Врятуємо життя!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Margaryta, 18 Квітень 2012.

  1. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Це лише маленька частина повідомлень тих людей, які хочуть допомогти, але не мають куди переказати свою допомогу.
    Якщо нема людини, яка б відкрила вебмані і якій можна довірити, то мені спала на думку кандидатура пана Левандівки. Він вже вебмані користується, всі процедури створення, підтвердження, привязки і переказу коштів знає, то може він згодиться взяти на себе це. Ми його всі знаємо і довіряємо.
    Там, думаю, нема багато клопоту. Можна просто раз в день (ввечері, наприклад) перевести гроші на рахунок в Приваті.
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    http://portal.lviv.ua/news/2012/02/08/115003.html близько до нашої теми.... Можливо все таки з Бостоном налагодити зв,язок? Можна туди відправити дитину?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Не можу повірити, що можуть люди бути настільки безсердечними, аби не зробити всього, щоби допомогти дитині. Особливо, коли бажаючих допомогти так багато. В голові не вкладається.
     
  4. skarlet

    skarlet Well-Known Member

  5. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    закони в нас такі... сердечні...
     
  6. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Ну, а що там будуть робити завтра операцію чи ні?І якій стан дівчинки?
     
  7. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Ну, насправді трошки клопоту є. Потрібно час від часу (наприклад раз в місяць робити скріншоти надходжень), надавати інформацію про надходження для формування підсумків зборів (іноді це робиться щотижня), підтверджувати надходження переказів, зокрема відповідати на питання "я надіслав 10 руб., прийшло?", ну і саме неприємне - час від часу доводити, що ти не аферист і не "криса":) Але варіантів немає, як правило в хворих українських дітей немає родичів в Росії і відкриваються рахунки взагалі на чужих, незнайомих людей, які іноді тупо крадуть гроші.
    Проблема в тому, що це на ДП, а за межами? Я, скажімо, рідко відправляю гроші на реквізити, в яких немає прізвища батьків, можуть виникати в людей питання. Але відкривати вебмані на батьків, привязувати до них карту Приватбанку - це складно і довго. Тому, якщо збір увійде в затяжну фазу, то мабуть все-таки треба буде батькам допомогти зареєструвати веб-мані, а наразі було б добре хоч якісь гаманці мати, щоб збирати гроші поки активно розсилається інформація. Бо виходить, справді дивно, що прохання розсилається, а допомогти нема як. А надходження з Росії, до речі, іноді більші ніж з України.
     
  8. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Так чому вже не відкрити гаманці від імені батька і не почати приймати допомогу?
    Є людина, що може цим занятися і вести "бугалтерію" від імені батька, то навіщо тягнути час. Треба приймати поки люди готові допомагати. Потім спаде хвиля цікавості, в людей свої родинно-побутові клопоти, хтось просто перегорить...
    Хто має дати дозвіл для п. Левандівки ?
     
  9. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Про хвилю цікавості, абсолютну правду пишете, так воно і є.
    Насамперед, мабуть, потрібна згода п. Левандівки. А потім - принаймі усне погодження з батьками, а взагалі як правило "від руки" батьки пишуть довіреність, в якій засвідчують що довіряють збирати кошти волонтеру.
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Починати варто з волонтерів... Бо на них все і закінчилося.

    Щоденний скріншот на сайті зніме більшість запитань.
    Волонтерів нема, інфи нема, сайту нема.
    То про які гаманці мова?
     
  11. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Єдине джерело інформації набагато полегшить роботу і зніме купу запитань.
    Тільки, знову ж таки, хто має дати дозвіл на заповнення сайту і хто буде надавати новини для наповнення?
    Хто з волонтерів?
     
  12. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Поясніть - що має робити волонтер ? Може я щось би робила ?
     
  13. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Мабуть тому, що у нас наразі немає дозволу батька на це.
    А робити без дозволу особи грошові операції від її імені - підсудна річ.

    Зараз є 2 рахунки відкриті на батька.

    Зараз є невідома нам до кінця ситуація з лікарськими приписами. Зараз немає ще готових аналізів дівчинки, згідно яких має відбуватися призначення цих приписів..

    Зараз нам відомо лише одне - дівчинка у важкому стані в лікарні, їй роблять перев'язки і взяли аналізи, готують до операції. Але коли, що і як - у нас інформації немає. Так само, як немає і точних даних про потреби коштів.

    Ті кошти, які є на зараз зібрані вони будуть необхідні родині полюбе - для лікування Аліни, для купівлі ліків на реабілітацію і т.д. Але також потрібно пам'ятати про таку річ, як державне фінансування лікарень. Дівчатка спілкуються з лікарями і якщо щось буде потрібно - зразу дадуть знати сюди. Наразі сьогодні лікарі сказали, що ще нічого не можуть озвучити, бо немає чого озвучувати. і що лікарня забезпечена наразі всім необхідним.

