Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Зваживши всі "за" і "проти", вирішили цього літа в Єгипет все ж не їхати:). Але обов'язково поїдемо туди колись , коли там буде в країні безпечніша ситуація, можна буде спокійно їздити на екскурсії і не буде такої жари :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Я тільки в понеділок повернулась з Єгипту, Хургади. Там все спокійно, так досить багато міліції та військових. Спеки сильної не було, ввечері так взагалі можна і штанах ходити, море теплюсіньке.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Steba

    Steba Member

    В якому готелі були? Бо я цього разу хочу брати тільки квиток і знімати квартиру там.
     
  4. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Ми були в Хілтоні. Умови нормальні, харчування звичайно не дуже добре, але таке пракчтино у більшості готелей Єгипту. Море дуже класне мілке , якраз для нас з дитиною було дуже добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    у більшості 3-ох, 4-ох чи 5-ти зіркових готелей?
    ми 2 рази були у 5 зірковому, то харчування мені дуже сподобалось: великий вибір м"яса, салатів, є дієтичне харчування. Так, трішки одноманітне. Але дитину було чим нагодувати, а це для мене найважливіше!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  6. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    Харчування нормальне, постійно були м"ясо, риба, салати, паста, рис, картопля, піцца, завжди був ввечері гриль, на сніданок омлет, мюслі, оладки, досить багато фруктів
    Та харчування досить одноманітне, за 10 днів трохи набридло
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    А що там за заворушки зараз, бо я щось не в курсі:girl_impossible: і де саме? ( в Каїрі) Якщо їхати в Марса Алам як там з тим? І як погода в серпні там, може хтось був у цьому віддаленому куточку і може поділитись враженнями відпочинку в літні місяці
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2015
  8. KristinaP

    KristinaP Member

    Судячи з власного досвіду, цього року для туристів в Єгипті досить безпечно. Я, наприклад, працюю в туристичній агенції і цього року ще ніхто не "жалівся" на ситуацію в країні. Та й я сама була в Єгипті в самий розгар війни) і спокійно можу сказати що цього я не відчула, оскільки як на мене до туристичних зон воно впринципі далеко. Тому можете сміло їхати)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. woolf

    woolf Well-Known Member

    Марточка, вирішувати їхати чи ні тільки вам, але .. Моя добра знайома приїхала місяць тому, за її словами галузь туристична в Єгипті таки занепадає, готелі пошарпані, харчування погане (Хургада), і тримається та галузь виключно на туристах з колишнього СССР. Вона пояснює це тим, що багато іноземців, з огляду на ситуацію в країні, виводять гроші з країни по-максимуму. Тобто все працює, але якось так ... Я не кажу, що не варто їхати, але за її словами пік Єгипту вже минув.. І з другою сторони море-морем, але як не побачити піраміди і Фіви? А їхати туди зараз через півкраїни, для мене було б страшно. (особисто моя думка).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    Цей висновок зроблено після детального огляду скількох готелів? Можливо, вона була в рекламному турі?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. KristinaP

    KristinaP Member

    Я була теж в багатьох готелях Єгипту, і повірте, крависі готелі та шикарний сервіс все таки є)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. woolf

    woolf Well-Known Member

    Vero, ні не в рекламному. Просто в Хургаду вона їздить вже років з п"ять-шість і трохи знає той курорт. Розповідала це вона мені з такою ностальгією, що от, і таке класне місце занепадає, доведеться шукати щось інше...
    Крістіна, про красиві готелі і шикарний сервіс я згідна, але я це написала, щоб Марточка склала собі уяву в цілому. що тепер вже не той Єгипет. Сама його дуже люблю, але, наприклад, з дитиною не поїхала б. (Ну. то вже виключно моє, мені мусить бути безпечна країна).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    @woolf дякую, але про Єгипет знаю багато, оскільки була там вже багато разів , готелі і сервіс хороший є, просто треба вміти шукати))) Екскурсії не цікавлять, вже все що хотіли-бачили. Мене цікавило просто наскільки зараз безпечно їхати і чи варто їхати в серпні, бо в цей місяць ще ніколи не були, цього разу так виходить що тільки серпень можемо виділити для відпустки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. woolf

    woolf Well-Known Member

    Удачі вам! А Хорватію не хочете? (мали бути рейси)
     
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    Можна десятки разів їздити. Попасти готель, де економлять або просто не витримують сервіс на належному рівні. Але це не означає, що весь туризм занепадає у Єгипті. Крім того, Шарм завжди вважався дорожчим, багатшим на корали, без місцевого колориту (практично немає місцевих жителів), але і новішим, сучаснішим за Хургаду. Марса-Алам також значно новіший та ошатніший курорт. Кои планую поїздку, читаю найновіші відгуки по конкретному готелю. Як може різко занепасти туризм в країні, де вкладаються страшенні гроші інвесторів, круглий рік сезон і готелі окупляються навіть не за рік, будують все нові і нові комплекси- мені важко зрозуміти...
    --- дописи об"єднано, 20 Липень 2015 ---
    Якщо є можливість, то їдьте в серпні якнайпізніше. Мої куми зараз в Шармі. Порівняти також мають з чим. В неті не відписують. Буде від них звісточка- повідомю.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Єгипетське море ні на що не проміняю :girl_smile: ( не хочу більше європейських відпочинків на морі,хочу олл інклюзів і ні про що не думати) ну хіба на Мальдіви, але то трохи не та цінова категорія))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. woolf

    woolf Well-Known Member

    Ах! Мальдіви! (Зітхаю разом з вами, бо то і моя мрія...)
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Після того як у мене зявилась дитина, їхати спеціально в країну, де небезпечно і йде війна абсолютно не хочеться, навіть якщо будуть казати що "для туристів все спокійно":girl_smile:. Я теж колись їздила в Ізраїль на екскурсію, і навколо були люди з автоматами, в Палестину через блокпости, а там практично завжди "неспокійно". Зараз би так не їхала, тим більше у нас в країні і так "весело", хочеться ще за то на відпочинку не переживати:girl_yes2: І про Єгипет - на різних туристичних форумах пишуть що загалом рівень там справді погіршився (воду пити тільки з упакування, нестача деяких фруктів і інших продуктів, частішають випадки харчових отруєнь в готелях, загалом доволі бідне населення, плюс арабська специфіка), приїжджі в основному з СНГ, кращі умови кажуть в Шармі, але там небезпечніша зона.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    там причина кишкових розладів не стільки у якійсь можливій антисанітарії, скільки у воді. В готелях питну воду пропонують з кулерів, а вона для нас зовсім не підходить. Щоб уникнути розладів можна купувати воду бутильовану в магазинах ( це рекомендують навіть), але її вартість недешева- баклажка на 5-6 л обійдеться майже в 6 доларів. І в той же час, каву-чай все -рівно в готельних рестоанах готується на питній кулерній воді,яка призводить до розладів.Ну а для маленьких дітей та вода узагалі не підходить. Дівчинка, до якої ходжу на салонні процедури, нещодавно з чоловіком та компанією повернулися з Хургади. То вона теж казала, що майже усі з їх компанії стикнулися з подібною проблемою. Правда , грішили на харчування, тому старалися потім уже сидіти на рисі та курятині. Хоча, цілком можливо, що проблема була у воді ( але у них давали бутильовану воду, тому стверджувати не може)
     
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Хоч автор, мабуть, вже визначилася, але, якщо Эгипет, то для 1-ї поїздки обирати Шарм, найкращий місяць для відпочинку - квітень
     
    • Подобається Подобається x 1