Врятуємо життя!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Margaryta, 18 Квітень 2012.

  1. Малява

    Малява New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Прошу дівчат вислати мені листівки, спробую розклеїти їх у 31 і 167садочках (з дозволу завідуючих), в Шевченківському районі реально мало інформації. Не знаю чи вже пропонувалось (не встигаю фізично все перечитати) може піти до депутатів на прийом (думаю приймальнаі є у всіх районах) але і тут треба точні дані. І чи пробували розміщувати скриньки в супермаркетах?
    З ким можна зустрітись щоб передати кошти, через картку не перевело (навіть без пробілів)
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    А можна всю нову інформацію-стан дитини, нагальні потреби, звітність по коштах розміщувати у першому дописі? Бо за день назбирується не одна сторінка ,і важко потім знайти конкретну інформацію.
     
  3. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Напишіть будь ласка реквізити банку, а не лише номер картки. Не всі люди ж приватом користуються. І з карткою знову якийсь гумор... не переводить кошти.
     
  4. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Хто має листівки, вишліть мені, можу розмістити в деяких місцях.
     
  5. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

     
  6. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    ех... (теж риторично).... підсудно (а це реально) як відмивання коштів

    от ви їх і озвучили... питання в тому - а нашо ті скриньки... по аналогії з попереднім пунктом

    сама хотіла би почути думку медика...не озвучувати не можна - люди теж хочуть знати... озвучити неточно=збрехати=мати проблеми як собі так і батькам

    от саме зараз ми пробуємо визначитися як це краще зробити, щоб було і для дівчинки добре і закону не порушити.. тому і говоримо зараз тут про наявну проблему


    на постійно я точно пас... тут треба людину, яка би володіла 100% інформації... наразі я озвучила все те, що у нас було на вчорашній вечір. так би мовити підбила основні пункти проблеми. що є на сьогодні і на чому ми будемо стояти назавтра - невідомо нікому...
    ----
    ----
    Якщо у когось є пропозиції по суті - як вести грошові операції по збору коштів не порушуючи законодавства і як саме допомогти Аліні і лікарям - ми готові їх вислухати... Інформація зараз поширюється з геометричною прогресією.. Тому важливо щоб це поширення не завело нас в безвихідь...

    Один пункт збору пан levandivka вже озвучив - на харчування, витратні матеріали, побут.
    На лікування і операцію ми не маємо можливості робити збір - бо немає документальної основи.

    Ваші варіанти?

    ---------- Додано в 11:06 ---------- Попередній допис був написаний в 11:03 ----------

    вчора відкрили рахунок для переказу рублів з Росії на тата
     
  7. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Можливо щось пропустила, а чому батько не дасть дозволу?

    через касу переводить.

    Враховуючи недавні події з дітками що постраждали в пожежі, зараз лікарі не ризикнуть дати документальної основи (крім довідки, яка вже є).
     
  8. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    батько не дав дозволу. наразі... далі буде видно
     
  9. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Я так розумію, проблема не втому, що батько забороняє це робити, а в тому, що ще не налагодились довірливі стосунки між батьками і волонтерами. Ну уявіть собі, приходить до вас незнайома людина і пропонує що буде просити в інших людей гроші для вас, ваша перша реакція? Мабуть недовіра. Це стандартний етап "співпраці".
     
  10. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Прошу зрозуміти правильно, але за вельми великий проміжок часу (принаймі для цієї ситуації) батьки повинні вже були оговтатись від емоційного шоку, і адекватно сприйняти ситуацію з допомогою. І на даний момент виглядає так що все залежить саме від БАТЬКІВ, принаймі з іншого боку є багато людей які хочуть дитині допомогти.
    А відносно лікарів і лікування - знову ж в світлі недавніх подій (з дітками що постраждали в пожежі), і з увагою яку викликали форумляни є велика надія і сподівання на те що лікарня використає всі можливості щоб допомогти дитині.

