Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Нам завжди давали бутильовану. Навіть не знала,що може бути по-іншому.

    Просто люди частенько довіряють відгукам знайомих(а на колір та смак... - самі знаєте), або турагенцій (це ще складніше, бо там свої інтереси), а потім розчаровуються в країні.
    Вже багато разів переконалася,що так, як ти сам, ніхто тобі не підбере оптимальний готель:girl_yes2:
    Тому краще витратити багато часу, вивчити відгуки від і до. Коли планували відпочинок,я вже ледь не напам'ять знала описи,фото і відгуки про ті готелі,що мене реально зацікавили. Тоді значно менше шансів бути розчарованим.
    Визначилися?Тоді шукаєте найкращу пропозицію по ціні,або шукаєте горящу пропозицію.

    Ну і ще мають значення запити людей.Мене часто вводили в транс відгуки "харчування просто жахливе, ніякої різноманітності...Всього 5-6видів м'яса,з фруктів давали лише(і довжелезний список)... " ну і т.д.
    Є такі песимісти,що й у найкрутішому готелі знайдуть,до чого приколупатися.
    А Єгипет - надзвичайна країна.Колоритна,цікава,а яке там море:girl_in_love:!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ви абсолютно праві. Відгуки є суб єктивними, але якщо їм не довіряти, а використовувати лише у якості інформації, з якої потім для себе витягнути раціональне зерно ( у сукупності з іншими джерелами інформації)- теж непогано. Рекомендації турагенцій- якщо йти виключно по них- для мене то найгірший варіант ( не буду розписувати схему чому :). Можна йти шляхом: 1. написати для себе вимоги, які вам важливі ( стосовно пляжу, сервісу, придатності для дітей, молодіжного чи т.п відпочинку, номерів, бажання десь перебувати ще за межами готелів і т.п......) 2. самостійно визначитися із рядом готелів у конкретному місці, яке цікавить вас. 3. Зібрати по них можливу інформацію. Зайти в пошукові системи туроператорів , де це можливо і пошукові системи вже турагентів. Порівняти ціни. Чому заходити до туроператорів- тоді можна побачити "базові" ціни і порівняти з тим, що пропонують різні турагенти. Купівля буде в агентів, але і тут можна побачити різницю серед них. Окремі агенти потім ще і знижки певні надають від загальної вартості туру- тому це теж може бути важливим, бо з теперішнім курсом валюти часом і 100-200 дол. відіграють значення. 4. Незалежно поцікавитися у кількох турагентів, що би вони порекомендували на ваші вимоги і по вашому бюджету ( але не згадувати , що саме ви вже собі обирали- просто зібрати ще інформацію, що вони би вам порекомендували. Прийти додому, порівняти із тим, що ви обрали. Зібрати ще додаткову інформацію по рекомендованих.Порівняти ціни, які вам запропонували. "Переспати"нічку з вибраним варіантом :)5. Прийняти рішення самостійно і йти у турагенство уже за покупкою готового рішення по конкретному самостійно обраному варіанту і не користуватися виключно рекомендаціями турагентів ( сприймати це теж просто як ще одне джерело інформації, яке інколи може бути як раціональним, так і ні).
    Тоді розчарувань буде менше, бо це буде ваш вибір.
    --- дописи об"єднано, 5 Серпень 2015 ---
    100% .тільки так з чоловіком і робимо.
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Ми були в Марса Алам минулого року в кінці липня. :girl_yes2:
    Були плюси і мінуси.:girl_yes: Погода, не дивлячісь на середину літа, для нас була комфортна, постійно підвівав прохолодний вітерець.
    ВРАЗИЛА наявність великих черепах. Коли займаєшся снорклінгом і під або коло тебе здоровенна черепаха - це вражає.:girl_claping: Ми прилітали в Хургаду і іхали ще 3.5 години до Марса Алам, дорога "вимотує" .:girl_sad:
    Якщо щось цікавить, то питайте:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Ми були в Марса Аламі, але в травні, цікаво як там з погодою в середині- кінці серпня, чи жаркіше ніж в Хургаді, хоча враховуючи що там вітер, то так не відчувається, але певно згораєш моментально. Бачу що зі Львова з вильотами дуже туго, тому мабуть відпаде, бо летіти з Києва, а потім ще в Марсу- не дуже хочеться, вже так їздили минулого разу, то дуже важко. Ми ще думаєм шо робити)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Якби були рейси до Марса Аламу , то можна іхати , але , як на мене, то доізд з Хургади того не вартує...:girl_nea: Або ви великий фанат черепах( бачила лише в цьому регіоні).
    Можна щось подібне знайти в іншому регіоні Єгипту, ще звернула би увагу на наявність гарного рифу біля готелю.:girl_claping:
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Ми черепах бачили не лише там, а і в Макаді Бей, так що не обов"язково їхати туди за ними))) В Марсі правда повезло ще дельфінів побачити, а от морську корову ні. Корали такі найкращі в Марса Аламі, Шарм ель Шейх взагалі не вразив. Ми ще в роздумах куда їхати, але получається так що зі Львова точно ні( вильоти абсолютно незручні), з Києва в Марсу не поїдемо, так що треба вибирати з того що є в Макаді Бей, а там не густо, щось мені нічого не подобається, був один готельчик в якому ми 3 роки тому відпочивали, але зіпсувся, дуже шкода, точно би поїхали в нього, рифи там шикарні були і морські жителі також.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vitek

