Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем тетяна7777, 8 Лютий 2013.

  1. zizy

    zizy New Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    І я перекинула на картку привату, бажаю швидкого одужання!
     
  2. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Привіт, друзі. Новини від Мар'яни. Сьогодні Мар'яна веселіша, почувається добре. Вчора була у гінеколога. Мар'яна пройшла УЗД і огляд лікаря: дівчинка здорова, зараз важить 2025 гр. Призначили дату пологів на 13 червня, будуть стимулювати пологи. Лікарі налаштовані, що Мар'яна народить сама, вага дитини маленька, повинна впоратися. Подивилася на мам з дітками у відділенні, дуже чекає появи на світ донечки. Дуже рада, що з дитинкою все добре, налаштована позитивно. У понеділок знову поїдуть здавати аналізи. Дуже сподіваємося, що рівень бластів не виросте.
    [​IMG][/URL][/IMG]
     
  3. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Добрий вечір, дорогі друзі! Спасибі за те, що Ви з нами, що ви з Мар'яною! У нас трохи новин про Мар'яну. Останні аналізи показали бласти в крові - 4, в кістковому мозку - 15, гемоглобін перед переливанням - 82. Слава Богу, показники кращі, ніж були раніше) Мар'яна вже втомилася, їй так хочеться до сім'ї! Чекає пологів в наступний четвер, після народження доні Міша повинен поїхати до неї. Це буде гарною підтримкою, адже сама лікарня оптимізму не додає, Мар'яні важко дивитися на тих, хто вже проходить лікування.Тільки подивіться на ці фото ... Вона розуміє, що її чекає після пологів і це її лякає ... Але ще більше може налякати те, що в срок не будуть зібрані гроші, адже від цього залежить її життя а, значить, і майбутнє її родини! Друзі, ЗАЛИШИЛОСЯ МАЛО ЧАСУ, ВСЬОГО 8 ДНІВ! Нас радує активність в групі, але таке відчуття, що тільки тут і збираються гроші для Мар'яни! Надходження на карту Привату просто дуже малі! Тому надія саме на вас! Давайте підтримаємо Мар'яну і кожен нехай допоможе посильною для нього сумою!
    [​IMG][​IMG]
     
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Дозволю собі дещо перепостити з групи вконтакті
    "Добрий день.Я би хотіла від усього серця подякувати всім ,хто не є байдужим до моєї біди і допомагає чим може.Велика подяка всім учасникам групи, які мені допомогли у розповсюдженні інформації.У мене було мало надії що хоч якусь сумму вийде зібрати, але я приємно вражена такою великою підтримкою людей .В мене є велика надія, що завдяки таким людям в мене є шанс на одужання і життя.Нехай Господь віддячить вам за вашу доброту і оберігає ваші сім'ї від всього поганого . МАР"ЯНА КАМІНЕЦЬКА-КАЛАБАЙ "

    Залищилось 3 дні!!! На 10.06.13. зібрано 127 602,2 євро.
    Потрібно ще зібрати 25 397,8 евро.
    Зараз найбільше Мар"яні та її дитятку потрібна наша підтримка.
    Згадаймо про них у молитві.
     
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Перекинула на карточку гроші через Приват 24. Дівчатка, не залишайте Мар'янку в такий відповідальний момент!!!
     
  6. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Перекинула через Приват 24 невелику суму грошей (50 грн). Бажаю міцного здоровя вам і вашій малечі.
     
  7. Zorica

    Zorica Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    +100 Приват24. Нехай Господь Бог вас оберігає...
     
  8. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    +50грн сьогодні, сподіваюсь встигнемо зібрати кошти. Хай Божа ласка зійде на сім'ю Мар'яни!!!
     
  9. Zorica

    Zorica Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    +100 ЩЕ РАЗ, сподіваюсь встигнемо
     
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Дівчатка, як будете мати новини- пишіть відразу!!!
     
  11. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Наразі хіба суха інформація про збір коштів

    "Друзья, что такое 20 грн сегодня?Очень мало. Но если мы все вместе соберем по 20 грн, будет солидная сумма. Посмотрите отчет за сегодня: маленькими суммами набрали 6 тыс. грн.https://vk.com/album-48634478_175444816
    Не стесняйтесь маленьких сумм. Ваши 10, 20 грн- это уже большой вклад."

    Четвер, день назначений для народження маленького янголятка!!! Всі дуже чекають цього моменту, особливо мама! Завтра у Мар'яни останні аналізи і переливання крові перед пологами... Але одне болюче питання залишається: сума ще велика, а гроші потрібно зібрати як можна скоріше, медики чекати не будуть. Всі ті, хто допомогли зібрати таку, здається, нереальну суму, зробили велике добро, дали можливість зберегти 2 життя, щиро дякуємо Вам за це! Тому, я впевнена, що в останній момент Ви не відвернетесь від долі Мар'яни та її дитятка і спробуєте зробити все можливе для того, щоб побачити таку омріяну новину про те,що ЗБІР ЗАКРИТО!!! Ми на вас надіємось і Мар'янка теж!!!
     
  12. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    +100. Маляткові і мамі здоров"я!
     
  13. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Перекинула на карточку гроші через термінал. Тримайтесь.
     
  14. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    перепост з групи вконтакті
    На 12.06.13. зібрано 130 471,9 євро. залишилось зібрати 22 528,1 євро.

    Друзі, щойно розмовляла з Мар'яною по скайпу і маю трохи новин!!! Отже, як Ви знаєте їй сьогодні робили обстеження, вона здавала аналізи та їй капали кров! Результати аналізів не погані, гемоглобін не впав (92 одиниці), а ось дитина не набрала ваги і поставила під питання пологи, які були назначені на завтра! Лікар обстеживши Мар'яну переніс роди на 20 червня (через тиждень), так як вага дитини ще досить мала (2 250гр) і є застереження щодо її самостійного дихання! Так як стан Мар'яни дозволяє їй ще виношувати своє маля, дитині дають шанс окріпнути і підготуватись до народження... Ми всі так чекали завтрашнього дня і надіялись на народження здорової дівчинки, але Бог розпорядився інакше! Це дає нам можливість дозбирати кошти, адже у нас так добре почався цей тиждень! Звіти радують нас щодня і я маю надію що до наступного четверга збір буде закрито!!! Це можливо тільки з Вашими зусиллями, тому просимо Вас - ДОПОМОЖІТЬ!
     
  15. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    +100 чоловік перекинув через термінал сьогодні.
    Нехай вам Бог допоможе видужати якнайшвидше.
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    З Божою допомогою! Видужуйте!
     
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    На 13.06.13. зібрано 133 031,4 євро. Залишилось зібрати 19 968,6 євро. Ми вдячні всім, хто сьогодні допоміг, та й не тільки сьогодні, а допомагає весь час! Ваша фінансова допомога, розсилка, підтримка і молитви зібрали вже таку велику суму, залишилося ще менше 20 тис євро і менше тижня! Разом у нас все вийде!
    Нехай Вас оберігає Бог! Дякуємо!
     
  18. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    +100грн через приват сьогодні
     
  19. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Дай Боже життя дитинці і мамі,дай Боже їм перемогти хворобу!Молимося за них.
    +80грн. на картковий рахунок.
     
  20. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    +150 грн. Ще трошки випала можливість долучитись до збору коштів. Молимось за вас!!! Божого благословення на ваш дім просимо, Мар'янко !!!