Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем тетяна7777, 8 Лютий 2013.

  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    + 99 грн через Приват 24 , нехай добрий Бог збереже життя Мар"яні !
     
  2. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Перепост ВК:
    Друзья, Марьяна с Мишей опять на связи. Их копм успешно полечили от вирусов. Ура!!! У нас снова будут отчеты и новости.

    Марьяна звонила вчера, поздно вечером, по скайпу. Очень радуется доченьке, с улыбкой о ней рассказывает, о ее успехах. Малышка наша умница - уже весит 2780. Нашей девочке в воскресение месяц. А в понедельник Марьяну госпитализируют. Она еле сдерживалась, чтобы не плакать, когда рассказывала, что 2 месяца не будет видеть доченьку. К Марьяне в палату не будут пускать посетителей. После химии своего иммунитета не будет - самые банальные вирусы могут стать смертельно опасными, потому таких больных изолируют.

    Марьяна очень подавлена, она очень боится того, что будет дальше. Страшно, что закроют в стерильном боксе от всего мира, далеко от мужа, детей, страшно оставлять крошечку Эмилию. Мало того - еще и Миша уже к концу недели должен возвратиться в Украину, ведь здесь ему нужно быть не только по делам, но и ради детей. Старшие дети еще никогда не оставались так долго без родителей и уже очень скучают.

    Мы уже писали ранее о том, что у Марьяны брали 24 пробирки крови. Это количество нужно было для того,чтобы подобрать оптимальную дозу химиотерапии для ее организма. Эти исследования уже закончены и доза подобрана.

    Химия - это тяжелое испытание : страх у каждой женщины, что выпадут волосы и ресницы, страх болей, головокружения, тошноты и других побочных действий , страшно вообще не вернуться из больницы. А самое страшное - это неизвестность. Страшно осознать, что ты мало что можешь изменить, можешь только тихо молиться и доверить себя Богу.

    Друзья, Марьяне сейчас очень тяжело. Вы уже не один раз поддерживали ее в трудные минуты, сейчас она нуждается в ваших словах поддержки и молитвы как никогда.
    Марьяна читает все сообщения и комментарии. Давайте максимально ее поддержим!
     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Лист Маряни http://www.odnoklassniki.ru/maryana.kaminetskayakalabay

    Добрий день всім. Хочу трохи розповісти, що зі мною було за ці 2 дні.

    Учора крапали якісь антитіла, щоб вони вбивали центр, який виділяє бласты. Учора була температура, сьогодні вона теж то опускається, то підіймається, страшно болить голова, кидає то в жар, то в холод.
    Сьогодні прокапали кров, тому що впав гемоглобін, але пішла реакція на неї, мене усю обсыпало, все чухається. Але німці швидко реагують, сказали, що дадуть кортизон і висип пройде.

    Психологічно мені важко, постійно хочеться плакати, хочу додому, але розумію, що цей тільки початок, а коли буде кінець ніхто не знає. Вечорами лежу і мрію як виписуватимуся, як поспішатиму до дітей, до чоловіка, який мене дуже підтримує і теж дуже чекає мого повернення.

    Тут час ніби зупинився, я постійно чекаю вечора, щоб лягти спати і вже прокинуться в новому дні, а цей день здається таким довгим.

    Завтра останній день перед трансплантацією і я чекаю вівторка як Божого
    порятунки, а потім 3 тижні спостерігатимуть приймає мій організм донора або ні.
    Я думаю, що прийме, принаймні я проситиму про це у Господа.

    Завтра повинні зробити трансплантацію - це дуже складний шлях до одужання, але це єдиний шанс перемогти хворобу.

    Спасибі усім вам за те, що ви подарували цю можливість, цей шанс на здорове життя! Мар"яна потребує нашої молитви!
     
  4. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    + 50 грн. через Приватбанк від мене і від Веронки.
    Одужуйте!!!
     
  5. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай


    Швидкого одужання
     
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Дівчата, може скопіюйте хтось сюди останній допис від Мар'яни в однокласниках. Там гарні новини.
     