    vitek Member

    Дівчата, ті що планують відпочивати в Єгипті,що ви думаєте про політичну ситуацію в країні? В нас виходить відпустка тільки в жовтні-листопаді, хотіла в Єгипет,так як дуже мені подобається там відпочивати, але всі навколо питаються чи не страшно. От сиджу і думаю,може я чогось не знаю?Бо нічого такого страшного звідти не чути ніби. Що скажете?
     
  8. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Я ще так і не побувала в Єгипті, то ж поради актуальні (та й думаю не лише для мене):girl_yes2:А чому саме Шарм? Можна трішки детальніше:blush:
     
  9. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Для першого разу , я б радила Хургаду або Макаді Бей. :girl_yes: Шарм мене зовсім не вразив, а ще якщо не вмієте плавати, то не буде комфортно( бо при заході в море відразу дуже глибоко). :girl_smile:
    А що то був за готель ?( бо мені в Макаді найбільше сподобалось). Це було декілька років тому і бачу, на жаль, тенденцію до зниження сервісу по всіх регіонах Єгипту.:girl_sad:
    Але море і клімат - БОМБЕЗНІ:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    @Kvitysia ха, цікаво-цікаво, десь весною я дивилась на оцінку готеля вона була нижче 4 ( 3,8 чи 3,9) , тому я зрозуміла що він зіпсувався і більше не розглядала, коли ми їздили тоді то була оцінка десь 4,5. А сьогодні ось для вас вирішила пошукати і 4,09, щось дивно, або відгуки написані лєві або можливо щось різко помінялось, що смущає-то що останні відгуки з Росії і всі п!ятірки, ми коли тоді були то готель в основному був з італійцями, бо ми вибираємо завжди готелі з іноземцями. Так от готель Al Nabila Grand 5* ( http://www.tophotels.ru/main/hotel/al29299/)
    Незнаю, сама тепер в задумах,:girl_crazy: тоді він в мене справив найкращі враження, море, лагуна, корали, мурени, їжа була просто шикарна. Ризикувати чи не ризикувати- вот в чому питання, треба йти шукати відгуки нові по різних сайтах.


