Все про цифровий скрапбукінґ

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Adriasia, 2 Березень 2012.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Спостерігаючи за листівками форумляночок, мені захотілося поділитися своїм таємним хоббі. Часу на папір не завше є багато, та і скрапання з паперу задоволення з недешевих. То я собі знайшла альтернативу. Моя альтернатива вимагала лише знання фотошопу, а воно вже багацько років є. Для форумлян цифровий скрапбукінґ - чудова нагода освоїтись в даній програмі, адже всі ми хочемо мати гарно оформлені знимки свої та наших діток.
    Отже зі вступом пора завершувати і буду знайомити (тих, хто не знайомий) з цим чудовим часоїдом під назвою "Цифровий скрапбукінґ".

    Чим це цікаво?
    Хоч і цифровий скрапбукінг (ЦС надалі) і виник з паперового та має безліч можливостей. Все і завжди під рукою. Якщо якогось елемента (квіточки/зірочки/брадса/ґудзіка) не вистачає, його можна намалювати, або скачати в неті. Єдиним обмежувачем може бути лише власна фантазія але і її можна розвивати. Користуючись ЦС можна підібрати кольори і розташування предметів для майбутньої листівки чи сторіночки альбому. ЦС також вирішує безліч композиційних питань. Всі детальки (шари у фотошопі) легко можна міняти місцями, шукаючи більш вдалого розташування.

    Якими можуть бути результати?
    З допомогою ЦС можна створювати оригінальні сторіночки фотокниги, запрошення на весілля, поліграфічні штуки і все що завгодно. Мені особисто дуже подобається поєднання цифрового і паперового скрапбукінгів.

    З чого все робиться?
    З наборів для ЦС. Їх можна скачувати в неті і вони бувають також платними. Якщо ж набір і був безкоштовним то при публікуванні роботи десь в неті таки бажано вказувати автора набору. Мені також подобається те, що детальки з ЦС можна роздрукувати і застосувати і ПС (паперовому скрапі).

    Безумовно, що ЦС не здатен принести стільки задоволення як реальний скрапбукінґ, бо десь абсолютно втрачається поняття ручної роботи, склеєні пальці, обрізки паперу довкола і Муза, що сиділа десь на шафі вповзає в мишку і вже не така містично магічна.

    Отже покажу деякі не свої роботи (свої показуватиму у наступних дописах). Авторів на жаль не знаю. Колись давно зберігала.
    [​IMG][​IMG]
    А тут більше
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Все про цифровий скрапбукінґ

    гарно...але як на мене це просто картинки...
     
  3. Ruana

    Ruana New Member

    Відповідь: Все про цифровий скрапбукінґ

    Мені подобається цифровий скрап своєю доступніст'ю та швидкіст'ю. Але порівнювати роботу з фотошопом та папером не варто, бо це абсолютно різні речі. Ось кілька моїх робіт.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]