  7. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Із записів Маряни:
    +27 день після ТКМ.Мені сьогодні сказали що аналізи хороші і що завтра виписують додому УРАААА.І я 2 -3 рази в тиждень буду їздити в лікарню здавати аналізи капати тромбоцитну масу бо тромбоцити низькі і якщо треба кров бо гемоглобін нетримається але буду надіятись що гемоглобін буде підніматись бо тут така кров дорога,а саме головне це лейкоцити і нейтрофіли.Якщо все буде добре то надіюсь скоро додому до своїх діточок,я вже дні рахую щоб тільки скорше.Дорогі друзі я тепер буду трошки менше писати новини бо самі розумієте небуде що писати кожен день,плюс в мене після хімії висихає слизова оболонка ока івони печуть і сказали обмежити компютер і телевізор.Але я постараюсь тримати вас в курсі.Скоро почуємось.
    http://www.odnoklassniki.ru/maryana.kaminetskayakalabay
     
  8. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Гарні новини!
     
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Мар'янка, як завжди, просто молодець!!!
     
  10. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    "ПИШЕТ МАРЬЯНА КАЛАБАЙ:
    Всем добрый день. Сегодня я была на обследовании в амбулатории и мне сообщили, что у меня цитомегаловирус обострился и начал атаковать мой организм. Если я не буду принимать таблетки, то 100 процентов умру. Таблетки стоят 15 тыс. евро, пить их 12 недель.
    Мы сказали что у нас таких денег нет но что-то будем думать и искать. Такой вирус есть практически у всех но так как иммунитет у меня на нуле, то мой организм не может с ним бороться. Этот вирус поражает органы и они отказывают. Анализы в плане лейкоцитов нормальные тромбоциты 40. Во вторник встречаемся с врачом и будем что-то думать.
    До встречи на моей странице."

    перекинула трохи грошей...
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Перекинули трошки коштів. Хто зареєстрований в однокласниках напишіть Мар"яні нехай просить про заступництво св.Ріти перед Богом. Св.Ріта допомагає в безнадійних ситуаціях.
     
  12. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    + 50 грн через термінал ПБ. Одужуйте..
     
  13. Omega

    Omega New Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    80 грн кинула на ПБ картку.
    Тримайся матусю! і повертайся до дітей серцем, очима, душею і тілом = уся усенька, яка є, бо ти МАМА!!!!!
    від родини Федущаків.
     
  14. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Сьогодні на Мар"яниній сторінці:
    Господи, дай сили, віри та терпіння Мар"яні це все винести і виздоровіти.
     
  15. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    дозволю собі написати тут новини
    інформація взята ВРЯТУВАТИ МАМУ ТРЬОХ ДІТЕЙ.ЛЕЙКОЗ на однокласниках
    Я дуже рада за Мар"яну, хоч і зовсім її незнаю, але щоразу слідкувала за новинами, перевела хоч і невеликі кошти, згадувала в молитві і просто вболівала за неї. Я теж хочу подякувати всім хто допоміг коштами, молитвою, адже ми всі змогли допомогти цій людині, і ще раз переконались що можемо зробити гуртом велику справу:girl_tender:. Наразі кошти припинили збирати, але духовна допомога їй ще дуже потріна, щоб вона якнайшвидше одужала.
     
  16. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    :girl_tender: дуже тішусь за Мар'янку!!! Дякую за приємні новини, день почався класно!
     
  17. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    І я безмежно вдячна і Богові милосердному і ВСІМ небайдужим людям за все - молитви, гроші, слова підтримки, віру, надію ........ Буду просити Боженьку про повне одужання Мар'янки!!!! Небесної Вам Мар'яно ласки і сили все подолати остаточно!!!!
     
  18. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Перепост з ОК
    Доброї ночі всім.Накінець добралась до компютера щоб написати кілька слів.Аналізи крові в мене нормальні вірус мій заснув і тепер головне щоб непроснувся.В мене піднялись показники печінки і мене відправили на узд- печінка збільшена.Запального процесу нема але це може бути від таблеток які сьогодні відмінили до пятниці або почалось відторгнення кісткового мозку.Їду в пятницю в амбулянс знов візьмуть аналізи і будуть досліджувати чому піднялись показники.А так все так як було дитина лікарня хата і час стоїть на місті але після того як я була одна в палаті місять то це все мелочі прорвемся тішить це що скоро додому до моїх рідних діток і чоловіка.
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Перепост з ОК
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Врятуймо маму та дитинку! Збір коштів для Мар’яни Калабай

    Мар'янка вже у Львові з діточками та чоловіком!!!