Врятуємо життя!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Margaryta, 18 Квітень 2012.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Так. Мені ще Уляночка передала гроші і Ліля. Все передам татові, як тільки буду в лікарні
     
  2. Brodaga

    Brodaga New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Не маю можливості переказати кошти з ким можна було б зустрітись щоб передати гроші. Буду вдячний за відповідь.
     
  3. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Аліні закрили 45-50% ран і все гоїться добре - зі слів лікаря, що робив перевязку.
     
  4. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Доповню Марту, і антибіотик підійшов і на щастя він не викликає дисбактеріоз.
     
  5. Hubba

    Hubba New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Нарешті хороші новини!!! Бажаю Аліночці якнайскоршого одужання!!!!
     
  6. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Зібрана сума станом на 26.04.2012.
    [​IMG]
    Величезне спасибі Вам від батьків і волонтерів.
    У Алінки мусить все бути добре, вона буде здоровенькою і щасливою.
     
  7. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Так приємно, що є багато людей, небайдужих до чужого горя...
    На тижні відправила чотирьох, здавалось би абсолютно здорових співробітників-хлопців здати кров. І що ви думаєте? В одного щось з нирками, в другого - недавно перенесене запалення, як результат - кров взяли лише в одного.
     
  8. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Сьогодні в Аліночки скаче температура і тяжко провела ніч.....плаче, але батькам вночі впоратись вже легше, тому що вони самі в палаті, хлопчик який з ними лежав і турбував сон дівчинки -перевели в іншу палату.
     
  9. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Це точно. Мій чоловік казав, що в донорському центрі разом з ним ще декілька чоловік здавали кров для Алінки.
    Дівчатка, як там сьогодні? Ще нічого не чути?
     
  10. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Новини на 29.04.
    Стан дитина залишається і надалі важким
    Вночі Алінка спала трішки краще,турбують ранки (чухаються), будемо надіятись, почався процес загоювання.
    Просимо молитви за її здоров"я.
     
  11. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дівчинка почувається добре, трошки вночі батькам тяжко...але то поки що. Шкіра приживається, антибіотики купуються і коляться. Дівчинка йде на поправку і готується до другої операції.
     
  12. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    повідомлення від Holly:
     
  13. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Врятуємо життя!

    то, виходить, планових операцій більше нема? Тобто весь обсяг роботи зробили за дві операції, а не за три, як раніше думали?
     
  14. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Мабуть, потрібно почекати декілька днів, щоб зрозуміти наскільки вдала була операція і робити прогнози.
     
  15. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дякувати Богу, що все пройшло добре. Що світ не без добрих людей, що дитина витримала це все. За ці дні Алінка стала для нас рідною дитиною. Коли читаєш дописи, відгуки у соцмережах навертаються сльози. Будемо вірити і надіятись у те, що вже не потрібна 3 операція!!!
     
  16. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Озвучте будь ласка повну зібрану суму і на що саме , крім бинтів і памперсів зараз збираються кошти ?
     
  17. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Врятуємо життя!

    нема сьогодні новин? Ніхто з дівчат не спілкувався з батьками?
     
  18. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    На жаль, через ряд певних особистих причин, я не маю більше змоги брати участь в цьому зборі. Тому хочу подякувати всім, з ким познайомилась за цей час. Особливо хочу подякувати всім, хто перейнявся бідою чужої маленької дівчинки і прийшов їй на поміч.
    Ну і звичайно - дякую всім волонтерам Аліни. Дівчатка, мені було приємно з вами познайомитися і працювати.
    А Алінці - здоров'я!
     
  19. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Які новини про стан здоров"я Алінки???????? Щось немає ніяких новин(
     
  20. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Нічого дивного, вихідні були, волонтери також люди:) А "сьогоднішні" новини як правило після обіду з'являються.