    В Шарм -ель- Шейху є готелі з нормальним входом в море, як наприклад Iberotel Club Fanara & Residence 4* ( ми в ньому були), біля нього поправу сторону також є готель якийсь не пам"ятаю вже назви, 5-зірковий, там також вхід в море шикарний. І взагалі є ще готелі з пологим входом, треба шукати просто.
    --- дописи об"єднано, 7 Серпень 2015 ---
    @Kvitysia
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Ще зразу напишу де була в Марса Аламі, може комусь буде колись корисна інформація при виборі готелю
    Kahramana Beach Resort Marsa Alam 5
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    В Шармі підводний світ дуже насичений морськими мешканцями, корали знаходяться поряд (звичайно при виборі отелю уточнювати), сам курорт багатший, чистіший, єгиптян мало, бо вони там майже не живуть, тільки працюють, все налаштоване під туриста (бари, ресторани, магазини, дискотеки), в зимовий період не такі сильні вітри. Хургада - це місто, де грязніше, можна побачити життя єгиптян, бідне і без прикрас, в морі біля берега рибок дуже мало, в порівнянні з Шармом. Я кщо обираєте Шарм, то цілий день у отелі насолоджуєтесь морем, сонцем, ниряєте з маскою, ввечері в отелях сумно, то їдете в Шарм і розважаєтесь. Взагалі, якщо не плануєте пірнати, боїтеся відкритого моря, морських хижаків, яких там вистачає, то Єгипет не найкращий вибір, бо це країна, в яку їдуть в основному за дайвінгом, а ще "погрітися", коли в нас холодно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    @vitek нічого не думаю, там постійно якісь заворушки,головне нікуди не їздити на екскурсії, ближче до Каїру не іхати, оскільки то що ми хотіли вже побачили,то за це я навіть не думаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Ми відпочивали у різних регіонах Єгипту. Найбільше риф сподобався в Макаді Бей та Марса Аламі.
    У всіх готелях де ми були практично не було росіян. Найбільше сподобався готель Stela в Макаді, але то вже було трохи давненько, як зараз не знаю.
    А взагалі все дуже індивідуально, треба читати відгуки і зважувати всі за і проти, бо ідеального готелю теж не існує.:girl_smile:
    В Шармі, наприклад, у нас був дуууже гарний готель весь в зелені ( в пустелі) , а мене в номері жахливо покусали москіти і серед відпочиваючих не я одна була покусана :girl_impossible:. А більше ніяких претензій до готелю не було:girl_smile:. Тому і кажу, що все індивідуально:girl_smile:.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Причому самому все читати, вичитувати, а не надіятись на турагенства
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Все не передбачиш, можна і захворіти, буває люди не обирають отель, їдуть по рулетці, а відпочинком залишаються задоволені повністю! Головне - це настрій!!
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я завжди дуже прискіпливо обираю отель, але зрозуміла, що дарма витрачала стільки свого часу, цим повинні займатися у турагенстві, якщо погано радять, краще йти в інше.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Стосовно рекомендацій працівників турфірм: довіряй, але перевіряй. Якщо вони в певний готель спрямували 6 (якщо не помиляюсь) туристів, то на наступного отримають додаткову знижку. Тому і будуть переконувати наступних туристів їхати в цей готель.
    Я готель обираю сама. Бо в турагенстві мені не скажуть, чи пропонують в готелі безкоштовні соки з пакету, а ще краще- фреші, а не лише юпі. Чи на сніданок є каша. Чи вхід пологий, а море спокійне... Тут відгуки будуть інформативнішими. Тоді по туроператорах перевіряю ціну. Тоді по турфірмах шукаю найдешевший варіант, вкючаючи знижки постійних кієнтів, карточки...
    Вибір готелів широкий, то чому себе обмежувати 5-6, які у турагенстві запропонують. А у Львові взагалі пропонують одні і ті ж. Просто смішно. Коли у 5агенствах одні і ті ж 4 готелі запропонували одного туроператора, хоча співпрацюють з багатьма. Інших сайтів просто не відкривали. Дивно.
    На рахунок Шарму. Вже писала, що це моя любофффф. З дітьми в Марса Алам не поїдемо. В Шармі дуже різні бухти, глибина, вхід в море. Треба просто вдало вибрати.
    Є дуже хороші бухти Шаркс Бей, Шарм Ель Майя, Наама Бей. Вони практично безвітряні. В них спокійне море. Вхід в море досить зручний і часто піщаний. Коралові рифи досить пристойні і до них спокійно від берега можна доплисти. Бизько до центру. Тут навіть в грудні можна комфортно відпочити. Відповідно і готелі тут старіші, дорожчі. В цих регіонах зручно з дітьми відпочивати.
    В Набк Бей (за аеропортом, в інший бік від Старого міста та Наама Бей)практично круглий рік вітряно. Море переважно неспокійне. Навіть літом може висіти червоний прапор і плавати не можна. Постійні сильні течії. Вхід в море переважно піщаний, але море мілке. Після відпливів його майже немає. Навіть окунутися у воді буває проблематично. Морський світ досить багатий, але до нього треба топати метрів зо 300 по пантону, коли прапорець буде бодай жовтий. Хоча і при жовтому прапорі може бути така течія, що плисти просто нереально. І глибина там відразу метрів 30. Але готелі в цьому регіоні досить нові, великі, доступні. Вони на відшибі. До маркетів, базарів, тусовок потрібно досить далеко їхати. В описах до готелів просто напишуть, що вхід піщаний, але потрібне спец. взуття.
    Ще одна підказка, якщо на фото пляжу є між лежаками плетені перегородки від вітру, то вітер там постійно. Плюс лише для літньої пори. Про неспокійне море вже писала.
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 4