Врятуємо життя!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Margaryta, 18 Квітень 2012.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    в приват 24 - ПЛАТЕЖІ - СТВОРИТИ- ПО УКРАЇНІ
    там з права є квадратик
    тре поставити галочку і у віконечку "призначення платежу" вписати добровільна пожертва
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    А ім,я батька там потрібно вказувати?
     
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Те саме цікавить у випадку якщо через касу перераховувати.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Якщо поповняти картку батька через приват 24, то не треба. Воно автоматично вказується при введені номеру карточки
    і Прохання писати коли і скільки поклали на картку, а то всяке буває
     
  5. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дякую щойно дзвонила поступлення було! Ви Holly зробили відкриття рахунку, сама перша хто перерахував гроші) Тато розгубився він навіть не зрозумів куди і як то могли прийти гроші))) Такі смішні.
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дівчата, не сприйміть особисто, просто трохи стикалась. Загально прийнято, якщо створюється тема про потребу допомоги, бажано викласти скани документів з діагнозом і якщо є рахунком за лікування. Це викликає більшу довіру в жертводавців. І добре було б проконсультуватись в дівчат з КН як там і до чого, бо мають досвід створення подібних тем вконтакті і ОК.
     
  7. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Тут я розумію саме цінне- це час, тому створюємо, а по ходу все додамо і вдосконалимо?
     
  8. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    стикнулись з проблемою отримання довідок в лікарні, а за виставлення рахунку я навіть не чула, надіюсь за допомогою нашої форумлянки Gestuja отримати всі довідки і їхати на ТК ЗІК і пофотографувати і виставити тут
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Коли будуть документи, зможемо відкрити тему на Малечі, там багато відгукуються.
    Обов"язково з водяними знаками. Написати щось по верху, щоб нечесні ділки часом не скористались. І таке буває
     
  10. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Карточка оформленна на Клачан Роман Богданович

    ---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:55 ----------

    Дуже надіюсь бо наразі на руках маю тільки фото і номерителефонів батьків, і приблизний список ліків на завтра
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    ще на рахунок документів. Якби хтось не вірив, то можна подзвонити в 8 лікарню і перевірити, чи дійсно дівчинка проходить лікування
    Бачу дівчинка в підгузниках, може тре підгузники чи ще якісь витратні матеріали? Вони не львівські, може тре чимось допомогти, Їжа, транспорт і т.д.

    ---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 22:58 ----------

    Група вконтакті. Прохання до всіх, долучайтесь до групи і долучайте свої друзів
     
  12. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Та звичайно, що подзвонити можна, і все виясниться за 2 хв. А на рах підгузників і їжі я щось навіть не питалась.....я як через вікно побачила лялюську мені всі слова і запитання розсіялись, а по телефону тато відповів на питання чи жінка голодна, відповів що його жінка не голодна по позавчора завіз їй банани) Завтра побачу батьків спитаюсь, якщо хтось особисто має бажання то дзвоніть до батьків
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Почала запрошувати в групу.... поступають питання, як це сталось?
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    не бачу тел. тата, маю пачку 4памперсів..думаю зайвими не будуть, хочу завтара підвезти.Якщо хтось має бажання щось передати можу до обіду завтра підїхати до вас( сихів-наукова-півд-н.львів)

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:18 ----------

    а як щодо харчування дівчинки? можливо треба суміш?
     
  15. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    дайте посилання
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

  17. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    мама налили в великий таз (балія) кип"ятку і побігла по холодну воду щоб розбавити, а мацьопа тим часом волочила якусь дошку рухаючись спиною по кімнаті і не побачила таз і повністю туди спиною занурилась.
    Роман 0966514190 , якщо маєте свій хід то можете прямо їхати в дитячий опіковий на Навроцького, попередньо зідзвонившись з батьком, але чи не маленькі будуть 4розмір, бо мій синочок в 7міс такі носить.

    ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:23 ----------

    От долучатись я всюди вмію, все всюди долучилас Gestija а може поставити якусь головну фотографію дівчинки чи неможна?
     
  18. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    не маленькі.
     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Вже озвучили конкретну сумму на операцію?
     
  20. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Спочатку так, а потім почули про ТК Зік забрали слова назад, бо наговорили аж на 250 тис.грн