    ---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Це очевидно - відповідно до законодавста - батьки неповнолітніх дітей - є їх законними представниками. Без дозволу батьків дитину не можна фотографувати, оприлюднювати фото та інформацію про дитину, розголошувати відомості про стан здоров'я,особливо лікарям. І звичайно що зараз все залежить від батьків.
    А їх реакцію також можна зрозуміти - потрапили в таку стресову ситуацію, чуже місто, чужі люди...
    З фондом напевно було б легше, бо це офіційна організація, а волонтери - по суті чужі люди, яких батьки не знають...
    Коли я була волонтером і займалась з дітками арттерапією - нас багато чому вчили у спілкуванні з батьками - не заходити без дозволу в палату, не переходити на особистості, не обіцяти нічого зайвого, не переконувати і не наполягати ні на чому і ще купу всяких "не"... Батьки, як і люди бувають різні, реагують на стрес по-різному, проходять декілька етапів від заперечення і агресії до сприйняття і шуканя виходу. І робота волонтера допомагати на цих етапах їх пройти але не втручатись у рішення батьків.
    Дівчатка мають досвід в таких ситуаціях і знають як буде краще.
     
  12. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Власне я просила Адріану спитати, не у всіх картка Приватбанку... Вчора намагались переказати з картки банку "Дніпро", вимагає номер карткового рахунку, власне рахунку а не самої картки та інш. дані...
     
  13. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Абсолютно з вами згідна.
    На жаль не маю досвіду волонтерської роботи. Тому зробила що змогла в даній ситуації. І абсолютно нікого не осуджую. Тим більше НЕ СУМНІВАЮСЯ в роботі дівчат. Просто наводжу факт який на даний момент є актуальним *все залежить саме від БАТЬКІВ*, і на жаль час не стоїть на місці.
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Все залежить від багатьох факторів. пропоную не пороти гарячку, бо то ситуацію не покращить.
     
  15. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Хотіла уточнити, через термінал Приватбанку можна переводити гроші? Правда там нема можливості вказати ,що це "добровільна пожертва"Чи вже краще тоді просто через касу?
     
  16. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Виставлю тут для тих хто перераховує кошти через інші банки (Дніпро і ін.) на дану карточку, Реквізити є загальними для всіх платежів
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    цю інформацію бажано виставляти в першому пості, в топі теми. Щоб всі хто заходить в цю тему вперше бачили все.
    І ссилку на ВК і все решта також бажано в топі виставити . Реально, в багатьох людей не має бажання/часу/можливості перечитувати всі надцять сторінок теми щоб знайти щось.

    І сумма збору коштів ""на сьогоднішній ранок" мала би показуватись кожен день нова чи в динамиці . Але оскільки гроші знімаються періодично а інші надходять, то мабуть треба не чек з терміналу який не відображає повної картини, а скрін виписки по карті. Це не важко зробити через приват 24 маючи паролі і доступ.

    Не знаю якій стан в батьків, але реально вже їм час приходити до тями, і внятно їм треба пояснити що час тягнути не в їх інтересах, тому мають все зважити, прийняти кінцеві рішення щодо подальшої діяльності. Бо без їх дозволів і прийнятих рішень справа не зрушиться далі.

    Щодо безкоштовної медицини ( просто поясніть хто в курсі) - в чорнобильській лікарні також діти лежать онкохворі, я так розумію також лікує їх наша " безкоштовна" медицина, але на якихось підставах збираються же гроші на лікі і поточні потреби дітей? Чому в даному випадку безкоштовність медицини унеможливлює офіційний збір коштів на лікування?
     
  18. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

  19. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Я і для того написала, щоб модератори могли б її в топ при потребі виставити, я ж не маю такої технічної можливості.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Ними опікуєтья БФ "Крила надії", який є зареєстрованою громадською організацією, мають статут, відповідно до якого працюють, і відкриває рахунок по кожній дитинці окремо але також з дозволу батьків і звітує про це, докладніше тут