Врятуємо життя!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Margaryta, 18 Квітень 2012.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Пеленки 90на60 підійдуть? Але зможу завести не раніше ніж завтра.
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    А скільки може коштувати реанімобіль в Донецьк?
     
  3. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Гроші ми з приятелькою перерахуємо нині на картку, а от памперси маю 5, не буде зайве?
    Маргарито, а ти бачишся з ними? Може залиш тут і номер свого телефону, аби не їхати до лікарні, а якось зустрітися і передати що треба крім грошей. Ще питання, чи мама їсть тільки лікарняну їжу і банани ), чи може би було актуально їй якусь баночку з зупою чи котлеткою передати?
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Дівчата, лікарі відмовляються давати довідку. Без неї тяжко. Хто може допомогти пишіть в пп. Я сьогодні буду в лікарні, можу завезти щось, як хтось має що передати.
     
  5. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Якщо так, треба попросити картку хворого (чи як воно називається), де лікар записує результати обстежень, лікування, діагнози і зробити копію. Відмовити не мають права, згідно прав пацієнта.

    ---------- Додано в 08:51 ---------- Попередній допис був написаний в 08:43 ----------

    В першому дописі написано, що вік дитини 1,3 міс. Це помилка? Бо дитина в такому віці ще не ходить...
     
  6. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

     
  7. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

     
  8. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Відповідь: Врятуємо життя!

    малося на увазі 1(один рік),3міс
    я також не зразу зрозуміла
     
  9. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Так переживаю за маля -читала історію що у Франківську голова міської облради напряму подзвонив в Донецький опіковий центр і домовився про авіатранспортування в клініку -дитину врятували, на відміну від хлопчика, який помер у Бостоні. Можливо хтось має контакти, щоб дізнатись як подати заявку на авіатранспортацію,знову ж це робиться силами МЧС
     
  10. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Тему в Контакті допоможу вести. Якщо хтось може перекласти на російську інформацію - буду вдячна.
    Також потрібні дані про потреби ліків, можливо КН може допомогти.
     
  11. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Найшла історію про Франківськ -можливо це поможе:
    "
    Вчора, в екстреному порядку, літаком АН-26 МНС України з Івано-Франківська до Донецька рятувальники транспортували постраждалу під час пожежі жінку.


    5 березня о 13:30 до Територіального управління МНС в Івано-Франківській області від Головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації надійшла інформація про те, що за допомогою повітряного судна МНС необхідно транспортувати жінку 1970 року народження, котра постраждала внаслідок пожежі, що мала місце 23 лютого в її помешканні, з опікового центру Івано-Франківської обласної клінічної лікарні до опікового центру Донецьку.

    Як зазначив головний лікар Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Сидорак, потерпілій була надана вся необхідна невідкладна медична допомога, проте на сьогоднішній день вона потребує лікування в спеціалізованому медичному закладі.


    У рамках пілотного проекту надання екстреної медичної допомоги повітряними суднами за дорученням голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка та за погодженням з Міністром надзвичайних ситуацій Віктором Балогою оперативна група ТУ МНС в області під керівництвом начальника Територіального управління Володимира Чернецького забезпечила транспортування потерпілої до Донецька.

    У супроводі представника центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської області жінку було доправлено до Донецького аеропорту, звідки реанімобілем транспортовано до Донецького опікового центру для подальшого лікування."
     
  12. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Також дуже прошу про поширення інформації в ФБ по друзям і знайомим. Кнопка ФБ - зверху і знизу під темою.
    Дописуємо в віконечку, де попросить ваш коментар до посилання такий текст "Клачан Аліна, 1р.3міс., зараз перебуває в стабільно тяжкому стані у 8 лікарні м. Львова з 50% опіків тіла. На лікування і переїзд в реанімобілі до Донецька в опіковий центр потрібні кошти, яких немає.. Кожного дня дівчинка потребує кров, витяжку з неї(сироватку), ліки. Просимо про поміч як в поширенні інформації, так і матеріальну. Не пройдіть мимо! Дитяче життя - в ваших руках!
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Врятуємо життя!

    сьогодні пробувала переказати гроші через термінал, вводила рахунок тричі - писало що такого не існує:sad: не знаю в чому справа. так розстроїлась. в касу було тьма людей. і виїхати не можу нині щоб передати гроші. може хто біля Чукаріна буде проїжджати, я б передала.
     
  14. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Щодо поїздок в лікарню. З досвіду - краще, щоб батьки знали і бачили одних і тих самих 2-3 людей. Бо їм і так важко, а коли будуть приходити всі нараз - буде ще важче. Якщо є бажаючі допомогти речима - краще зібрати речі і комусь одному занести їх. Я не кажу, що не потрібно переживати і т.п. і не хочу нікого образити.
    Просто вже бачила чим для батьків обертаються "набіги" всіх співчуваючих
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    була в лікарні. дівчтат, тамі такі очі!!!черешенки...і посміхається...дитинка терпить такі болі а всерівно посміхається...
    Завезла памперси, вологі скрветки,гроші. Потрібні бинти, однор. пеленки..ну і звісно найбільше гроші.
    Також.якщо хтось має можливість і буде їхати візьміть домашню іжу- хвичайну бульбочуку, зупку, котлетку...печене яблучко, бананчик. Янічого не брала, думала дитинка не їсть такого...а тато сказав, що зраза вже потрошку гамцяє. Баночного харчування дитинка ніколи не їла,тому напевне не варто везти .
    Дуже дуже хочкеться зщоб ляля виздоровіла і все було добре
     
  16. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    так само щойно мій чоловік намагався перерахувати і те саме писало, то він через касу зарахував.
     
  17. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    переказувала з карти через Приват24
     
  18. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Щойно журналісти розмовляли з заступником гол. лікаря Ігорем Стояновським. Каже, що проблем з довідкою не має бути. Треба, щоби батьки написали заяву на ім'я головного лікаря. Батьки мають на це повне право. Але то мають бути лише батьки, а не від їхнього імені хтось. Якщо щось не виходить - пишіть, будемо громадою журналістів розрулювати. Думаю, під камерами то діло легше піде:)
     
  19. martka

    martka New Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Щодо терміналів - недавно стикнулась з тим, що в приватбанку не вчасно оновлюється база даних в банкоматах, Тому і з терміналами теж можливий цей варіант. Особливо з недавно відкритими рахунками
     
  20. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Врятуємо життя!

    Перевела щойно невелику суму на лікування дитини. Єдине питання. В мене вибило таке ПІБ Клачаний Роман Богданович (не Клачан). Так і має бути?