Все для спорту і танців - де купити

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Текіла, 6 Квітень 2010.

  1. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Дівчата, чи хтось з вас має шапочку для басейну, що не пропускає воду? Якщо так, то де купляли?Бо мені так шкода після аквааеробіки волосся кожен раз мити і сушити феном. Чи то може моя фантазія і такої ідеальної шапки не існує?
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    якщо ви пірнаєте, то не існує. А якщо для акви то найкращі такі в яких бабульки люблять бути - є на розі коперніка
     
  3. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Можливо, шапочка погано стягує і вода потрапляє вам ззаду ?
    Я купляла силіконову в Ашані в спортивному відділі, дуже задоволена, волосся завжди сухе.

    [​IMG]
     
  4. oksitigra

    oksitigra Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Купила на Коперника таку.[​IMG]

    Вона ззаду видовжена, мені пояснили, що це , щоб волосся не мокло. Завтра випробую)Дякую за поради)
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2013
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Хто знає, де можна придбати спортивний бюстгралтер (щоб добре тримав)на великі груди?
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Порадьте будь ласка де краще купити лижі і яким фірмам надавати перевагу?
     
  7. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Подивіться на Виговськог у ВАМі. Там Мастерспорт, нещодавно сама там купила. Є гарні знижки.

    ---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

    Про фірми-виробники важко щось радити, то вже кому що підходить. У Спортмастері бачила гарні ціни. На лижі не пригадую а от чоботи були по 500грн.
     
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Хто може позичити гантельки 1,5-2 кг. На місяць. Буду дуже вдячна, якщо хтось має і зараз не треба. Бо купити немаю поки змоги. Дякую.
     
  9. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    може смішно, але моя донька замінила гантелі пластмасовими пляшками, наповненими водою :girl_yes2:
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Хто щось чув чи користується спортивним браслетом? Поділіться досвідом :)
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    прикольна іграшка, можна і без нього. Але декого реально мотивує.
    не смішно, просто з гантелями зручніше
    і певні вправи з пляшками не вийдуть
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Потрібна чоловікові трубка для плавання.
    Я не знаю, як вона правильно називається, виглядає приблизно ось так Без названия.jpg
    Потрібна для постійного використання, тому шукаємо не китайську дешеву пластмасу на 2 тижні відпустки, а щось більш якісне.
    Підкажіть, будь-ласка, може є якісь різновиди і тонкощі, а також підкажіть точки, де можна подивитися на них вживу і в ідеалі - отримати толкову консультацію по підбору.
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Перед Єгиптом купила 2 шт. по 250 грн. на Сихівському переїзді, розвалились за декілька днів. Чоловік купив на другому поверсі Аквапарку за 1000 грн. витримала добре, казав, що файна. Продавці самі порадили, що брати. Я так зрозуміла, що там є і дорожчі, і професійніші. Гляньте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я цілу зиму прозаймалась спочатку з пляшками з водою, а потім - з піском і дрібними камінчиками (в півлітровці до 1300 вага получилась).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Road

    Road New Member

    привіт всім))) не знаю, чи в правильну тему пишу -- цікавить оренда залу для занять танцями на постійні основі. Бажано вівторок і четвер 18.00 - 21.00, приблизно такі години.

    Може хтось щось знає, буду вдячна за інформацію)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Проблема в мене така, хм... ну така.
    Щодня бігаю або тренуюсь, на повну. Тому мокра на чисто. Душ само собою. Але волосся... Не цікаво мені кожного дня мити (чи то всі так роблять???), час на сушку+вкладання + маю ще бзік, що годинку-півтори на вулицю після миття ні-ні. Як рятуєтесь від того? Може є якісь спеціальні пов'язки на голову чи щось в тому плані?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, наскільки є доцільно купувати спортивний бюстгальтер? Займаюся щодня вдома. Груди 4 розмір. Як би не старалася все одно трясе їх конкретно. Особливо в дні коли більше кардіо.
    Ну і питання з розміром? Як визначити? Чи можна підібрати так щоб зі зменшенням об'єму він підійшов? Скидати ще багато, 15 кг.
    Переживаю щоб не купити, а за місяць треба інший. І де краще купувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Дуже доцільно.

    І так, в мене є чотири різного розміру. На "післяпологів", на "шість місяців після пологів", "на дев'ять" і "нормальний".

    Маю ще таку доставлялку для збільшення об'єму під грудьми, коли чашка не міняється, а об'єм росте/зменшується.

    Я купую на Нексті - там є хороший вибір розмірів за співвідношенням об'єм/чашка і ціни нормальні. Десь в біговій темі ми вже було таке обговорення.

    Колись пробувала купити в Адідасі, то там сказала дівчинка консультант, що чашок F не буває в природі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Не просто доцільно, а обов"язково!
     
    • Подобається Подобається x 3