    Дівчинці щодня потрібна кров - це ми знаємо точно і напевно. Дівчинці потрібні витратні матеріали - памперси, пеленки і серветки. Це також ми знаємо точно. Що з коштами - ми не знаємо.


    задача волонтера - допомогти хворій/потребуючій людині добитися поставленої цілі. У випадку хвороби - допомогти їй виздоровіти, надавши необхідну допомогу у вигляді інформації, підтримки і інших супутніх дій за її відома. В нашому випадку - прийти в лікарню, взнати всю правдиву інформацію, узгодити це з батьками і на основі цієї інформації надати підтримку. Способи підтримки: здати кров,допомогти інформаційно: розповісти про ситуацію іншим, допомогти матеріально чи фінансово - в залежності від потреб...

    Не потрібно говорити, що волонтери не хочуть чогось робити.. Хотіти і могти - це ізні речі... І дуже часто наші бажання можуть іти поруч з гранню закону. Що є не дуже добре як для волонтерів, так і для батьків і лікарів. А ще гірше для дитини..

    Дівчатка намагаються зробити все, що можуть і навіть більше. вони відривають свій час і кошти від своїх сімей, щоб з'їздити в лікарню і хоч чимось допомогти Аліні і її родині... І це не так легко, як здається.. в першу чергу морально...
     
  14. Nova

    Nova New Member

    Софія - це я.
    Перечитала усю темку тут, багато чого стало зрозумілим, багато чого ще ні.
    Наразі створила тему на Кідстафі, якщо є зауваження щодо тексту - підправлю . Знаю, що кошти звідти уже надходили.

    Маю вже дозвіл розмістити скриньки у салонах Фотонова, але потребують хоч якихось документів від батьків, з лікарні, дозвіл на збір коштів від батьків. Проте перш ніж їх ставити намагаюсь розібратись в питаннях, а їх у мене дуже багато
    - на що і яка сума збирається? я розумію, що замкнуте коло з нашою "безкоштовною" медициною, але уникати відповідей на запитання мені не вдасться.
    - хто саме і як часто звітується про надходження коштів?
    - хто саме і як часто звітується про витрати?
    - хто саме контактує з батьками і з якою періодичністю?
    - то де ж все-таки найактуальніша інформація? ДП, ВК, ОК, чи у когось по телефону ?:) Щоб я не наперепостила не те що треба у Кідстаф )



    Дописано згодом
    martka Я не бачила твого посту поки свій набирала ))

    Нарід, я попросила наразі адміна на Кідстафі приховати мою тему, до вияснення деталей
     
    Останнє редагування модератором: 24 Квітень 2012
  15. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Сонь, вся інформація і обговорення іде звідси на інші форуми... По звітах - до дівчат - Маргарити і Олі (Holly)...Вони ж і контактують з батьками і лікарями...

    Про кошти я відписалась постом вище
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Якщо складається це "замкнуте коло" з дорогою "безкоштовною" медициною, стає зрозумілим, що офіційних підтверджень ми не отримаємо... Але за цей час ми тут поріднились, багато хто був в лікарні і всі знаємо що ситуація складна і правдива... Маргарита пише, що боїться, що прийдеться зупинити збір коштів, по причині не прозорих звітів... Але я рахую що збір вартує продовжувати хоча би бут і в групах і вірити на слово волонтерам про витрачені кошти, а витрат буде ще повно... ну як ми можем залишити це на пів дорозі через цю всю бюрократію?
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Врятуємо життя!

    А від іншого імені? (риторичне)

    У топі їх прописано тільки 1...
    З нашими найкращими лікарями вона і не проясниться до виписки.
    Пропонується це питання не озвучувати? Чи хтось може внятно видати для публікації перспективи? Бодай, для людей, які зовсім не мають уявлення про лікування опіків...

    А озвучити "неточні"? А про негрошові: харчування/перев'язочний/антидепресанти батькам/бубернадцять скриньок/4 передачі на районному радіо/...

    З власного досвіду знаю, що найбільша проблема в алярмових ситуаціях - не сказане собі своєчасно "стоп! а тепер 10 хв. треба подумати, що ТРЕБА зробити, а не тільки бігати/відривати від себе".
    Закони наші - "дишло". Завжди можна коректно оминути капкани.

    Хочете сказати, що серед актуальних волонтерів досі не прорисувалося жодної кандидатури бути прес-секретарем/координатором волонтерської групи?
    Не могти і не хотіти - це різні речі.
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Не можу поповнити картрахунок, вказаний в першому пості, пише, що такої карточки не знайдено.
     
  19. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Вже писалось, ви, мабуть, пробували це робити через термінал, рахунок новий, інформація в терміналі ще не оновилась. Можна перерахувати гроші через Приват24 або касу.
     
  20. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Не обновили ще базу даних для терміналів. Пробуйте поповняти через касу або Приват24. Там перекази йдуть без проблем