Врятуємо життя!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Margaryta, 18 Квітень 2012.

  1. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    створила в контакті тему молитви - якщо хтось хоче...
    можемо завтра в 10 ранку всі разом помолитися
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Є потреба в крові для Алінки. Хто може здати кров, долучіться будь-ласка!
     
  3. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дівчинка хрещена Аліна -Тетяна (перепрошую якщо вже десь згадувалось) давайте з 10 год будемо молитись, батько казав одразу дасть знати...а я вс вою чергу напишу тут. Дякую всім небайдужем, ви не уявляєте наскільки батьки змінились в кращу сторону....стали хоч трошки усміхатись і лишній раз не боятись дякувати....почали вірити в чудеса і те що люди не такі погані....татові слова, Я молюсь і ставлю свічки за людей яких я незнаю, які допомогли мені, і щоночі я прочитую молитовник від корочки до корочки.
     
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дівчата, пишу тут, оскільки волонтери на ПП не відповідають.
    Я розмовляла із адміністаторами в бейбіклубі, дівчатка дуже перейнялися, хочуть допомогти, пропонують поставити скриньку для пожертв (кажуть що нема в тому криміналу, вони постійно для когось збирають гроші). Без дозволу хоча б волонтерів я того звісно робити не буду.
    Отож, чи варто? Якщо так то киньте будь ласка листівку (електронну адресу кину в приват кому треба).
     
  5. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Ми не маєм права від імені батьків збирати гроші. Єдине, що можна зробити, просто почепити листівку з реквізитами. Звичайно, людям простіше кинути гроші в скриньку, ніж вистояти чергу в касу, але поки так
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Добре, нехай буде так. Але киньте будь ласка мені листівку.
     
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Боже допоможи
     
  8. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    дівчата я тільки що говорила з татом, мала вже готова до операції
    сидить стокійно...навіть дуже і ще попросив тато його з жінкою сьогодні не турбувати він не відповідатиме,бо люди завжди питають одне і те саме....не ображайтесь, а просто зрозумійте. Як скінчиться операція і Алінка відійде від наркозу він подзвонить мені і Holly Дякую за порузуміння!
     
  9. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Врятуємо життя!

    В групі в Контакті продублюєте? Бо там теж новин чекають.
     
  10. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    вже...

     
  11. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Щоб перерахувати кошти через касу, достатньо номер картки? Чомусь нині знову через термінал не знайшло картки
     
  12. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Через касу іде нормально. і Приват24

     
  13. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Ви маєте на увазі касу Приватбанку? При поповненні готівкою в відділеннях Приватбанку (і Москомприватбанку в Росії) достатньо номера картки.
    Поповнення готівкою в інших українських банках - крім номера картки потрібні МФО, ЗКПО і рахунок банку. Ці дані є в першому пості.
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Сьогодні була проведена перша операція. Аліночка її перенесла важко, оскільки було зроблено досить виликий обсяг роботи. Дитина виснажена, з кожним разом важче переносить наркоз.

    Cтан дівчинки лишається без змін стабільно тяжкий, через 7-10 днів буде робитись 2а операція, але ще невідомо як вона пройде тому ще лікарями заплановано 2і операції в сумі 3. Лікарі роблять все можливе і навіть більше, так як ситуація досить складна...

    ---------- Додано в 16:49 ---------- Попередній допис був написаний в 16:41 ----------

    Дівчата які були в лікарні трошки віддихаються і напишуть всі уточнення, на рахунок подальшого лікування.
    Також велике прхання не дзвонити батькам. Ми зробимо теми для побажань Аліні і будемо друкувати і передавати батькам, бо вони вже дуже виснажені від розмов і постійних тих самих запитань... Мусимо віднестись до цього з розумінням!
     
  15. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Підтримую...заберіть телефони батьків хоч на день-другий з усіх джерел
     
  16. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Звернення волонтерів в групі в контаті, але стосується всіх))


    Уважаемые участники группы!

    Обращаюсь к вам от имени родителей и волонтеров. Прежде всего, огромное всем спасибо за участие и поддержку. Родители поверить не могут, что существует столько незнакомых людей с добрым сердцем, из Украины, России. Низкий поклон всем!!!

    Хотелось бы подвести некоторые итоги. По состоянию на сегодня, Алинка обеспечена всем необходимым, памперсами, бинтами, и т.д., спасибо всем за отзывчивость! Если появятся нужды, мы обязательно напишем об этом в новостях и на стене.

    Есть постоянная потребность в донорской крови, на ближайшее время Алиночка кровью обеспечена, но на будущее надо будет еще очень много.

    Медикаментами Алинка обеспечена, родители очень благодарны врачам, которые работают проффесионально и очень хорошо к ним относятся.

    Сейчас критический этап в лечении Алинки, она отходит от операции, процесс проходит сложно, родители все время с ней. Поэтому огромная просьба, по крайней мере несколько дней не беспокоить родителей звонками и визитами. Волонтеры регулярно навещают Алинку, поэтому если есть желание составить им компанию, пишите в личку админам. Просто очень желательно, чтобы посещения были организоваными, так как толпы посетителей не приветствуются в любой больнице.

    Учтите, нельзя передавать в больницу (любую!) цветы (пыльца), игрушки (особенно мягкие), т.к. они могут быть носителями раздражения. Алине сейчас нужно очень много сил чтобы ее ослабленый организм хоть немного поправился, давайте не будем подвергать ее здоровье дополнительному риску.

    Так как родители не местные и все время находятся с Алинкой, мы не можем пока наполнить группу всеми необходимыми документами, поэтому если вам нужно подтверждение "реальности" Алинки, просьба звонить в регистратуру 8-ой городской больницы Львова. Только в регистратуру! Не надо звонить лечащим врачам и давать советы:) Если хотите что-то подсказать, поделится опытом - пишите админам. Врачи очень хорошие и компетентные, Алинке очень повезло с ними.

    Большая просьба не устраивать шумиху в прессе, управлениях здравохранения и т.д.. Это надо делать организовано и правильно, грамотно составлять просьбы, обращения, волонтеры над этим работают. Из-за неразберихи, когда все звонят всем, потом в просьбе могут отказать. Если у вас есть возможность посодействовать с фондами, властью, медиа - пишите в группе или админам - будем рады любой помощи.

    Помолитесь за рабу Божью Алину (в крещении Татьяну), ей очень нужна ваша поддержка. Еще раз всем спасибо, за то, что вы с нами! Пусть хранит вас Бог!
     
  17. Afalina

    Afalina New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Перерахувала на рахунок 150 грн. перевірте чи надійшли.
     
  18. miss HR

    miss HR New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Щойно скинули 100 грн...
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Кросівки продано. кошти передано через Олю-Холлі
     
  20. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Сьогодні перший день після першочергової складної операції. Нічка у дівчинки була важкою, тато з мамою, почергово приділяли час дитині, періодично передрімуючи.
    Стан Алінки далі залишається важким. Під час операційного втручання було закрито найбільш уражені ділянки шкіри, що становить лише третю частину від загальних опіків. Шкіру для пересадки було взято зі здорової ніжки, відповідно збільшилась величина ран. Ніжка кровить і болить, вночі піднімалась температура, але у дівчинки почали рости кутні зубчики, поява гарячки, можлива і через це. Дівчинці почали вводити серйозний антибіотик. Віримо, що організм маленької терплячої дівчинки прийме його і буде позитина динаміка.
    Лікарі і весь медичний персонал, приділяють максимум уваги Алінці. Вони справжні професіонали, чуйні і надійні.
    Низький уклін персоналу дитячого опікового відділення