медведчуком будуть повністю розслідувані та розкриті, і що ми, як член Європейського Союзу, поки ми ним є, спонукатимемо іншу частину Європейського Союзу до спільних дій та забезпечення посилення санкцій проти Російської Федерації", - сказав парламентар.
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Напевне все ж є якісь правила?
    Їм не дозволили прохід, сказали чекати, вони не слухали. Продовжували рух. От їх і зупинили.
    На мою думку тут нема в чому розбиратися. Ніхто не визнає як воно було насправді. І чий то був наказ продовжувати рух?
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Є правила. В нас, як і в решти цивілізованого світу є правила, встановлені згідно норм міжнародного права та міжнародних домовленостей. В москалів є правила, придумані ними разом з анексією Криму.
    Я переживаю за маріупольський порт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    @Materynka, офіційна версія, вони доплили до мосту, чекали на лоцмана для переходу під мостом, лоцмана їм не дали, тоді поступила команда повертатися назад, а вже тоді за ними навздогін пішли.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. sherry

    sherry Well-Known Member

    Знайомі, що влаштовують в Польщі на роботу (там живіть і працюють) розказують, що декілька хлопців зателефонували і сказали що не можуть приїхати, бо їх зняли з поїзду/автобусу при виїзді за кордон.
    Один бувший військовий, другий не відомо